НАБОР 2004 - университетски класирания

  • 45 233
  • 711
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 431
И моят юнак подаде дипломата в НБУ. Опитах се да го навия за  проба за "застраховка" в УНСС, но той положи максимум усилия да ме убеди, че е излишно. Ако не успеел в НБУ, какво лошо имало да работи ?! И аз се съгласих.

И моята е на този принцип. Ще ги запознаем да си търсят работа дружно, ако се стигне до този вариант Laughing

# 76
  • Мнения: 11 742
И моят юнак подаде дипломата в НБУ. Опитах се да го навия за  проба за "застраховка" в УНСС, но той положи максимум усилия да ме убеди, че е излишно. Ако не успеел в НБУ, какво лошо имало да работи ?! И аз се съгласих.

И моята е на този принцип. Ще ги запознаем да си търсят работа дружно, ако се стигне до този вариант Laughing

Значи и моята няма да е сама Joy
Ако ще търсите квартира да ни имате предвид и за нея JoyJoyJoy

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
Момичета, няма никакъв проблем да конвертирате файл от PDF в JPG. Тук става много лесно:
https://www.ilovepdf.com/bg/pdf_to_jpg

както и обратния вариант от JPG в PDF
https://www.ilovepdf.com/bg/jpg_to_pdf

# 78
  • София
  • Мнения: 12 380
Не мога да разбера защо бавят публикуването на приема. Решението за утвърждаване броя на приеманите студенти е прието на заседание на МС от 21.06., но все още не е публикувано.

# 79
  • В реалния живот
  • Мнения: 304
Привет и от мен!
Честито на приетити на децата с добри резултати!
Преди малко си мислех, че ще има 13 хил. доволни деца /или колкото са бройките нови студенти/ - дано и ние да сме от тях! Радвам за всички!

Още съм под леко влияние на дипломирането на наборката. Беше в петък, на двора на училището - тържествено, уютно, радостно и малко носталгично. Но както казва наборката: "Любопитна съм какво ме чака напред"

В неделя семейно четохме 10 специалности от СУ всичко - програма от първи до последен семестър, преподаватели. Наборката си беше избрала Право, но от него беше започнала да се отказва още през май, а след матурата съвсем. До последно беше на Археология, но след неделното четене се отказа и сега има други фаворити. Вече ще ги подаваме, че няма за кога.

Аз си мислех, че след матурата всичко ще бъде спокойно, а то постоянно нещо чакаш, нещо подаваш, четеш...сигурно до края на юли.
Много ми е полезна темата, сега да видим план-приема на СУ.

# 80
  • София
  • Мнения: 939
Дааа. Аз много негодувах срещу това решение, но честно казано, оценките от дипломата от едно или друго училище никога не са били равнопоставени. А особено във варианта на СУ - с еднаква тежест да се приемат оценки от ООП и ПП. ДЗИ поне е еднакво за всички.
ДЗИ е еднакво за всички, но за сметка на това оценяването е напълно субективно. Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 12 380
Eми, субективно е, ама училищното оценяване е още по-субективно. Затова най-добре без всякакви допълнителни субективни фактори.

# 82
  • Мнения: 9 184
Ходихме  ние с набора до Враца. Аз за какво ли ходих?!  Сам влезе, попълни квото е попълнил, остави ме на една сенчеста пейка и каза, че просто е искал да ме повози.
   Имам у дома 3в 1 скенер, копир и принтер,ама се връзва само с един лаптоп, който пък не винаги вижда устройството.Затова предпочете да идем там на място.
   Сега чакаме.Натоварил ме е със задача да чета за общежитие, така за всеки случай, но си търси квартира. Иска да живее сам.

# 83
  • Мнения: 1 696
И моята днес подаде в СУ и ТУ. Изуми ме с желанията  си. Искаше на първо място да кандидатства Квантова Физика(от къде го измисли) . Едвам я навих да пише Компютри науки преди физиката. За Ту ме остави да си нареждам аз желанията. Все тая и било. Нещо се случи с дъщеря ми, когато преди месец стана на 18. За всичко и е все тая и каквото е писано.

# 84
  • тук-там
  • Мнения: 5 849
А какво и е на квантовата физика?

Последна редакция: вт, 27 юни 2023, 13:46 от mtz

# 85
  • Мнения: 238
А какво и е на квантовата физика?
квантовата физика не е ли без такса даже, тъкмо няма да плащате, ако това е мечтата и.
Синът ми подаде документи в СУ и ТУ, компютърните специалности, но дали ще му стигне бала, не се знае. В СУ  влизат с много висок бал в софтуерно инженерство и компютърни науки.Там си е за гении и лауреати Simple Smile

# 86
  • Мнения: 128
И моята днес подаде в СУ и ТУ. Изуми ме с желанията  си. Искаше на първо място да кандидатства Квантова Физика(от къде го измисли) . Едвам я навих да пише Компютри науки преди физиката. За Ту ме остави да си нареждам аз желанията. Все тая и било. Нещо се случи с дъщеря ми, когато преди месец стана на 18. За всичко и е все тая и каквото е писано.
И ние сме така няма никакво желание Simple Smile

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 143
Да ви разсея малко от кандидат-студентски терзания 😁
Санака е обявена за класик в седмокласната тема. Да си знаете с какъв човек се познаваме.

# 88
  • София
  • Мнения: 12 380
Ох, бе! Joy Объркаха ме със Сенека. Трябва сериозно да помисля за смяна на ника. Laughing

# 89
  • София
  • Мнения: 939
Там още ли няма резултати? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт