Цикъл след Постинор?

  • 3 815
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
След пиене на постинор винаги има кървене /нещо като цикъл за 2-3 дни/, нормално е.Да, напълно е възможно да ти се е разместил цикъла и да ти закъснее, може и да не ти дойде този месец.Но мисля, че почти няма вариант /0,01%/ да си бременна след взимането на постинор, стига да си го взела до 72 часа след половия акт.Не се притеснявай, ще ти дойде.

При мен нямаше  такова кървене дойде си ми цикъла около датата, не помня дали е закъснявал, сигурно не защото не съм си правила тест за бременност, фала се случи преди няколко години.

# 16
  • Мнения: 45
Пила съм и преди постинор, не съм имала кървене между два цикъла и не съм била бременна. Този месец пих, и от 7-8 дни имам кървене - съвсем слабо - розово, кафеникаво. Тъкмо реша, че е спряло и пак започва. Зная, че е нормално но чак толкова дълго.... Започна в деня на овулацията. Много е оскъдно, но все пак се притеснявам. Мисля да изчакам до другата седмица, когато трябва да ми дойде нормалния цикъл, и ако тогава имам проблеми - да отида на лекар. А между другото има бременни, които често си кървят оскъдно през първите месеци от бременността. Също и по време на овулация понякога се кърви.

# 17
  • Мнения: 4 447
Да,оттова е.Всепак това са хормони.След взимане на Постинор,ако прокървиш сесмята за цикъл било и то 2 дни и броиш от там.Прокървяванвто се провокира от спукването на яйцеклетката,следователно така разбираш,че си щяла да забременееш и така кървенето сесмята за цикъл и броиш до следващия и така дефакто сега би трябвало да ти закъснява само с 5дни. Щоме теста отрицателен мисля,че няма бебе. Споко. Peace

# 18
  • varna
  • Мнения: 78
При мен ...два дена след цикъл ..се скъса презерватива , след 30 мин обиколих Варна за постинор дуо ...след 4 дена се появи цикъл ,който беше 3дена ...и сега си чакам нормалния - ако вече имам такъв newsm78, които и да питам всеки казва ,че нищо не може да стане ....ама знае ли човек .... ooooh!. май ще ходя да се моля на църква ... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт