Лятото е време за мечти, успешни опити и две черти. ~бебеправене 417~

  • 27 312
  • 781
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 537
На мен вчера ми беше последния прием на Кл0мифен@. ( Нямах никакви симптоми или странични ефекти) Сега в сряда ми е прегледа,за да видим имаме ли успех и овулация от дясно и аз много се надявам този път. От март не към чувала "хайде действайте",че поне да се надявам на положителен тест накрая 😄. Овулацията ми би трябвало да е точно след седмица. В отпуска излиза Г и няма да проследим нещата до край. Може би ще ходя пак чак след като е минала О.
 Чакам си и резултатите от тромбофилията скоро. Общо взето аз се надявам другата тема да е моята 😄

А на тези, които не чакат М преди мен, дано и да не дойде и да ни зарадвате скоро!

    # 736
    • Мнения: 3
    Здравейте, мили дами!
    Имам следния казус, който ще ме побърка: С приятеля ми правим опити за бебе, последният ми цикъл беше на 25.06. По принцип е с продължителност 25-26 дни, като понякога ми подранява с 1-2 дни, и много рядко - да речем веднъж в годината идва на 28 ден. Този месец овулацията ми беше около 04.07, бебеправихме през целия овулаторен прозорец. На 11.07 усетих пронизваща болка ниско долу за около минутка. На 12.07 имах някакво слузесто, бледо жълтеникаво течение, без мирис  еднократно. Тази седмица пък за пръв път в живота ми зърната ми бяха някак си меки, от следващия ден пък станаха големи, като на жена която кърми, ареолите ми се струват нормални. Не прочетох някъде да е симптом на бременност, но знам ли... Инъче миналата седмица изпитвах огромна умора почти целодневно, заспивах в 6 ч. вечерта и започна да ме боли леко опашката, когато стоя седнала. Очаквах цикъла си на 20.07, в момента съм с 3 дни закъснение, правих няколко различни уринарни теста - всички са отрицателни. Нямам никакво течение, и предменструални симтоми. Скоро бях ходила на профилактичен преглед при гинеколог и нямах никакви отклонения или проблеми. Ако някоя от вас е изпитвала нещо от всичко това или има идея какво може да се случва, ще се радвам да чуя.

    # 737
    • Мнения: 537
    Здравейте, мили дами!
    Имам следния казус, който ще ме побърка: С приятеля ми правим опити за бебе, последният ми цикъл беше на 25.06. По принцип е с продължителност 25-26 дни, като понякога ми подранява с 1-2 дни, и много рядко - да речем веднъж в годината идва на 28 ден. Този месец овулацията ми беше около 04.07, бебеправихме през целия овулаторен прозорец. На 11.07 усетих пронизваща болка ниско долу за около минутка. На 12.07 имах някакво слузесто, бледо жълтеникаво течение, без мирис  еднократно. Тази седмица пък за пръв път в живота ми зърната ми бяха някак си меки, от следващия ден пък станаха големи, като на жена която кърми, ареолите ми се струват нормални. Не прочетох някъде да е симптом на бременност, но знам ли... Инъче миналата седмица изпитвах огромна умора почти целодневно, заспивах в 6 ч. вечерта и започна да ме боли леко опашката, когато стоя седнала. Очаквах цикъла си на 20.07, в момента съм с 3 дни закъснение, правих няколко различни уринарни теста - всички са отрицателни. Нямам никакво течение, и предменструални симтоми. Скоро бях ходила на профилактичен преглед при гинеколог и нямах никакви отклонения или проблеми. Ако някоя от вас е изпитвала нещо от всичко това или има идея какво може да се случва, ще се радвам да чуя.

    Защо не пуснете кръвен тест, ще ви покаже има ли бременност или няма в крайна сметка.
    Аз на тези симптоми им нямам доверие, понякога се получават същите и при ПМС.

    # 738
    • Мнения: 3
    Здравейте, мили дами!
    Имам следния казус, който ще ме побърка: С приятеля ми правим опити за бебе, последният ми цикъл беше на 25.06. По принцип е с продължителност 25-26 дни, като понякога ми подранява с 1-2 дни, и много рядко - да речем веднъж в годината идва на 28 ден. Този месец овулацията ми беше около 04.07, бебеправихме през целия овулаторен прозорец. На 11.07 усетих пронизваща болка ниско долу за около минутка. На 12.07 имах някакво слузесто, бледо жълтеникаво течение, без мирис  еднократно. Тази седмица пък за пръв път в живота ми зърната ми бяха някак си меки, от следващия ден пък станаха големи, като на жена която кърми, ареолите ми се струват нормални. Не прочетох някъде да е симптом на бременност, но знам ли... Инъче миналата седмица изпитвах огромна умора почти целодневно, заспивах в 6 ч. вечерта и започна да ме боли леко опашката, когато стоя седнала. Очаквах цикъла си на 20.07, в момента съм с 3 дни закъснение, правих няколко различни уринарни теста - всички са отрицателни. Нямам никакво течение, и предменструални симтоми. Скоро бях ходила на профилактичен преглед при гинеколог и нямах никакви отклонения или проблеми. Ако някоя от вас е изпитвала нещо от всичко това или има идея какво може да се случва, ще се радвам да чуя.

    Защо не пуснете кръвен тест, ще ви покаже има ли бременност или няма в крайна сметка.
    Аз на тези симптоми им нямам доверие, понякога се получават същите и при ПМС.

    Ами понеже вече направих 4 различни и реших, че явно не съм бременна. Но сега с това закъснение започнах да се чудя дали пък не е било рано за уринарен.. Аз ги правих вчера и днес, т.е 2-ри и 3-ти ден след закъснението. Но в крайна сметка да, ако ми закъснее още 2 дни, това мисля да направя. Благодаря Ви.

    # 739
    • Мнения: 600
    Момичета,  утре ми е трансфера и колкото и да се опитвам да не го мисля ,все там ми е акъла . Днес изчистих всеки един ъгъл на къщата само и само да не се побъркам.  Страхувам се много от резултата накрая. Смятам този път да се тествам на 10-11 ден след трансфера . Ще ми дойдат като 10 години, но ще се опитам да устискам . Въпрос към тези от вас които са имали положителен резултат  - почивахте ли повече ? Общо взето как преминаваше денят ви ? 
    Ще се опитам да се успокоя и да мисля позитивно.

    # 740
    • Мнения: 84
    Желая ти успех, Dreamer!!!
    Вълнувам се за теб! Следващата темичка ще бъде твоя!!! 🙏🏻💟 Вярвай!
    Момичета,  утре ми е трансфера и колкото и да се опитвам да не го мисля ,все там ми е акъла . Днес изчистих всеки един ъгъл на къщата само и само да не се побъркам.  Страхувам се много от резултата накрая. Смятам този път да се тествам на 10-11 ден след трансфера . Ще ми дойдат като 10 години, но ще се опитам да устискам . Въпрос към тези от вас които са имали положителен резултат  - почивахте ли повече ? Общо взето как преминаваше денят ви ? 
    Ще се опитам да се успокоя и да мисля позитивно.

    # 741
    • Мнения: 1 897
    Dreamer , успех 🌺 Отпусни се , пусни си филмче , излез на разходка и не го мисли . Аз нямам все още опит с положителните тестове , но на твое място бих си почивала повече и бих се отдала на приятни занимания . Така дните до теста минават по-бързо . Къде ще е трансфера и при кой доктор ?

    # 742
    • Мнения: 292
    Дрийм стискам палци и скорошно преместване в отчетните Heart Колкото по позитивно мислиш, толкова повече позитивна енергия дърпаш към себе си. Желая ти успех

    Аз съм пред голяма дилема... На 12 ден от МЦ и започнах с тестовете за О, така като е 14 15 ден Ц 28 29, но дори и бледа контролна нямам.... Ползвам тия на Овю, днес взех и едни на клиър (които винаги са положителни) същата работа....
    А се държах 3 часа без WC и вода.
    Дали да продължа с тестването или....

    # 743
    • Мнения: 1 222
    dreamer, смятам, че е много индивидуално какво ще правиш след трансфера, но в никакъв случай не прекарвай 10 дни само лежейки.
    Аз лично при успешния си трансфер не съм променила нищо в ежедневието си (работя от вкъщи, нямам физически натоварваща работа). Помня, че един ден даже танцувах вкъщи, чистих сняг от колата друг ден и измръзнах доста тогава, но за щастие без да се разболея. Единствено за всеки случай чистих вкъщи с метла и лопатка, за да не вдигам и влача прахосмукачката.
    Прави това, което ти носи усещането, че правиш всичко, което зависи от теб. Разсейвай се максимални много. И като дойде време за тестове не се изкушавай с уринарни, ходи директно на кръвен (кръвен 10 дни след трансфер според мен е идеално време за тестване).
    Няма да пускам палците за теб в следващите дни!

    # 744
    • Мнения: 2 635
    Дрийм успешен трансфер ти желая.
    А дали тези от вас, които правят инвитро са им предлагали ембриолепило.
    На Ивана Александрова 2 трансфер това било разликата и е бил успешен. 🤨🤔

    # 745
    • Мнения: 472
    Дриймър, стискам палци! Аз мисля,че движението подпомага нещата повече. Е естествено не да се катерят планини, но важно е повече ментална та почивка хехе
    Момичета, нормално ли е при слагане на Утрогестан в ранна бременност да се изпитват болки и дискомфорт първите часове след слагането? Обади ми се една бременна приятелка притеснена, изписал й го АГ 2 по  1глобул и аз не знам какво да й кажа...викам ще питам в мойта тема хехех Каза,че друга приятелка й казила,че можело матката да е по-чувствителна и да действа някак прогестерона и да е нормално. Описа ми го като дискомфорт или тъпа болка като при цикъл все едно. И каза,че трудно ги слага.

    # 746
    • Мнения: 1 284
    Дрийм успешен трансфер ти желая.
    А дали тези от вас, които правят инвитро са им предлагали ембриолепило.
    На Ивана Александрова 2 трансфер това било разликата и е бил успешен. 🤨🤔
    Аз слагах ембриолепило, без резултат беше

    # 747
    • Мнения: 2 687
    Дриймър, стискам палци! Аз мисля,че движението подпомага нещата повече. Е естествено не да се катерят планини, но важно е повече ментална та почивка хехе
    Момичета, нормално ли е при слагане на Утрогестан в ранна бременност да се изпитват болки и дискомфорт първите часове след слагането? Обади ми се една бременна приятелка притеснена, изписал й го АГ 2 по  1глобул и аз не знам какво да й кажа...викам ще питам в мойта тема хехех Каза,че друга приятелка й казила,че можело матката да е по-чувствителна и да действа някак прогестерона и да е нормално. Описа ми го като дискомфорт или тъпа болка като при цикъл все едно. И каза,че трудно ги слага.
    Аз си го слагам от самото начало 2*2, но нито болка нито дискомфорт съм имала.Но си спомням, че в началото имах леки менструални болки и придърпвания от време на време, ама чак пък да ѝ е трудно да го сложи..Нямам идея.

    Пф не мога да повярвам, че темата свърши, а няма нито един положителен тест 😔
    Надявам се орисията ми да действа и за следващите теми!
    Дрийм успех 🍀🤞🙏
    Стискам палци на всички ви 🤞

    # 748
    • Мнения: 1 556
    Дриймче, айде новата тема да ти е на късмет!

    Аз се записвам с цикъл след поредния отрицателен тест. Днес цял ден за капак навсякъде ме преследват бременни жени. Expressionless

    Следващата дата на О. ми се пада точно някъде около деня на сватбата. Да се смея ли, да плача ли.
    Овабууст от къде купувате? Айхърб?
    Мъжът е в много минорно настроение и се закани да ходи да си прави спермограма.

    Последна редакция: нд, 23 юли 2023, 18:42 от Hearty

    # 749
    • Мнения: 600
    Аз съм в Токуда при Шефкетова,  и при двата неуспешни трансфера слагахме лепило и сега пак ще сложим . Ако не помогне , няма и да навреди . Този път съм малко по-обнадеждена , защото този път оплодихме яйцеклетките  с MACS и направихме ПИД на ембриончето , и този път ще връщаме само 1 ,защото само него имаме . Нямам и нищо замразено вече . Благодаря ви за успокоението. В тази тема нямахме плюсчета, затова предлагам другата да я обсипем с минимум 10 .

    Общи условия

    Активация на акаунт