Кралски работи и клюки - юли 2023

  • 71 173
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 461

Кралски стил и класа..

# 61
  • Мнения: X
Маделин и Кристофър на вчерашната сватба. Много красива рокля:




И марките на Мегън:

# 62
  • Мнения: 5 007
Роклята ня Маделейн и стои сега, през 2023, много по- добре отколкото преди 5 г. Blush
Хубава е роклята Simple Smile

# 63
  • Някъде там
  • Мнения: 16 193
Маделин и Кристофър на вчерашната сватба. Много красива рокля:




И марките на Мегън:


Много красива рокля. Прекрасна Маделин.Тъкмо щях да пиша  и аз като теб Тирамису,че сега повече ми харесва,но тогава е след раждането на Адриен и е нормално.

# 64
  • Мнения: 5 115
Вчера започна Уимбълдън, тази снимка е от дебютното посещение на Принц Джордж на турнира.

Надявам се тази година да не и се налага на Катрин да връчва трофея на Джокович... Grin

# 65
  • Някъде там
  • Мнения: 16 193
Соня на 86 години.
Честитят и празника със снимки от скорошна работна сесия в Копенхаген. Соня е активен художник все още.
Много симпатична дама е. Да е честита.





Още от сватбата.
Момичетата са като горски феи.
Скрит текст:
 



# 66
  • Мнения: 596
Без коментар!

# 67
  • Мнения: 4 156
Принц Уилям ще играе в Out-Sourcing Inc. Royal Charity Polo Cup 2023 в Guards Polo Club в четвъртък, за да събере пари за 11 благотворителни организации, които той и принцесата на Уелс подкрепят. Катрин също ще бъде там, за да се срещне с представители на благотворителните организации.
От миналата година:

Аз я очаквам и на Уимбълдън и си мисля, че ще е днес, за сбогуването на Федерер с Уимбълдън.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 063
Браво на Мегън! Очевидно изглежда по-добре отколкото преди 10-ина години. И като външност, и като стил. Чудесна!

# 69
  • Мнения: X
Принц Уилям ще играе в Out-Sourcing Inc. Royal Charity Polo Cup 2023 в Guards Polo Club в четвъртък, за да събере пари за 11 благотворителни организации, които той и принцесата на Уелс подкрепят. Катрин също ще бъде там, за да се срещне с представители на благотворителните организации.
От миналата година:

Аз я очаквам и на Уимбълдън и си мисля, че ще е днес, за сбогуването на Федерер с Уимбълдън.
Тъкмо идвах със същата новина за поло мача. Много обичам стила на Кейт на поло мачовете, винаги е с хубави ежедневни рокли.
И аз си мисля, че Кейт ще се появи с Федерер на Уимбълдън, но дали днес на изпращането или на някой мач, ще видим.

# 70
  • Мнения: 13 800
Всички снимки на Меган са хубави!
И на 20, и на 30, и на 40 г. изглежда мнооого добре.

# 71
  • Някъде там
  • Мнения: 16 193
Филип и Матилде откриват свои скулптури в парламента  за 10-годишнината от управлението на Филип.

Сполучливи са според мен.

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 14:11 от daviz

# 72
  • Мнения: 4 156
Ейй, ама как познах, че няма да пропусне Уимбълдън днес.


Принцесата на Уелс е на корт 18, за да гледа британската номер 1 Кейти Бултър.

# 73
  • Мнения: 8 482
И още няколко снимки на принцесата.




# 74
  • Мнения: 4 156
Заваля и спряха играта.





Общи условия

Активация на акаунт