Игра на топло и студено

  • 14 679
  • 295
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте, дами,

Получавала съм добри съвети тук. Пускам нова тема, по актуален за мен въпрос, и се надявам на полезна дискусия. Simple Smile

Запознах се с нов човек, който много ми допадна. Специфичното беше, че в самото начало, преди първата среща, той заяви желание да се видим, но не правеше активно планове за такава.

Както и да е, стигна се до заветната среща, която мина повече от добре. Прекарахме си чудесно, видимо беше впечатлен, хубави думи, прегръдки. Предложи и планове за следваща среща, отново без конкретика, които аз приех. Определено се постара да се чувствам special, създаде впечатление, че е много заинтригуван. Дори изпрати розово съобщение след това колко прекрасно било и...... се покри. Joy Вече седмица.

Моето усещане е, че това е някаква игричка. Вероятно има паралелно и други в картинката. Предпочитам да пасувам на този етап. Вие как бихте постъпили?

Последна редакция: нд, 09 юли 2023, 08:36 от ДамаСпатия

# 1
  • София
  • Мнения: 35 107
Аз съм пас.

# 2
  • Мнения: 2 570
Не бих си мръднала и пръстчето.
Това е типично поведение на професионален сваляч. С много "клиентки".

# 3
  • Мнения: 32
Не бих си мръднала и пръстчето.
Това е типично поведение на професионален сваляч. С много "клиентки".

Може ли по-подробно? Благодаря.

# 4
  • Мнения: 3 194
Breadcrumbing му викат. Пускане на трохички. Държат те само колкото да не те изпуснат, пускат по малко внимание от време на време. След това изчезват. След това пак ти пускат по някоя троха. Ако изчезването е за по-дълго и после пак се появят, се наричало submarining, появяват се като подводници обикновено с някое съобщение.

https://www.brides.com/what-is-breadcrumbing-5105353

Съвсем честно ти казвам, че повече не бих го търсила и не бих му отговаряла, ако пак ми пише. Чиста загуба на време, занимавка за скучаещи, а има и по-интересни неща за правене от побутването и чакането.

# 5
  • Мнения: 149
Да, да, правилно си усетила ситуацията. Пичът, ако имаше силен интерес и нямаше други, щеше да те е спукал от писане и мераци да излизате.

# 6
  • Мнения: 14 862
Това не е игра според мен. Типична липса на интерес и наличие на друга жена. Това, че ти си хлътнала, не значи, че той е положил някакви специални усилия за теб. Аз бих пасувала, даже блокирала, и минавам нататък.

# 7
  • София
  • Мнения: 12 655
Номерца. С такива преключвам веднага.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 515
Един мъж не покани ли ясно и точно жената на първа среща, пиши го бегал.
И аз съм нарушавала това правило, предлагала съм първа и втора среща и после винаги съм се разочаровала.
Тъй че - у лево.

# 9
  • Сф
  • Мнения: 10 666
Е, защо пък игра, защо номерца. Проста липса на интерес след виждането или недостатъчен такъв, което е все тая. Цитирам " покрил се е цяла седмица". Сега и да се включи на някакъв по- късен етап е ясно, че ще търси нещо мимолетно, секс примерно. Или не е ясно?
Не разбирам защо авторката хлътва така и пита в тема  още след 1 вас среща ?? Като влюбена. Това е безумно просто. Фантазира дори игрички??? Как очаква да се държат с нея непознати? На петата минута да стане и да и каже , О , не си мой тип, чао? Да, и човека освен това е свободен да се среща и с други и да си търси . Просто тук няма да стане.

# 10
  • София
  • Мнения: 28 579
И аз в общия хор – въобще няма да се занимавам с такъв.

# 11
  • Сф
  • Мнения: 10 666
И аз в общия хор – въобще няма да се занимавам с такъв.
Ама то проблема е, че той не се занимава с нея. 😂

# 12
  • София
  • Мнения: 28 579
И аз в общия хор – въобще няма да се занимавам с такъв.
Ама то проблема е, че той не се занимава с нея. 😂
Това е очевидно. Имах предвид, ако той много случайно се обади, защото не изключвам да се прави на интересен, че не бих се занимавала.
Даже ми е странно, че се пускат теми за толкова очевидни неща.

# 13
  • Мнения: 32
Е, защо пък игра, защо номерца. Проста липса на интерес след виждането или недостатъчен такъв, което е все тая. Цитирам " покрил се е цяла седмица". Сега и да се включи на някакъв по- късен етап е ясно, че ще търси нещо мимолетно, секс примерно. Или не е ясно?
Не разбирам защо авторката хлътва така и пита в тема  още след 1 вас среща ?? Като влюбена. Това е безумно просто. Фантазира дори игрички??? Как очаква да се държат с нея непознати? На петата минута да стане и да и каже , О , не си мой тип, чао? Да, и човека освен това е свободен да се среща и с други и да си търси . Просто тук няма да стане.

Това не е вярно. Не си прочела какво съм написала, а доизмисли сама всякакви подробности. Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 юли 2023, 11:11 от ДамаСпатия

# 14
  • София
  • Мнения: 28 579
И какво от това?

Общи условия

Активация на акаунт