Пазаруване от Aliexpress.com 66

  • 80 162
  • 1 154
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 708
А UL.................BE с какво да ги чакам. Имам 3 такива.
Преди години белгийците и те идваха в български пощи. Сега пуснаха няколко покрай разпродажбите. Очакваме да потвърдим пак пощите.

# 376
  • Мнения: 3 157
Една пратка явно вече е пристигнала в БГ, но как да разбера от кой куриер да си я чакам/търся?

UA282256221HU

В бг пощи мисля. Отидете в най- близката ви по адрес поща и попитайте там. Би трябвало да ви съдействат.

# 377
  • Мнения: 1 981
А UL.................BE с какво да ги чакам. Имам 3 такива.
И аз очаквам бг пощи, защото подлежат като другите на обединение
засега по моите забелязвам че - каино супер економи е през Унгария
а каино супер економи глобал е през Белгия

Последна редакция: пн, 27 ное 2023, 23:20 от musicdoubl3

# 378
  • Мнения: 77
Една пратка явно вече е пристигнала в БГ, но как да разбера от кой куриер да си я чакам/търся?

UA282256221HU

В бг пощи мисля. Отидете в най- близката ви по адрес поща и попитайте там. Би трябвало да ви съдействат.

Не е задължително. Имам такава доставена с Express One.

# 379
  • Мнения: 2 708
Една пратка явно вече е пристигнала в БГ, но как да разбера от кой куриер да си я чакам/търся?

UA282256221HU

В бг пощи мисля. Отидете в най- близката ви по адрес поща и попитайте там. Би трябвало да ви съдействат.

Не е задължително. Имам такава доставена с Express One.
Това се случва при обединяване. Предполгам сте проверили и не е била обединена, а е имала само един номер U...HU . Много от пратките за България тръгват с номер U...HU и на някакъв етап се добавя нов номер започващ с 15  тогава се пренасочват в експрес уан.

# 380
  • Мнения: 2 234
Чакаме един дрон. Обаче сме натиснали, че сме го получили. И сега текат онези 15 дни, в които можеш да повдигнеш диспут.
Интересното е, че тракинга показва, че е при нас. Дори не можем да го проследим къде е.
Надявам се поне да дойде скоро.
Какво мога да направя, да пиша ли на продавача? Потвърждаването не мога да го върна.

# 381
  • Бургас
  • Мнения: 312
Чакаме един дрон. Обаче сме натиснали, че сме го получили. И сега текат онези 15 дни, в които можеш да повдигнеш диспут.
Интересното е, че тракинга показва, че е при нас. Дори не можем да го проследим къде е.
Надявам се поне да дойде скоро.
Какво мога да направя, да пиша ли на продавача? Потвърждаването не мога да го върна.
не пишете нищо на продавача,защото ще си го върне,просто изчакайте и го следете с други приложения.

# 382
  • Мнения: 3 157
Категорично не искам да получавам през експрес уан каквото и да е пратка. Заради тях се въздържам от големи или скъпи покупки в Алиекспрес. Има ли начин да кажа на търговеца да не се използва тази куриерска фирма? Или не зависи от него?

# 383
  • Мнения: 1 717
На shipping има различни методи, може от там видите какви са опциите, понякога има няколко free варианта.

Категорично не искам да получавам през експрес уан каквото и да е пратка. Заради тях се въздържам от големи или скъпи покупки в Алиекспрес. Има ли начин да кажа на търговеца да не се използва тази куриерска фирма? Или не зависи от него?

# 384
  • Мнения: 1 298
Някой има ли проблем със зареждане сайта на Бг пощи? Имам две пратки, които трябваше да са тук още към 25 ноември, но до момента ги няма...Не мога да отворя сайта на Бг пощи, за да проследя дали са при тях, нямам и СМС от тях, а според тракинга на Али вече са пристигнали....

# 385
  • Мнения: 1 981
няма проблем с отварянето - изчисти кеша https://www.bgpost.bg/postal-services/track-package

# 386
  • Мнения: 5 662
Днес нали уж има фрий шипинг над 18 долара.. добавила съм неща от този choice day над сумата,но не стават с безплатна доставка. Никъде не пише да е от един продавач.... Някой знае ли нещо?

# 387
  • BG-DE
  • Мнения: 6 256
Обикновено безплатната доставка е при покупка от един продавач за над определена сума, явно и в случая е така.

# 388
  • София
  • Мнения: 485
Днес нали уж има фрий шипинг над 18 долара.. добавила съм неща от този choice day над сумата,но не стават с безплатна доставка. Никъде не пише да е от един продавач.... Някой знае ли нещо?

Няма нужда да са от един продавач, обяснявано е и преди. При мен валутата е в BGN и ако количката е на стойност 18лв, ми дава безплатна доставка.

# 389
  • Мнения: 562
Така, няма нужда да са от един продавач, но продавачите трябва да предлагат Shipping чрез AliExpress. Няма значение валутата

Общи условия

Активация на акаунт