Отговори
# 45
  • Мнения: 41 801
Ще развържеш 20, ама ако пръстенът струва 40.
С това не се обявявам против пръстените, а против идеята, че скъпият пръстен е актив. Ако жената иска актив да и дадат кюлче.

# 46
  • Мнения: 15 140
За мен половин година след пръстена трябва да има обред, освен ако няма някакви форсмажорни обстоятелства от рода на влизане в болница.
Иначе говорим принципно. Споменавала съм и друг път, за кефчета всички са големи, забавни и точни. Тогава какво толкова ще им стане, ако сложат и един подпис?

# 47
  • София
  • Мнения: 35 326
Ще развържеш 20, ама ако пръстенът струва 40.
С това не се обявявам против пръстените, а против идеята, че скъпият пръстен е актив. Ако жената иска актив да и дадат кюлче.
Говорим пари за черни дни и все тая ми е какво ще взема, като се предполага не съм го купила аз Wink

# 48
  • София
  • Мнения: 17 900
Чак пък...
Наскоро разчиствах бижута, хич не си представяйте ликвидност като на инвестиционното злато. Важи и за диаманти.

Човек, който не ще да се ожени за някого, нама да подари Bvlgari за годежен пръстен. Нали и без това не иска да се жени.
Скрит текст:
Само най- гигантската змия, обсипана с диаманти и на 3 ката, е 30 бона.
Нали говорим за средностатистически хора все пак...
Бижутата за мен не са актив. Някои купуват жилище, тогава вече може някоя да се прежали да не се жени и да е транзитна. Ама иначе за единия пръстен...

# 49
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 692
бих я посъветвала да му поиска едно Булгари за 30к евро и да не му го връща после. Поне да не я е яд.
О, има вариянти и да я е яд после, ако се разминат реалното и идеалното.

# 50
  • Мнения: 6 901
Аз не бих приела пръстена, ако знам предварително, че мъжът отсреща няма намерение да сключва брак с мен. Пръстен може, ама брак не може. Тогава защо ми е пръстен? Не виждам никакъв смисъл да съм просто сгодена без да последва друго.

# 51
  • Мнения: 15 140
От любопитство - а общ имот бихте ли приели вместо брак?

# 52
  • Мнения: 6 901
Ако нямам бъдеще с човека (да се разбира семейство и дете/деца), нищо не искам от него. Бижута мога и сама да си купя, а общия имот ще има да се чудим какво да го правим при раздяла.

# 53
  • Мнения: X
Е, то това е идеята, че не знаеш, че той не ще брак и ти замазва очите.

Аз не бих приела общ имот “вместо” брак, нито преди брак. Изобщо общи имоти само с брак. Иначе ще си плащам сама ипотеката или ще си живея под наем, каквото, такова.

# 54
  • София
  • Мнения: 17 900
Не съм се замисляла за такива трансакции, много меркантилно в пълния смисъл на думата ми звучи.

Fire, явно за да изкяриш поне нещо, щом няма да се жените. И да го зарежеш. Аз така го разбрах...

# 55
  • София
  • Мнения: 35 326
Ми, чак, Кеч. Да речем аз имам много, но не нося. Цената му днес е тройна на цена заложна къща. Не говоря за диамантите даже.
Понеже потретвам, че е за черни дни, стигна ли до него, то не съм цъфнала. Нямам ли го - и ще вържа.

Нека купуват мъжете, не им спирайте устрема, пък инвестиционното злато сами си го купуваме.

# 56
  • Мнения: X
А, аз мислех, че говорим за общ имот, който и двамата изплащат.

# 57
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 692
Тогава защо ми е пръстен? Не виждам никакъв смисъл да съм просто сгодена без да последва друго.
За да се похвалиш и за да се радваш на притежанието и обожанието на приятелките си Smile

# 58
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Именно, че на мен ми звучи като замазване на очите.
Иначе аз върнах един пръстен с мъничък диамант преди 10 години след  няколкомесечни проблеми и сега, ако някоя не може да навие нейния да я вземе, бих я посъветвала да му поиска едно Булгари за 30к евро и да не му го връща после. Поне да не я е яд.

Не разбрах... Тебе ли ще искат или за една приятелка питаш?!

# 59
  • Мнения: 15 140
Е, то това е идеята, че не знаеш, че той не ще брак и ти замазва очите.
Не, идеята е именно, че такива мъже дават пръстена да се похвали момата, но казват, че брак няма да има. Пък и да не кажат, като няма дата за бракуването, то е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт