"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 61

  • 26 964
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Здравейте мили дами бих искала да ви попитам нещо . С редовен цикъл съм по принцип нямала съм проблеми до сега последния ви цикъл беше на 07.08.2023 до 11.08.2023г така на 14 август имах полов контакт без предпазни средства . На 7 септември трябваше да ми дойде но не ми дойде . На Първия ден от закъснението си направих тест беше отрицателен на 5  и 6 ден също за това изчаках  за стане 1 седмица от закъснението и пак беше отрицателен ? Има ли възможност да съм бремена и просто да е твърде ранно ? И да повторя ли теста отново да кажем след още една седмица ? Благодаря предварително за отговорите ви !

# 721
  • Мнения: 86
Не че му има нещо на теста но просто искам да съм сигурна
Здравей, каква е марката на теста?

Последна редакция: пт, 15 сеп 2023, 08:50 от bubanka

# 722
  • Мнения: 412
Здравейте мили дами бих искала да ви попитам нещо . С редовен цикъл съм по принцип нямала съм проблеми до сега последния ви цикъл беше на 07.08.2023 до 11.08.2023г така на 14 август имах полов контакт без предпазни средства . На 7 септември трябваше да ми дойде но не ми дойде . На Първия ден от закъснението си направих тест беше отрицателен на 5  и 6 ден също за това изчаках  за стане 1 седмица от закъснението и пак беше отрицателен ? Има ли възможност да съм бремена и просто да е твърде ранно ? И да повторя ли теста отново да кажем след още една седмица ? Благодаря предварително за отговорите ви !
Едва ли има бременност, минала е 1 седмица от закъснението трябваше да ти хване уринарен. Такива неща се случват при задържан фуликол и още редица фактори могат да повлияят на цикъла. Отидете на лекар най-добре за рутитен преглед и кажете каква е ситуацията ви. Особено щом сте с редовен цикъл, силно се съмнявам да сте бременна. Дори да сте била с по-късна овулация пак времето е много. А опити правите ли или действате просто на прекъснат акт?

# 723
  • Мнения: 33
Здравейте дами, с нередовен цикъл съм. Правя си тестове за овулация, на 22 ден от цикъла тестът беше почти с еднакви черти и на другия ден започна да става бледа, а БТ 24 ден беше 36.69 и на другия ден  спадна на 36.56.   Според вас имало ли е овулация тогава или не, това е теста
Според мен е положителен, щом и е станала по-бледа на другия ден е имало О. Нали по едно и също време,без прием на течности (или достатъчно дълго)?
Да всеки ден по едно и също време са правени и не съм приемала течности около 3-4часа и не съм ходила до тоалетна през това време.

# 724
  • Мнения: 5 072
Тестът не е положителен. Може само да предполагаме, че е бил положителен малко преди или след това.
Дано да сте правили опити и да сте се застраховали все пак.

# 725
  • Мнения: 26
Здравейте бях на фоликометрия фоликул в десния яйчник е 16.8 ми каза

# 726
  • Мнения: 412
Здравейте дами, с нередовен цикъл съм. Правя си тестове за овулация, на 22 ден от цикъла тестът беше почти с еднакви черти и на другия ден започна да става бледа, а БТ 24 ден беше 36.69 и на другия ден  спадна на 36.56.   Според вас имало ли е овулация тогава или не, това е теста
Според мен е положителен, щом и е станала по-бледа на другия ден е имало О. Нали по едно и също време,без прием на течности (или достатъчно дълго)?
Да всеки ден по едно и също време са правени и не съм приемала течности около 3-4часа и не съм ходила до тоалетна през това време.
Ами в такъв случай по-скоро е имало овулация

# 727
  • Мнения: 26
И според мен е положителен. И аз искам да видя скоро 2 чертички Blush

# 728
  • Мнения: 24
Имам въпрос  повече информация да ми дадете за жълтото тяло на левия яйчник?
Днес го откриха след ултразвуков преглед при лекар след закаснение на цикъла със 7 дни?

# 729
  • Мнения: 12


Здравейте дами, според вас има ли шанс този месец да се е получило ?
Както се вижда трябваше днес да ми дойде, но още не е. Мисля утре да си правя тест.

# 730
  • Мнения: 3
Здравейте, правим опити 3-4 месеца за бебе. Този път си хванах овулацията на 30 и 31ви август(с тест). Днес вече е 17ти и ми закъснява с 4 дни. Цикъла винаги ми е бил редовен. Ходих на преглед преди 5 дни и гинеколожката каза, че нямам инфекции и че съм добре долу, но не ме погледна с ехограф и не знам дали има нещо в мен. Ходих понеже миналите месеци след опитите ми течеше розово течение 9 дни след менструацията. Правих си тест, но е отрицателен. Имам спазми ниско долу както всеки път, когато ще ми идва. Сега продължиха 4 дни и не ми идва. Гърдите ми са мега подути и чувствителни. Възможно ли е да съм бременна? Да изчакам ли още и да направя отново тест? Изследваха ме за инфекции, туморни образувания, кисти и тем подобни. Всичко е отрицателно и нямам такива проблеми, че да е това причината да закъснява или да тече розов секрет.

# 731
  • Мнения: 468
Tweety03 Изчакай поне седмица и направи тест,тогава мисли за евентуална бременност.
Няма значение че ти е редовен,влияе се от различни неща,включително рязка промяна на времето.

# 732
  • Мнения: 6


Здравейте,
от повече от година и половина опитваме със съпруга ми да имаме бебе.
Овулация, засечена с тест лента -3.09 Също тогава и опит с мъжа ми.
Последен цикъл - 22.08
Продължителност - 5 дни.
Иначе е на 25-26-27 дни.

Горният тест на снимката е от снощи вечерта, долния - от днес сутринта с първа урина.
Какво мислите?

# 733
  • Мнения: 817
Melinda, следиш ли овулацията и колко ти е лутеалната фаза, защото календарът е за ориентир.

Tweety, същия въпрос и към теб. Колко ти е лутеалната фаза, защото може закъснението да е по-малко от 4 дни?

Didi, аз виждам втора черта, ако искаш пусни кръвен + прогестерон, за да видиш как вървят нещата.

# 734
  • Мнения: 3

Tweety, същия въпрос и към теб. Колко ти е лутеалната фаза, защото може закъснението да е по-малко от 4 дни?
Лутеалната фаза ми е 15 дни

Общи условия

Активация на акаунт