Сполучливи имитации на маркови парфюми - 51

  • 50 021
  • 736
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 964
pavlina,, специално за Love  Tuberose  не знам....

# 61
  • София
  • Мнения: 490
Момичета, добре, че споделихте за Ириса на Гиза...и аз мислех, че не мирише.Обаче като прочетох и си пръснах по-стабилно...е няма такова удоволствие...цял ден си го усещах, като опашка. И навън вятъра го носи. Много ми хареса. А за кой Ирис на Рефан става дума? И може ли номера?

# 62
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
Отзиви за новия Jo malone bluebell на Заг? Днес подуших на блотер и ми хареса, чист свежак, точно за жегите. Наляха ми последното количество на Покривните градини.

# 63
  • Мнения: 2 452
pavlina,като цяло трайността на имитациите им отговаря на оригиналите.
Специално за тези които питаш,Съншайн го имам,БЛ го подарих.И двата са доста силни,особено Съншайн е вечен.
Ако харесваш Водата на Кензо(старата версия) ще харесаш и този,за мен са почти идентични като аромат,само че Кензо ми е малко по-женствен.
Имаше нещо в БЛ,което ме дразнеше и ми идваше в повече.Вероятно е иланг-иланг.Стигнах до извода че тази съставка не ми понася твърде.
С уговорката,че съм ги купувала преди 2-3 години.Възможно е да са променили формулите...

# 64
  • Мнения: 70
Bluebell ми мирише точно на диня, според мен също ще е готин в жегите, игрив и усмихнат аромат. Другият им нов ми допадна повече, но не смятам, че е за лято - Rose of no man's land- Byredo. А мъжкият от новите не ми е впечатляващ, тъй като Рефан го имат от доста време, а именно Sauvage Elixir.

# 65
  • Мнения: 2 013
The_demon, може ли да споделиш за кои става въпрос? Влюбена съм в туберозата. Бих опитала.
Туберозата на Гиза е страхотна!

# 66
  • Мнения: 1 964
Момичета, добре, че споделихте за Ириса на Гиза...и аз мислех, че не мирише.Обаче като прочетох и си пръснах по-стабилно...е няма такова удоволствие...цял ден си го усещах, като опашка. И навън вятъра го носи. Много ми хареса. А за кой Ирис на Рефан става дума? И може ли номера?
На Рефан парфюма е 037 Escentric molecules 02

# 67
  • Мнения: 213
The_demon, може ли да споделиш за кои става въпрос? Влюбена съм в туберозата. Бих опитала.
Туберозата на Гиза е страхотна!
Като голям фен на туберозата, препоръчвам Armani My Way. Лично аз очаквах повече от Love Tuberose на Гиза.

# 68
  • Мнения: 949
О, за мен туберозата на Гиза е съвършенство. Мъжът ми не може да я понася 😆😆😆
Просто ми се иска различен прочит. Не мога да повярвам колко много промених мирогледа си за парфюмите, благодарение на темите. Преди си знаех два парфюма и това е.

# 69
  • Мнения: 198
И аз съм много голям фен на Туберозата, до преди да ви открия изобщо не подозирах, че това е моята вълшебна съставка. Обожавам Туберозата на Амуаж, за мен този аромат е женствен,, пленителен и луксозен. За всеки почитатели препоръчвам да пробва Марфа на Мемо, най-нежната тубероза в абсолютен баланс с плодова нотка истинско блаженство особено сега. Wild python Mancera зашеметяващ и женствен...
И на Килиан доброто момиче, също много женствен и красив аромат.😁😁😁Има доста красиви парфюми и всеобщи любимци.

# 70
  • Мнения: 213
И аз съм много голям фен на Туберозата, до преди да ви открия изобщо не подозирах, че това е моята вълшебна съставка. Обожавам Туберозата на Амуаж, за мен този аромат е женствен,, пленителен и луксозен. За всеки почитатели препоръчвам да пробва Марфа на Мемо, най-нежната тубероза в абсолютен баланс с плодова нотка истинско блаженство особено сега. Wild python Mancera зашеметяващ и женствен...
И на Килиан доброто момиче, също много женствен и красив аромат.😁😁😁Има доста красиви парфюми и всеобщи любимци.

Аз установих, че препочитам тубероза, която е в съчетание с плодове и докарва усещането за миризма на дъвка - сочна и плодова. Може би затова не съм чак толкова запленена от туберозата на Амуаж, поне така си го обяснявам.

# 71
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Скрит текст:
Ако намерите имитацията на Naxos от Muscent бихте останал много доволен, невероятна е! Горещо препоръчвам! Flowers Hibiscus

Благодаря! Турците наистина се справят добре с имитациите на класни парфюми. Ще разгледам и ще видя как може да се поръча. Иначе разбрах, че Naxos се води номер N095, но в България не намирам предложения за продажба.
Да, наистина Muscent са едни от най-добрите изобщо, и да, Naxos е под номер N095  Flowers Hibiscus

 https://muscent.com.tr/urun/n095-naxos/

# 72
  • София
  • Мнения: 681
Аурата на Сваровски има ли имитация? Някой попадал ли е? Че даже и оригинал вече не се намира Sad ...
Има на Muscent и е жестока!

От къде да си го закупя? Има ли ги в България? Под кой номер е? Simple Smile

# 73
  • Мнения: 198
И аз съм много голям фен на Туберозата, до преди да ви открия изобщо не подозирах, че това е моята вълшебна съставка. Обожавам Туберозата на Амуаж, за мен този аромат е женствен,, пленителен и луксозен. За всеки почитатели препоръчвам да пробва Марфа на Мемо, най-нежната тубероза в абсолютен баланс с плодова нотка истинско блаженство особено сега. Wild python Mancera зашеметяващ и женствен...
И на Килиан доброто момиче, също много женствен и красив аромат.😁😁😁Има доста красиви парфюми и всеобщи любимци.

Аз установих, че препочитам тубероза, която е в съчетание с плодове и докарва усещането за миризма на дъвка - сочна и плодова. Може би затова не съм чак толкова запленена от туберозата на Амуаж, поне така си го обяснявам.
Да в Марфа е сочна и мека, няма много плодове в пирамидата, но е аз усещам манго или нещо подобно,, страхотна е...Ей, сега погледнах пирамидата на парфюма, не било манго 😆😆😆, а агаве 😆😆😆

# 74
  • Мнения: 2 890
Благодаря за темата!
Включвам се с въпрос: къде във Варна, около Валентина, Черно море, мога да заредя парфюм на  Парфен?

Общи условия

Активация на акаунт