Отговори
# 120
  • Мнения: 1 524
Здравейте и от мен! Не бях чувала за тези продукти,прочетох тук,в БГ мама.Бих се радвала да имам шанса да ги изпробвам.Винаги се намира някое излишно килце,което ни дразни:)

# 121
  • София
  • Мнения: 3 518
Сега научавам за тези продукти. Не съм ги пробвала, но бих опитала. Определно имам нужда.

# 122
  • Мнения: 1 976
Все още не съм опитвала продуктите ви, но с възрастта става все по-трудно отслабването и може би ще ги пробвам. Марката не ми е непозната, за първи път разбрах за нея от Инстаграм.

# 123
  • Мнения: 14 751
Сега научих за този продукт.Прочетох и позитивните отзиви на потребители,които са го използвали.Много впечатляващо.Бих го пробвала.

# 124
  • Мнения: 5 395
Надявах се да спечеля продукти на ГрийнБейър от гивъуеи в ИГ, но засега нямам успех. Не съм ползвала, имам нужда, задържам вода и бих пробвала. Разглеждала съм сайта и съм си набелязала доста продукти.

# 125
  • Мнения: 704
Не съм чувала за тези продукти.Но бих ги изпробвала .

# 126
  • Мнения: 504
Не съм ползвала продуктите, но редовно ми излизат реклами в социалните мрежи.

# 127
  • Мнения: 616
Досега не съм опитвала никой от Вашите продукти. За пръв път видях марката The Green Bear тук във форума.

# 128
  • гр. Раковски
  • Мнения: 284
Опитвали ли сте някои от нашите продукти и какви са вашите отзиви? Ако не сте ги опитвали, споделете ни къде видяхте за първи път нашата марка The Green Bear?

- Не съм опитвала Вашите продукти, но съвсем наскоро забелязах марката в едно магазинче за здравословни храни/салати/обяд - имаше супер сладката бутилка за чай и се поразрових в интернет за марката, разгледах, но тогава не поръчах нищо. Сега като прочетох първия коментар/отзив, малко се припознах и реално не се замислях, че може би и аз задържам вода.. Вървя доста и тези дни в жегите забелязах, че краката ми са някак издути и гледката не ми допадна много.. та явно и аз там задържам. Ще се радвам да изпробвам продукта и сериозно ще се замисля за покупка, разбира се, ако и късметът тук не ми се усмихне Simple Smile

# 129
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Не съм опитвала от вашите продукти, но на няколко пъти съм искала да поръчам. Виждала съм реклами във фейсбук на продуктите ви.

# 130
  • Мнения: 16
Здравейте ! Не съм пробвала вашите продукти , но много бих искала ! Доста често ми излиза реклама във фейсбук и от там знам за тях.

# 131
  • Мнения: 33
Не съм опитвала продуктите. За The Green Bear научих от сестра ми, която употребява ваши продукти и е доволна от резултата.

# 132
  • Мнения: 9 232
Научих за тях от темата във форума. Не съм пробвала вашите продукти с марка The Green Bear,  но бих опитала, забелязала съм , че задържам вода. 

# 133
  • Мнения: 142
Не съм опитвала вашите продукти, сега разбирам за тях. С удоволствие бих ги пробвала.

# 134
  • София
  • Мнения: 11 011
Не съм опивала вашите продукти. Научих за тях от тук. Бих ги пробвала, защото получавам отоци в крайниците, особено лятно време. Надявам се да ми помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт