Кралски работи и клюки - юли 2023

  • 71 310
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 640
Прекрасна Кейт, и на 20, и на 30, и на 40 е чудесна, защото излъчва винаги достойнство, увереност, самочувствие, с все бръчки и "ретро" облекло, без чупки, мимикрия или актьорска игра.

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 15:26 от gala66

# 76
  • Мнения: 4 226
Уимбълдън е турнир с традиции и етикет. За какъв стадион говорим?🤣🤣
Дори може да се нарече най-изисканото спортно събитие в света.
За съжаление по блузка и къси гащета нямаше да я допуснат, иначе щеше да е топ в темата.

Е забравяте да споменете, че е от колекция от 2021 година...

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 15:42 от Tinо

# 77
  • При семейството си
  • Мнения: 6 708
Каква марка е сакото?

# 78
  • Мнения: X
Каква марка е сакото?
Нов Pierre Balmain - 1950 паунда.

# 79
  • Мнения: X
Каква марка е сакото?
От стар сезон на Balmain, страхотен цвят, много ми харесва, ретро е, но на нея ѝ седи перфектно. Според мен отдолу е с рокля, дано я видим какъв модел е.
Ако Уимбълдън е “стадион”, не знам
миналата година кой се появи с огромна официална капела на поло мач на полето. 😂



Ето и главната причина за присъствието ѝ днес. Tino, позна всичко!  Grinning

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 15:53 от Анонимен

# 80
  • Мнения: 4 226
Катрин с Роджър и Мирка Федерер








Преди години бяха снимали семейство Федерер с децата им да пристигат на неофициална вечеря в Кенсингтън при Уелсови.

# 81
  • Мнения: X
Много ще липсва Федерер на Уимбълдън, но нямам против да ги гледам заедно с Катрин в кралската ложа от тук нататък, личи си, че се забавляват в компанията си.

# 82
  • Мнения: 5 128
По темата - Англия се смята за родината на тениса, оригиналната настилка е трева. Уимбълдън е най-автентичният тенис турнир.
Катрин е прездент на Ол Инглънд Клъб, та сако за 2000 паунда ми се струва приемливо за посещние на Уимбълдън и то в денят, в който Кралят на тениса ще се пенсионира... грубо казано...
За тези, които не знаят, на Уимбълдън има строг дрес код както за играчите, така и за зрителите. За игарчите освен, че е задължително да са в бяло облекло с ръкави, има разписани размерите на допустимите цветни елементи и лога на спонсори.
Дрес кодът за зрителите е толкова стриктен, че преди няколко години, когато беше върховно успешен и разпознаваем, Луис Хамилтън не беше допусат до мач от Уимбълдън заради недопустимо облекло, нищо че беше  с покана за ВИП ложата.

# 83
  • Мнения: 5 030
На Федерер, поне, костюмът му стои отлично Hands Clap

# 84
  • София
  • Мнения: 10 076
На Федерер, поне, костюмът му стои отлично Hands Clap
Добре че каза, че го пропуснах - много ми харесва, много елегантна лятна комбинация.
Изглежда като истински джентълмен, така си ги представям.

# 85
  • Някъде там
  • Мнения: 16 337
Беатриче на ревюто на Диор.
Днес пускат и документалната поредица, която продуцира за Netflix за "Савойската афера"  която приключва с обвинение срещу Виктор Емануил.
Звучи интересно инфото в страницата.
https://instagram.com/astreafilms?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Много ми харесва за разлика от Олимпия на същото ревю.

Днес.

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 19:06 от Не се сърди, човече

# 86
  • Мнения: 5 030
Скрит текст:
Беатриче на ревюто на Диор.
Днес пускат и документалната поредица, която продуцира за Netflix за "Савойската афера"  която приключва с обвинение срещу Виктор Емануил.
Звучи интересно инфото в страницата.
https://instagram.com/astreafilms?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Много ми харесва за разлика от Олимпия на същото ревю.

Плашеща е днес.


Тъкмо прочетох нещо за "Савойската афера", май е интересна кралска драма, ще го гледам.
Беатриче не я познах първоначално, гледам някаква мацка и не мога да се сетя коя е Joy
Косата на Олимпия просто изглежда несполучливо, според мен. Не е нейната прическа. А Беатриче и Олимпия са дефилирали ли?

# 87
  • Някъде там
  • Мнения: 16 337
Тирамису на това на Dior са гости. Беатриче им беше рекламно лице.
А на GIAMBATTISTA VALLI  Олимпия е дефилирала.
За филма доста интересно ми се стори че ще има и свидетелски показания и различни гледни точки от тези на сестрата на убитото момче. Определено ще гледам.
Леонор и София, присъстват на различни събития по случай наградите на принцесата на Жирона. София отново ми харесва повече как е облечена.

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 20:10 от daviz

# 88
  • Мнения: 8 494
Чудесен кадър се е получило! Много красиви цветове!

# 89
  • Мнения: 4 226
Майкъл Кентски и дъщеря му също са на Уимбълдън


Принцът на Уелс прие принц Салман Бин Хамад Ал Халифа, престолонаследник и министър-председател на Бахрейн в замъка Уиндзор.


Общи условия

Активация на акаунт