💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Ако обичаш силно" и "Двама непознати" /Тема 20/

  • 50 047
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 197
От статията й така го разбирам.
Чак недолюбван, не знам. Тя и Ханде покрай Хакан изгуби точки в темата, но ще им мине на съфорумките. Satisfied



С резерви сме, второ партньорство, съдилища, скандали, пиянски истории...
Но пък по отношение на работата, не съм чела някъде да е проблемен. Satisfied
Сценарият ако е добър, другото не е важно.

# 721
  • Мнения: 10 526
Бамбини, страхотни сте Hug
Скрит текст:
Може да му дам шанс ако има превод на бг Simple Smile
Благуна, ние сме ларж ..., щом с Дъгичко (Хакан) свикнахме, Бурак не ние проблем Stuck Out Tongue Winking Eye Бързо се адаптираме. Даже и с бившата снаха започнахме да свикваме ( Мехтап) Sunglasses, ама Керем я разкара прекалено бързо .. Sunglasses Важното е - проектите да са интересни и да ни задържат вниманието, че иначе само с клюки се занимаваме Stuck Out Tongue Winking Eye

# 722
  • Мнения: 2 996
Имате ли проблем с прекачването на гифове?
Дава ми грешка и не иска.

# 723
  • Мнения: 4 839
Тина, при мен е ок.
Спойлер за новата тема. Stuck Out Tongue Winking Eye


Дилеми, надявам се всичко да е наред при теб. Вече много време те няма. Cry Hug

# 724
  • Мнения: 2 996
При мен още дава грешка, дано се оправи докато пуснат втория фраг 😀
По времето на SKC, Фокс беше луд по Ханде и Керем. След като благодарение на тях взеха и международна награда,  не ми се вярва да спрат сериал на Ханде дори и при не много добър рейтинг. Това все пак  е мое мнение.

# 725
  • Мнения: 4 839
Нова с Ългаз и Берит Heart Eyes

# 726
  • Кърджали
  • Мнения: 10 382
За сериала на Шукрю се чудя още. На Фокс доверие нямам, тия поръчват сериали на килограм и после не знаят какво да ги правят. Наскоро пишеше че са поръчали и почнали подготовката на 10 сериала за новия сезон. А седмицата все още е от 7 дни. А има време да поръчат дори още. Така че не мисля че има сериал/актьор/актриса, които да се чувстват сигурни във Фокс.
Четох добри отзиви за "Без да се усетиш" ( "Душата не чува" е малоумен буквален превод, който тръгна явно от рускините и всеки път ми лази по нервите)

За Бурак Дениз, независимо от решението на прокуратурата, за мен е приключил като актьор (в моят списък. Не че е кой знае колко важен). И това дори няма толкова общо със случилото се с Нилпери и приятелят ѝ. Тоя човек като пийне една две чаши и се превръща в идиот. Един път беше заедно със Серенай в едно от предаванията на Ибрахим Селим. Явно под влиянието на изпита алкохол (все пак се снимаше в бар) Бурак Дениз направи всичко възможно да развали предаването.  Чак завидях на търпението на Ибо и как изтърпя да не му покаже вратата (явно и това че Серенай му е слабост помогна да се сдържи). Това сигурно е единственото предаване на Ибо, което така и не изгледах повторно (а съм като маниак по неговите предавания). Това беше момента в който си казахче аз филм/сериал с негово участие няма да гледам.

Ох, мъничката е голям сладур
Днес снимаха някакви сцени в Белградската гора .(Гледам Пабло пускаше сторита от там и първосигнално си казах "кого пак ще убива тоя", после се сетих, че друг сериал снима 😅😅😅😅, тук трупове няма)

# 727
  • Мнения: 5 197
Ново от сета



# 728
  • Мнения: 10 526
Ето го фраг № 2 на еп.4
https://twitter.com/i/status/1683926907161808896
и на Канал Д

# 729
  • Мнения: 2 497
Айдеее, Лейла ще превзема фирмата. Бавачката ще стане или бизнес дама, или лице на марката, или нещо си подобно. Накипри се, навъртя буклите, паднаха им ченетата на братята, барабар с Бигето. Joy Хубава е Хафса.
Misi, благодаря!

# 730
  • Мнения: 2 996
Става все по- нереалистично, клонящо към фантастика ...
Вместо да оправят нещата, май кризата ще се задълбочи ( дано да греша )

# 731
  • Мнения: 2 497
Не, че много разбирам аз Joy, но явно Лейла не може да преживее, че  Атеш не си спомня целувката и се държи все едно нищо не се е случило и ще го накара да си плати. А Атеш се чуди, коя е Лейла, кое е семейството й, от къде идва. Да видим дали не си правя съвсем свободни съчинения. Явно се кипри, за да го накара да се влюби в нея или? Още два дни и ще разберем.

# 732
  • Мнения: 2 996
Той Атеш ще си спомни,  че са се целували , когато Лейла започне флиртува я с брат му или с новият герой Кенан.
Все пак трябва да има някаква интрига 😎

# 733
  • Мнения: 5 197
Май във фрага са основно терзанията на Лейля, че Атеш не помни целувката. Натъкми се с идеята "сега ще ти покажа коя е Лейля Дениз" или там както й е истинската фамилия. Satisfied

Никак не се стaраят за фрагманите. Май го сглобяваха досега. И с тях не привличат достатъчно интерес, съдейки по гледанията, които събират. Не това им е основният проблем де.

Последна редакция: вт, 25 юли 2023, 23:29 от midnight__sun

# 734
  • Мнения: 2 996
Явно всичко правят в последния момент, за да влязат в график и за четвъртък да са готови.
  То май и озет нямаше днес?

Общи условия

Активация на акаунт