Естетични процедури за лице и тяло – 51 тема

  • 61 136
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Благодаря! Видях го още в предния пост. Но много скъпо... 90 и кусур лева за 30мл, то едно шишенце дали ще ми стигне за 3 намазвания по целите рамене Sad

# 76
  • Мнения: 39 779
Ниацинамид от дъщеря ми знам, че е ок за заличаване на белези от пъпки, но не е ефективен за пигментни петна.

# 77
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
Като стана дума за колагено - стимуланти. Някой по запознат да каже кой продукт от Радиес и Хармоника е с по малко -странични ефекти и безопасен.
Доколкото знам и Скулптрата е колагено- стимулант, но май само в Дерма акт в София го слагат.

Да, аз също бих искала да попитам по-запознатите, ако могат да кажат каква е точно разликата между Радиес, Хармоника и Скулптра. Ако не се лъжа Радиес и Хармоника се слагат с една процедура, а за Скулптра се правят 3, което съответно доста увеличава цената. Също така за рисковете - пак ако не се лъжа най-основният риск и при трите е срастване или греша? Аз се замислям все повече да си направя една от трите процедури, разбира се ще се консултирам с лекар, кое е най-добре в моя случай, но все пак ми се искаше за себе си да си ги изясня тези въпроси и да имам някаква идея предварително Simple Smile

Радиес е само колагенов стимулатор, докато в Хармоника има и хиалуронов филър - т.е. 2 в 1. Аз повече харесвам Хармоника. Със Скулптра нямам опит и не съм проучвала.

# 78
  • Мнения: 4 717
Ниацинамид ми заличава едно много голямо пигментно петно, което си стои от миналото лято и след месец мазане поизбеля значително.

Spring Blossom - да не би да са бенки, защо искаш да избелваш целите рамене? Всякакви продукти с Ниацинамид могат да ти свършат работа, погледни за по-евтини. Аз ползвам тази опаковка вече месец и нещо за лице и цяло деколте. Недостатъка му е, че пипетата е стъклена и не капе добре.

# 79
  • Мнения: X
Петна са си, това ми е рамото (доколкото можах да се самоснимам)
Скрит текст:
Нали ниацинамид бил за белези...

# 80
  • Мнения: 4 717
Погледнах в гугъл за ниациамидът
Скрит текст:

Това на снимката са лунички от слънцето. Не знам дали се махат, аз лично имам такива от дете и по цялото тяло. С възрастта се увеличиха.

# 81
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 451
При мен изчезнаха от ръцете. Но е по-скоро от вливанията.

# 82
  • Мнения: 8 783
Целите ми рамена и гръб са в такива, тъй като имам слънчева алергия и лесно изгарям.
За мен са чаровни и не бих ги махнала.

# 83
  • Мнения: 435
Ми да!Иначе другото толкова стерилно, претенциозно и хибридно ми стои.Аз самата такива точно нямам, но имам много други несъвършенства.И какво?Да си облека кожата на някоя друга жена ли?

# 84
  • Мнения: X
Въпрос на индивидуални предпочитания е. Затова е темата. На 100% няма как, но поне малко ми се иска да поизчистя.

# 85
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 236
Аз не съм доволна от ниацинамид. Никаква разлика не видях на едно петно на носа, което мазах с месеци чинно. Не исках да прибягвам до хидрокинон, но той ми го заличи.

# 86
  • София...........
  • Мнения: 961
Момичета, помагайте в дилема съм ....
Тотално съм незапозната с повечето процедури, защото макар и на вече 50 започнах да се интересувам този м. Март кое какво и съответно да отида на естетичен дерматолог. Съответно кое как съм прочела и какво разбрала ... тотално съм объркана Blush Изпитвам страх от всички процедури и е голям успех, че от Март до сега съм се подложила на CO2 - 2 процедури за 2 поредни месеца , на PRF- 3 процедури 3 поредни месеца и сложих Ботокс на чело, гневна и малко на очите отстрани.
От всичко това определено има голям ефект и всички ахкат около мен, но хора сме и все ни се иска още и по-добре.... С Док. си имаме програма и вървим месец по месец , стъпка по стъпка .... Съответно до момента всичко е супер, но вече идва момента да преминем към по-инвазивни процедури(поне за мен) - разни филъри ... Изпитвам див ужас, защото чета за мигриране , разграждане и тн... и направо се чудя какво да правя??? Възрастово вече при мен се наблюдава много леко свличане на марионетните(тип булдог), липса на изразени скули и силно изявени назолабиални. Док. иска следващата процедура да е хиалуронов филър Belotero Intese в областта на скулите по 1 мл. от всяка страна. После друг филър на долната челюст и тн...
В същото време чета за бустери и 8 точков лифтинг на д-р Маурицио де Майо и не знам ....
Док. казва, че при мен мезотерапията няма да има особен ефект и няма смисъл.
Вие по-знаещите кажете към кое бихте се насочили при условие, че единствените неща които съм правила са горепосочените? Ако все пак това е процедурата за мен до колко крие опасности, много ли е по 1 мл. от страна и съответно как е като марка точно препоръчания филър?
Благодаря Flowers Hibiscus

# 87
  • Мнения: 23 455
Няма как да знаем какво Ви е лицето, за да се прецени, но за моето не е много и са ми слагали.Не знаем каква Ви е кожата и подкожието.Миграцията на филърите създава проблем ако се слагат много като количество и често.От едно поставяне нищо няма да се случи.Като марка всеки лекар си преценява , но Белотеро са хубави, поне като производител.Мезотерапията  е нищо повече от поддръжка на кожата, която можете да правите, но няма да има никакъв ефект за описаните проблеми.Бустерите също са повече насочени към поддръжка на кожата.Зс точков лифтинг нямам личен опит.

# 88
  • Мнения: 5 828
Обмислям поставяне на филъри и ботокс след почивката на море.
От всичко изчетено, колебая къде и при кого точно да отида, дали при д-р Хаджийска , д-р Присадашкa от Дерма акт или при д-р  Ванеска?
Какво е вашето мнение?

Последна редакция: сб, 08 юли 2023, 12:40 от monii

# 89
  • Мнения: 492
Здравейте , поставила съм веднъж плазмолифтинг и мига да кажа ,че съм доволна (освежаване ).Мина 1 месец от тогава и смятам пак да направя .Чета ,че в Инканто Пловдив има плазмолифтинг ,като плазмата става някакъв гел.Някой запознат ли е с тази процедура?Вие колко сте си направили и през какъв интервал?
Между плазмолифтинг и скунбустер кое е по-добре(на 42 г съм)Кожата мие тънка и на места е нагъната като вестник.Целя уплътняване.Скинбустврите мигрират ли като филтрите?

Общи условия

Активация на акаунт