Кое би Ви направило най-лошо впечатление в чуждия дом?

  • 13 791
  • 331
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 13 207
Нямам календар, а от година нямам и часовник. В работни дни телефоните ни будят и се изстрелваме. Като се върнем, не искам да гледам колко бързо минава времето. Оказа се, че ми харесва така, сякаш сме на почивка у дома Yum
Естественият паркет не може да се сравнява с ламинат и други изкуственяци. Ламинат се чисти по-лесно и толкова.

# 301
  • Мнения: 402
Къде освен на хладилника може да се сложат магнитите? Четох по - нагоре мнението за страничната част на гардероба но не го разбрах. На стената по групи има ли начин да ги сложа и как?

# 302
  • София
  • Мнения: 44 280
На магнитна дъска, която поставяш където си искаш.

# 303
  • Мнения: 753
Къде освен на хладилника може да се сложат магнитите? Четох по - нагоре мнението за страничната част на гардероба но не го разбрах. На стената по групи има ли начин да ги сложа и как?

Моят гардероб стои в ъгъл, зад вратата на помещението. Към стените остават лявата му част и гърба. На дясната му част с видии е хваната една магнитна дъска с дървена рамка, същата като гардероба. Самата дъска е с ширина като дълбочината на гардероба (чисто стечение на обстоятелствата, не е правена по поръчка. Купих я от Метро преди години). Върху тази дъска са ми подредени магнитите. Хем са видими, когато ми залипсват, хем не са и съвсем централно разположени. За мен е ок. Не мога да покажа снимка, понеже стаята е Бейрут (ремонт, знаете как е).

Иначе ползвам магнитите и по предназначение - закачам си списъка за пазаруване с магнит върху отворения капак на печката Relieved и си го допълвам 2-3 дни като се присетя за нещо. После си го откачам, пазарувам, магнитът се връща при другите на дъската. След няколко дни пак си закачам ново листче на печката Grinning

# 304
  • Мнения: 9 905
Със свободностояща печка ли си?

# 305
  • Мнения: 753
Със свободностояща печка ли си?

Да. За моята кухня вградените модели не са опция Confused

# 306
  • Мнения: 402
Къде се продават магнитни дъски? Какви размери и цени са? Как да закача магнитната дъска с магнитите за стена, гардероб, врата?

# 307
  • София
  • Мнения: 10 400
Аз пък не обичам вградени уреди. Сега съм с такива и много ме дразнят. Само фурната, че е на високо понасям. Котлоните и хладилника са ми отврат така. Обичам печката да е сърцето на кухнята, ама това са си мои изкривявания.

# 308
  • София
  • Мнения: 44 280
😂 😂 😂 Да, може би може на някои части от печки, перални, сушилни и тн. Но с дъската наистина май е най-чисто, ако не искаш на хладилника.
И аз не съм фен на вградени уреди, но - вградена пека е по-лесна за чистене, в смисъл, не се цапа отзад и от страни, остава само за чистене плота с котлони и около него.
Майка ми има 2-3магнитчета, на хладилника не става, не знам защо на нейния не хващат, сложила си ги е на аспиратора🤣

За подовите покрития... За подово отопление оптималното е нещо като гранитогрес/плочки/камък, винил, ламинат, трислоен паркет, масия паркет... Горе-долу този ред... Ламината вече е компромис, трислойния като цяло някои дават че стява, но предвид и дебелината е по-неподходящ, масива хептен... Едно че дървото е по-малък проводник, друго, че може повече да се деформира от т разлики. Та не всичко винаги е само за едната визия.

# 309
  • Мнения: 9 905
Темата май се обърна на общо-интериорна...Кой какво харесва...
И да решиш, че масово народът е с подово отопление.
Хич и не ме интересува кой какво подово покритие има.

# 310
  • София
  • Мнения: 44 280
😂 😂 😂 То мен хич не ме интересува кой какво има стига като посетя тоалетната му там да е чисто🤣вс друго не ме дразни... А да всъщност, дразнят ме купища търчащи хлебарки.

# 311
  • Мнения: 598
😂 😂 😂 Да, може би може на някои части от печки, перални, сушилни и тн. Но с дъската наистина май е най-чисто, ако не искаш на хладилника.
И аз не съм фен на вградени уреди, но - вградена пека е по-лесна за чистене, в смисъл, не се цапа отзад и от страни, остава само за чистене плота с котлони и около него.
Майка ми има 2-3магнитчета, на хладилника не става, не знам защо на нейния не хващат, сложила си ги е на аспиратора🤣

За подовите покрития... За подово отопление оптималното е нещо като гранитогрес/плочки/камък, винил, ламинат, трислоен паркет, масия паркет... Горе-долу този ред... Ламината вече е компромис, трислойния като цяло някои дават че стява, но предвид и дебелината е по-неподходящ, масива хептен... Едно че дървото е по-малък проводник, друго, че може повече да се деформира от т разлики. Та не всичко винаги е само за едната визия.
Дюшеме, Ейнджъл. И зимата си ходиш бос.

# 312
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 561
Темата май се обърна на общо-интериорна...Кой какво харесва...
Ами то в чужд дом какво друго да ти направи впечатление, или интериора или хората.

# 313
  • София
  • Мнения: 44 280
А хората най-вероятно ги харесваш, щом си им на гости 😂👍
Е, освен ако не е нещо тип служебно😀

# 314
  • Мнения: 2 924
Аз пък за толкова години във форума не успях да свикна как хората не уважават чуждото (личното ) мнение на потребителите! Някой споделя нещо и след това 10 човека му се нахвърлят, че това не е така, не е правилно и т.н. Всеки обзавежда дома си според собственият си вкус и финансовите си възможности ! И аз харесвам много неща, но ако нямам финансова възможност няма да тегля кредит за да си ги купя! Колкото и да е красив един ламинат няма как да се сравни с уюта и изолацията, която осигурява естественото дърво - лично мое мнение като ползвателка на различни подови настилки в три различни жилища!

Общи условия

Активация на акаунт