Отговори
# 45
  • Мнения: 11 168


Heart Eyes Охх, и аз чакам изненада от Толга, но не каква да е,
не го искам в роля като Хайредин - навлечен, зачулен и с проскубана коса,
знам че е способен да играе всичко но по-добре богат красавец
заобиколен от много жени, че да може да хвърли
някоя дреха от себе си ако не всичките..
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 46
  • Мнения: 12 667
Ееее, Толгето е в супер форма. Браво за начина по който изглежда, по никакъв начин не мога да му дам годините. Sunglasses Поддържа се момчето. Stuck Out Tongue Winking Eye Стига сте го юркали за нов проект, вие не му давате да почине, веднага да снима. Нека малко да си отдъхне след тази тежка роля. Те историческите са доста трудоемки за работа. Confused Заслужава си малко релакс момчето Stuck Out Tongue Winking Eye

# 47
  • Мнения: 11 168


Flowers Rose ДЖАКИ* нЕма повече време за почивка,
Бодрум мина и замина, виж ако пуска сторита
 като Джано нон/стоп може да си почива повече след проект
но той само пейзажи
Joy
Ти къде си, че не водиш Джано,
да не се плацикаш още на морето след Джулая..
Sunglasses

# 48
  • Мнения: 12 667
Софи, захванала съм се Кивовите проекти.
Джано още се размотава с турнето и няма нищо интересно.

# 49
  • Мнения: 22 300
   
     Толкова се размечтах за Толга и нова продукция, че забравих да спомена:
     Днес е:

Денят на независимостта

На всеки 4 юли американците имат почивен ден. Различните общности отиват на пикник за деня с любимите си хот дог, хамбургери, картофена салата, запечен фасул и всякакви добавки. Следобедното прекарване не е завършено, ако няма весела музика, приятелски бейзболен мач, смешни състезания или надпревари в ядене на пай и диня. В някои градове има паради под съпровода на училищни оркестри. В която и точка на света да се намират американците, те се събират за традиционното празнуване на 4 юли.


     Дали Толгето не е запрашил за Америка?! Да нагледа имотите, да си припомни бурните младежки години, да "забърше" някоя американка и да се включи в празника волен, доволен и щастлив.
    С моето "развинтено" въображение цял сценарий ще спретна, а маминият нищо неподозиращ сигурно е гушнал албанката и се наслаждава на щастливото си семейство.









# 50
  • Мнения: 11 168


Flowers Bouquet ЕМИ* барбекю не си ли правят, само запечен боб
и картофена салата много постно..
а Толга до барбекюто е голям красавец,
нали сестра му живее там, може да и е на гости
Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 22 300

     Софи, не вярвам американците само на запечен боб и картофена салата да го карат. Като ги гледам колко са окръглени, май барбекюто е непрекъснато заредено.
     Охх, не мога да разбера къде изчезна Толга и това ме нерви. Поне албанката да беше пуснала някоя семейна фотка, та да се кротна и да спра да ровя из нета.
     Разчитах на арабските фенове, ама те само снимката на Толга с треньора са пуснали и са го подкарали на стари спомени точно като нас.
     Да взема да пусна Толга до барбекюто, та белким маминият усети колко неотразим е като влюбен, романтичен красавец в образа на Ийт Козан.







# 52
  • Мнения: 11 168


Flowers Bouquet ЕМИ* ти си знаеш но аз пак да ти го кажа, страхотна си!
точно за този момент се сещам няколко пъти
 но съм забравила номера на епизода..
спомям си два култови лафа - първия
когато Иджлял го хвана ход ръка и заяви на всички
колко е хубав и  до барбекюто.. как му отива
и още суперлативи..
второ, че била на диета.. а тя като самоходна тояга,
кльощава,40 кгр с мокри дрехи 
Joy Joy

# 53
  • Мнения: 22 300

– Дори и пред барбекюто си сладък... Stuck Out Tongue Winking Eye

(за този комплимент Ийт я възнагради с поглед, който убива. Но Иджлял не се предава)

     Софи, бях забравила за култовата реплика на Иджлял, но Ийт до барбекюто и боят, който хвърли на Синан - са от любимите ми моменти. Става въпрос за Сезон 1, епизод 24 с български дублаж и "Asla Vazgeçmem" 9.Bölüm в оригинал.











Последна редакция: ср, 05 юли 2023, 01:05 от Emiliya

# 54
# 55
  • Мнения: 22 300
Здравейте, момичета!


«През повечето време работим.
Спим. Сърдим се. Критикуваме.
Осъждаме.
Броим останалото - от заплатата, от годините, от възрастта.
Оставяме си съобщения. Или нищо...
Надбягваме се с времето. Задъхваме се.
Слушаме някакви новини. Прогнозата за времето. Чие време?
Понякога, само понякога - живеем...»
Рая Видинска

Да променим навиците си - няма понякога, днес и сега! Първо да живеем, да се усмихваме и радваме и на малките неща!
Желая ви невероятен ден, изпълнен с енергия, сила, вдъхновение и доброта!
Спорна сряда!


     И днес няма нищо ново, няма и световен ден, но утре и вдругиден ни очакват много целувки, подсладени с шоколад.
     Няма празник, но има архиви с герои и сериали, които се помнят. А творчеството на Толга е изпъстрено с незабравими и перфектно изваяни образи.





# 56
  • Мнения: 11 168

Cupid


Рая Видинска* е като Паулу Коелю*
казва как да се живее, защото това,
 което правим днес, ще се види утре..

 Joy

# 57
  • Мнения: 22 300
...това,
 което правим днес, ще се види утре..

 Joy
    Софи, много "философски" го подкарахме днес с теб. Но какво ли ще видим утре... Ама няма да се настройвам песимистично.
     Утре е Световният ден на целувката и си представям как ще "целувам" маминия във всичките му превъплъщения.
     А сега ще се пренесем зад кулисите на някои от творбите на Толга. Да са живи и здрави арабските фенове, които подхвърлят идеи и видеа.











# 58
  • Мнения: 11 168


Flowers Bouquet ЕМИ* след като утре ще целуваме
като за Световно* няма място за песимизъм
а и за по-сигурно започваме от днес..нали така
Joy
по принцип съм скептична като споменатите
умници* защото моя принцип е -
*Много мразим сляп да ми показва пътя*..
те не оправили своя живот но
на другите акъл раздават!
Sunglasses

# 59
  • Мнения: 22 300
Софиии, ето го красивото ни момче! Ще го изям...
От IG на Толга:




Цитат
gardiropmagazin
Tolgahan Sayışman: Умен, красив и млад
 „Разбира се, да си добър актьор има код, свързан с таланта, но ако добавиш много упорит труд, изключителна концентрация, мотивация и любов към работата си, всеки човек може да повиши таланта си от мястото, където се намира.“ - каза Tolgahan Sayışman, с когото имахме прекрасна снимка на плажа.
В нашето интервю говорихме за неговата актьорска кариера, гледната му точка за живота и интересите му.

Последна редакция: ср, 05 юли 2023, 16:08 от Emiliya

Общи условия

Активация на акаунт