Звездни компромати - Юли' 23

  • 303 042
  • 2 866
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 891
Така е, ако решат да я оставят без нищо, ще го направят. Особено, ако наистина са в такива лоши отношения

# 76
  • Мнения: 2 732
Дони останал съвсем живи мощи… преди беше по-симпатичен.

# 77
  • Мнения: 6 736
Александра цял живот лежи на тези драми. Не е чак великата актриса, та да я запомнят с друго, като водеща също не ми допада. За баща и думите са излишни.

# 78
  • Мнения: 12 695
Баща й е голям  артист.

# 79
  • Мнения: 2 086
Но малък човек.

# 80
  • Мнения: 8 783
Добре дошла, Кактус Heart Eyes Чудесно начало Heart

Цеци Красимирова не остава назад от бизнеса на мъжа си
Скрит текст:



Скрит текст:
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 02 юли 2023, 13:11 от alethea

# 81
  • Мнения: 18 891
Бащата даже не бих го коментирала.
Том Круз ми е в същата редичка - разделил се с майката, а с нея и с детето.

# 82
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 157
Бащата даже не бих го коментирала.
Том Круз ми е в същата редичка - разделил се с майката, а с нея и с детето.
Е при него има обяснение - секта.

# 83
  • Мнения: 224
Дони ви пожелава хубав july morning с тази снимка
Скрит текст:

Сърчаджиев отдавна не е в общественото пространство и много хубаво, че се оттегли.
По мои спомени и при Стефан Данаилов и Кривошиева нещата бяха сходни - брак с имотна женичка, любовница с дете, което праща зад граница за да не му разваля имиджа тук.
Ирен е много по-имотната в случая. Майка и е един от най-уважаваните адвокати в София, дори е била и кмет на столицата или на някой район, нещо такова. Според мен, е било егото на Ирен да роди син на Ламбо. Не е било въпрос на материални придобивки. А и те са хора на друго време - всички са били добре осигурени.

Последна редакция: нд, 02 юли 2023, 13:00 от *Ягодка*

# 84
  • Мнения: 4 193
Това, което аз разбрах от интервюто на Грахич, е че Слави се е опитвал да се сближат, тя е сложила една бариера между тях, защото й е бил шеф, натрупало се е напрежение и накрая я е разкарал. Той в шоуто не веднъж е казвал, че много я харесва. И се закачаше с нея като гимназист

# 85
  • Glasgow
  • Мнения: 4 674
Покрай Йосиф се сетих за друг голям актьор, но кофти човек- Даниел Дей Луис. Има паралелна връзка с Изабел Аджани, която разбира бременна и от пресата, че той има и друга жена-
Ребека, дъщерята на Артър Милър, която също не знае за Изабел(последният съпруг на Мерилин, който пък изоставя Мерилин след аборт в 5ти месец, в тежка депресия, тя умира година след това). Даниел Дей Луис остава с Ребека и имат две деца, май към днешна дата вижда и детето от Изабел.

# 86
  • Мнения: 3 695
О, историята помни много псевдо мъжкари и любовкари, но всъщност се оказват мишки и бъзльовци.

# 87
  • Мнения: 6 015
Много ми е чудно как се поддържат паралелни връзки без едната жена да разбере за другата. Освен да е нещо от разстояние не виждам как на практика може да предполагаш, че си обвързана с един мъж, но няма да познаваш приятелите му, родители, няма да излизате заедно, да имате общи планове и прочие. Една дълга връзка, еле пък и съпътствана с бременност, предполага сериозност, а не срещи за по 2-3 часа. Най-малкото не са ли живели заедно щом са решили да имат дете? И все пак говорим за известни личности, толкова ли не са попадали на информация в пресата или на общи познати.
Наскоро една позната ми разказа как навремето един неин вече бивш е поддържал паралелна връзка и тя не е знаела, бил е толкова изкусен в лъжите, че е минало страшно много време докато го хване. Но те са били просто гаджета, всеки си е живеел отделно, даже донякъде и в различни градове, та така ми се струва една идея по-изпълнимо.

# 88
  • Мнения: 13 077
Този на Анелия ми е бая неприятен на външен вид. Бил и изневерил с Алекс Петканова, Анелия разбрала и и се била обаждала, да се изясняват. Ма явно си го е прибрала. Царица парица… не знам колко е сляпа любовта към човек,  но към кеша, вярно силно замъглява зрението 😅😂😂😂

# 89
  • Варна
  • Мнения: 2 041
Кактус благодаря за темата. Добре завърнала се, липсваше ! Flowers Four Leaf Clover

Веднъж гледах А. Сърчаджиева в " Черешката на тортата". Оттогава мнението ми за нея не е от най- положителните. Сега не зная дали е играла/ правела за пред камера, но не мога да оправдая отиването до село, дегустацията на различни домашни спиртни напитки и след това потеглянето/ бързането да се готви за предаването с джипа до София. Пиене дори и глътка/ половин чаша ракия и шофиране - твърдо не. За мен. Angry

Общи условия

Активация на акаунт