Искам да кажа... (208) през ЮЛИ 2023

  • 38 714
  • 766
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 6 672
Мари, все така е с Т, свалям с лекарство и мокри кърпи и след няколко часа пак вдига, преди час даже чукна 40.1. Призля ми, защото с предната такава Т осъмнахме в болница.

Съни, светла й памет! Hug

Бъни, приятна почивка! Не изневерявате на Несебър.

Роди, случайно да се разходихте в района на фонтаните в Морската? Трябваше да има различни демонстрации по случай професионалния празник на МВР.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 184
В крайна сметка отидохме в Созопол, за да избегнем задръстването.
Случихме на танци в амфитеатъра. Всички много се забавлявахме да ги гледаме.

# 77
  • София
  • Мнения: 7 178
selleste, стискам палци Мартичко днес вече да е добре и без температура.
Ммм, трето лято сме в Несебър, все още ни харесва Grinning
линче, благодаря за информацията!

# 78
  • Мнения: 39 787
Добро утро.
Селесте, малко късно те чета, но знам/и съм чела за мазане на стъпалата със сурови белтъци за сваляне на температура. Също и с мед.

# 79
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 772
Добро утро!

Селесте, дано Мартичко вече е добре!

Тути, как си, отмина ли възпалението?

Новинка, честита да си! Здрава и щастлива!

Приятна почивка, на всички, които са ваканция!

При нас се промениха плановете и незнам дали ше ходим, тази година!  Всичко зависи от ММ, но май по-скоро ми се ще да отидем на планина с минерален басейн, че да е по-добре за него! Пък нали ще ходим на есен в Малага, та ще го броим за морска почивка!

Спокойна седмица, момичета!

# 80
  • Мнения: 15 118
Добро утро.
Селесте,  да минава вирусът.
Бубе, есента в Малага още ще си е лято при тях.
Щеше ми се да имам един ден още, за да си оправя багажа и бавно да навляза в работния процес, но не става, та от днес ще се гмуркам в работата.
Успешна седмица.

# 81
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 266
Добро утро!
Дано днес вече Мартичко е преборил вируса!🍀
Тути, пиши днес след прегледа.
Мрачно и хладно е утрото при нас...
Друго си е да спиш вкъщи....
Днес съм на работа, имам картони да пиша, изпитни работа за проверяване, съвет....
Хубав ден!

# 82
  • гр.София
  • Мнения: 2 764
Добро утро ☕
Искаше ми се още да поспя, ама...
Селесте, стискам палци бързо да му мине на Марто ✊
Новинка, честита да си 🎂
Бубе, и на планината ще ви е супер 🌞
Днес имам много задачки за вършене, като за начало започвам с торта за щерката, после украса да купя, готвене, шетане...
Хубав ден момичета 🤗

# 83
  • Мнения: 14 407
Добро утро!

И аз имам нужда да си почина от почивката, ама няма... След малко отивам на зъболекар и после в офиса на гръча. Поне довечера любимият ми се прибира, та ще ми се напълнят очите.

Спокойна седмица,  банда!

# 84
  • София
  • Мнения: 2 184
Добро утро!
Такава буря има тук от няколко часа. Страшни гърмежи и дъжд. Хавлиите на терасата бяха прогизнали като станах да ги прибера. Дано по-късно се оправи времето поне.
Деси, кога е рожденичка щерката?
Спорна и спокойна да е седмицата на всички!

# 85
  • Мнения: 39 787
Изписват ни!

# 86
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 119
Добро утро!

Мари, супер!

Деси, приятни емоции Simple Smile

Селесте, как сте?

Ужасна буря имаше и в събота вечер в Банско. Първата проба на барбекюто беше ужасно мокра и студена Simple Smile

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 6 672
Добро утро!

Ети, все така, вдига, свалям и след известно време пак. Ще се помъчи, но дано не е много дни. ЛЛ е следобед, ще видя дали ни иска в кабинета, или може и по телефона само да го "прегледа".

Мари, прегръдки и за двете ви!

Бубе, планина с минерален басейн е идеалната почивка за мен.

Хубав да е денят ви!

Последна редакция: пн, 03 юли 2023, 10:57 от selleste

# 88
  • Мнения: 6 986
Селесте, минахме го този вирус и с двамата. Каката една седмица поддържаше 39-40 С температура. Бръмбито се размина само с 3-4 дни. Не са пили нищо специално освен нещо температуропонижаващо.

Марѝ, да се приберете сега спокойно в къщи и госпожицата бързо да се стабилизира.

Бубе, и ТМ бързо да се възстанови и да не се прави на герой и да те ядосва. Работата на село няма да избяга, най-важното е да се пази сега.

Тути, дано и при теб нещата да са на оправяне.

Деси, да покажеш после тортата.

Поздрави за всички имали повод да празнуват Flowers Bouquet.

Много снимки видях. Благодаря за виртуалната разходка Hug.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 6 672
2в1, дано имаме късмета на Бръмби и мине бързо! 39-40 си е гадно, още повече в тези жеги. И аз засега давам само температуропонижаващо и много течности, но майка ми само ме психясва да съм го водела на лекар, та да съм го водела. Как можело да съм толкова спокойна, все съм ги мъчела тези деца, когато са болни, понеже не хуквам по лекари при първи симптоми, ама последния път виж как сме стигнали до болница...И това от човек, който не ще и да чуе за лекари.

Тути, как си днес? Лекар видя ли те?

Деси, утре ли е Денят?

Мони, вие днес ли имате абитуриент?

Общи условия

Активация на акаунт