Отговори
# 30
  • Мнения: 14 360
Здравейте, момичета!


"Светът се събужда усмихнат и тих,
очаква те, кани те, утро е ...
Мини през деня безумно щастлив, преследвай мечтите си, лято е ..."
Марияна Суркова

Усмихнат, позитивен и щастлив ден с много късмет, добро настроение и сбъднати мечти за всички вас!
Успешна нова седмица!


3 юли - Международен ден без найлонови торбички

Найлоновата торбичка от полиетилен е нещо незначително за всяко домакинство. Те буквално са навсякъде, за да улеснят евтино и практично нашето ежедневие. Днес последствията от употребата на найлонови торбички са толкова трагични за околната среда, че 3 юли е един от дните, в които екологични организации призовават да се замислим всеки път, когато в магазина ни попитат: "Торбичка желаете ли?"

Ето някои факти за найлоновите торбички, които организацията "Plastic bag free day", припомнят на днешния ден:
Pushpin Една найлонова торбичка се ползва средно 25 минути.
Pushpin В зависимост от материала на всяка една найлонова торбичка й отнема между 100 и 500 години да се разгради в естествена среда. Която не е природата.
Pushpin В минутата, докато четете това, 1 000 000 торбички влизат в употреба.
Pushpin 3 400 000 торбички се произвеждат всяка година. Това е теглото на поне 2 000 000 автомобила.
Pushpin Поради лекотата и формата си, разпространението на найлоновите торбички като отпадък е напълно неконтролируемо.



# 31
  • Мнения: 10 489

Joy Ден без найлонови торбички ми звучи
като ден без салата и сладолед но..
за нашия красавец няма невъзможни неща
Heart Eyes


# 32
  • Мнения: 14 360

     Софи, няма невъзможни неща и за Ийт Козан. Може да изгаря от ревност, но не забравя да се погрижи и за опазване на околната среда.






# 33
# 34
  • Мнения: 10 489


Sleeping Днес определено е ден на Амине,
както се казва - *Няма незаменими хора
има незабравими*..
Kissing Heart

# 35
  • Мнения: 14 360

     Момичета, със снимките на Амине, вие отново ме върнахте към "Сега и завинаги". Намерих селфита на актьорите от последните дни:




10.09.2016 г.  




07.08.2016 г.

# 36
  • Мнения: 10 489


Flowers Bouquet ЕМИ* фотката на Амине с Шафак ме
подсети и за нейното изпълнение в сериала
с комични приказки и недоразумения,
справи се добре и с интригите
Joy

# 37
  • Мнения: 14 360

     Софи, не можех да понасям Иджлял, но Шафак като актриса много ми допадна. До миналата година следях кариерното й развитие, но тази изоставих всичко.
     "Лепнала" съм се само за маминия сладур и не го изпускам.
     За разнообразие - една статия от 2021 г.:
 

Защо мислят Шафак Пекдемир (Зехра) от "Опасно изкушение" за мъж

петък, 1 октомври 2021 г.
Шафак Пекдемир признава, че преди се е притеснявала от факта, че гласът ѝ е дълбок.
Много фенове на "Опасно изкушение" и "Сега и завинаги" са на мнение, че Шафак е била мъж и си е променила пола. Това обаче не е така...
Шафак: "Някога се тревожех, че гласът ми е дебел, но сега го обичам. Случвало ми се е, когато се обаждам за такси, от отсрещната страна да ми отговарят с: "Добре, господин Шафак".
Шафак Пекдемир, която българските зрители познават като Иджлял в "Сега и завинаги", а сега и като Зехра в "Опасно изкушение", е родена на 19 юни 1988 г. и завършва актьорския отдел във Факултета по изящни изкуства на университета "Бейкент".
Дебютира като актриса през 2009 г. в игралния филм "Садист".
Омъжена е за Бурак Менгю в периода 2017-2018 г.
Шафак признава още, че в миналото е правила шеги по телефона на непознати и приятелки, представяйки се за мъж.









# 38
# 39
  • Мнения: 14 360
Здравейте, момичета!


"Не искай море от огромни радости.
Искай рекичка от малки. В нея можеш да си цамбуркаш, но не и да се удавиш!"
РАЯ ВИДИНСКА

Мечтайте, наслаждавайте се, усмихвайте се и бъдете себе си!
Щастливо, споделено и пъстро да ви е през целия ден!


     Ново от Суде:






Скрит текст:







    И старо с Толга:

# 40
  • Мнения: 10 489
Цитат
Flowers Bouquet ЕМИ* за първи път от много време ми харасва СудеHands Ok Hand



Flowers Blossom ФЕМИ* ни забрави покрай новите лудории на Чаго
и ни остави без следобедно капучино и сладичко,
от мен сладоледената торта

# 41
  • Мнения: 27 917
Цитат
Flowers Bouquet ЕМИ* за първи път от много време ми харасва СудеHands Ok Hand



Flowers Blossom ФЕМИ* ни забрави покрай новите лудории на Чаго
и ни остави без следобедно капучино и сладичко,
от мен сладоледената торта



И на мен ми хареса Суде . Преживя много  и се иска сила да продължиш..

Софииии , Заповядай  сладоледена торта и фрапенце следобедна почерпка  за всички в лятната ни тема.


Лудории само с мен разрешавам иначе ще му дърпам сладките ушенца Joy
Сега пак ще се покрие , тъкмо почна да  ни радва .. Мениджъра му обяви, че са почнали сезон 2 на Кубра . Прибрал се е с яхтата . Дано се покаже някъде преди Терзито.

Последна редакция: вт, 04 юли 2023, 18:16 от femmi2

# 42
  • Мнения: 14 360

     Софи, Феми, благодаря ви за следобедното изкушение.
     Аз ще се реванширам по-късно с нещо по-горещо.
     А сега да не пропусна - Новата фотка с Толга. След "задълбоченото" проучване, което направих, разпознах Mücahit Kulak, боксьор, приятел на Толга.  Чудех се дълго откъде ми е позната тази физиономия. Mücahit е тренирал Толга за "Шампион". Спомням си, че участваше и като противник на Кафкас в един от боксовите мачове.
     Сега пък ме гризе любопитство - защо Толга е отишъл в клуба му. Маминият се готви за нещо ново, да знаете.
     Ще ни изненада!





# 43
  • Мнения: 27 917
Емка , веднага  разгада кви ги върши хубавеца Joy нали спомена че подготвя филми може и затова да тренира или просто поддържа форма.

# 44
  • Мнения: 14 360

     Феми, надявам се да не е просто за форма, а за участие в нова продукция. Много ми се иска да се появи отново на екран. Историческият му сериал не ми беше достатъчен. Искам си романтика Толгахан! И продължавам да страдам за "Дума на честта".







Общи условия

Активация на акаунт