Лятото е време за мечти, успешни опити и две черти. ~бебеправене 417~

  • 27 314
  • 781
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 352
Аз нямам много опит в тестове за О.вие кога ги започвате точно, вчера и днес ми дава среден шанс и не съм правила.
О.27.07 четвъртък.
Мисля тази седмица от утре да ги започна

# 751
  • Мнения: 292
Мими аз започвам 3 дни преди О, по принцип си я знам и усещам, но давам пари за глупости Grinning
Правят се от отрицателен до отрицателен на всеки тест има опътване според дължината на Ц на кой ден се започва.

# 752
  • Мнения: 2 287
Дрийм, гледай да не се натоварваш физически, но се опитай да се ангажираш психически колкото и възможно, за да мислиш по-малко и времето да минава бързо. Ако теста стане положителен тялото ще започне да ти подсказва какво да правиш. Аз други симптоми може и да нямах но бях постоянно уморена и заспивах където ме сложи човек. Всичко ще е наред!

Хайде другата тема да компенсира многократно липсата на плюсчета тук!

# 753
  • Мнения: 42
Успех , Дрийм! Дано това е твоят месец! 🍀

# 754
  • София
  • Мнения: 3 074
Дриймърче, всичкото палци дето имам и положителни мисли летят към теб!
Минзухарче на мен ми предложиха, но не стигнахме до трансфер- лепилото не е лепило за да го залепи и да не падне, ами е смес от хранителни вещества, за да подпомогне захващането. Не е гаранция.

# 755
  • Мнения: 2 635
Момичета най - накрая успях да запазя час за Сенкова на 29ти август. 😊От доста време ми се искаше, та си чакам търпеливо сега часа.

# 756
  • София
  • Мнения: 5 549
Момичета,закъсах го,положението с гърлото ми се влошава ,седя и се чудя може ли да пръскам Грануфорин?
Правих тест за бременност сутринта - отрицателен (около 10 дни след О съм) и въпреки всичко си имам едно на ум,че може все пак още да не е завършена имплантацията и да няма ЧХГ.Не съм сигурна кога точно е била овулацията и сега внимавам.Имам и лека температура ... май няма да ми с гаргара със сода само ...
Ето му състава

# 757
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 869
Тубоцинът е силен АБ за туберколоза. Just to let you know Simple Smile

Тантум верде пръскай.

# 758
  • София
  • Мнения: 11 795
Бъбълс мда, гранофурина е с гаден АБ. По добре иди на лекар да те види, да прецени дали си за АБ за през устата..

# 759
  • София
  • Мнения: 5 549
Бъбълс мда, гранофурина е с гаден АБ. По добре иди на лекар да те види, да прецени дали си за АБ за през устата..
Мда,май ще ходя на лекар утре, ако продължавам в този дух ...

# 760
  • Мнения: 1 897
Bubble , не го пръскай този гранофурин . Tantum verde , orophar , смучи стрепсилс . Мисля , че Нурофенче няма да навреди или Панадол , но питай за всеки случай док .

# 761
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 869
Нурофен не се пие при бременност, забременяване. Парацетамол може.

# 762
  • Мнения: 1 897
Ооо , да , да , той съдържа ибупрофен  .

# 763
  • Мнения: 264
Бабъл при съмнение за Б аз пръскам Тантум верде и си правех гаргара с Невен

Дрийм изпращам ти цялата положителна енергия, която имам и ще стискам палци да ни зарадвам с + тест! 🍀💖💖💖

Аз бях при Мекенян - изписа ми еу… нещо си, след малко ще отида да го взема и от утре го започвам. Някой друг, който го пие и е има бременност - колко време след като сте започнали приема му сте имали бременност 😅 Много се моля това да реши моята ситуация 🙏🍀 И да си споделя - нещата с нашия роднина са доста зле и ми е доста мъчно тези дни. Сигурно съм лош човек, но ако стане нещо се надявам да е след О, защото иначе ще я изпуснем (въпроса е дали ще съм на челна позиция в списъка на Ада с тези мисли 🤦🏻♀)

# 764
  • София
  • Мнения: 3 074
Sisi_cat, еутирокс? Пия го почти година вече, не е обвързано с успешно забременяване.

За другото - не си вкарвай такива мисли в главата....

Общи условия

Активация на акаунт