Игра на топло и студено

  • 14 723
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
По принцип хората се стараят да се представят добре на първа среща, за да оставят добро впечатление. Както казват и че когато човек се запознава с някого, обръща повече внимание на собственото си представяне, здрависване, поза, интонация и затова често забравя имената на другия веднага след това. Вече след срещата и преминалия ентусиазъм си правят равносметка наистина имат ли интерес. Някои мъже имат и очаквания за секс, знаят, че е малко вероятно на първа среща, но не е изключено. Затова прегръщат, правят комплименти, говорят за следваща среща, без да имат такива реални намерения. Не се знае от кой храст ще изскочи заек.
Прекалено много внимание отделяш на първа среща. Ти също трябва да си си уговорила няколко и даже да не ти прави впечатление, че се е покрил за една седмица. Няма никакво обвързване на този етап, приеми го като добро познанство. Аз не бих зачеркнала някого за една седмица, но бих си направила равносметка дали наистина ми е харесал или просто много се надявам да ми се обади. И бих била твърде заета с други мъже и приятели да го мисля.

# 16
  • Мнения: 18 612
Е, защо пък игра, защо номерца. Проста липса на интерес след виждането или недостатъчен такъв, което е все тая. Цитирам " покрил се е цяла седмица". Сега и да се включи на някакъв по- късен етап е ясно, че ще търси нещо мимолетно, секс примерно. Или не е ясно?
Не разбирам защо авторката хлътва така и пита в тема  още след 1 вас среща ?? Като влюбена. Това е безумно просто. Фантазира дори игрички??? Как очаква да се държат с нея непознати? На петата минута да стане и да и каже , О , не си мой тип, чао? Да, и човека освен това е свободен да се среща и с други и да си търси . Просто тук няма да стане.

Това не е вярно. Както написах по-горе, показа и каза достатъчно ясно, че "съм негов тип".

Малка е вероятността на среща някой да каже в прав текст "не ме кефиш достатъчно, но имам още 2-3 насрочени срещи и ще преценя дали да ти се обадя според другите жени". Гледай действията на хората - който е заинтересован, не офейква след първа среща.

# 17
  • Мнения: 6 196
Никаква игра не е, просто няма достатъчно интерес. Размислил е след срещата, обикновено така става, докато си на самата среща повече ти се поглъща вниманието от разговора, реакциите на отсрещния и др, по късно мислиш за своята тръпка. Това в случай, че я няма или не е силна достатъчно, иначе като я има тогава всичко е ясно. Розовото съобщение също е някаква част от срещата, не бих му отдал особено значение. Или е имал и друг вариант, с по висок приоритет, който е започнал да се реализира. В заключение, няма да стане, не го мисли толкова

# 18
  • Сф
  • Мнения: 10 689
Това не е вярно. Както написах по-горе, показа и каза достатъчно ясно, че "съм негов тип".
Може просто да е бил любезен. Не съм чула на някоя да са и казали, че е грозна примерно.
Това са просто думи. Действията имат значение. Ако един човек те е харесал достатъчно за връзка примерно , няма да се покрие за седмица. Не знам за какво топло и студено иде реч, това е налудничаво от твоя страна.

# 19
  • Мнения: 2 210
Студено.
Може да има още няколко жени, които са били на "първа среща".
Все едно си търси кола човека. И отива на тест драйв. Покарва малко рено, малко волво, опел, ауди... Но не бърза да купува.

# 20
  • Мнения: 6 196
И това го има, въпрос на тактичност и възпитание е да завършиш добре първата среща, някак не върви да кажеш - не ме кефиш достатъчно, няма да стане, давай да приключваме

# 21
  • Мнения: 14 935
Не разбрах кое не било вярно и кое не е дочела потребителката. Покрил се е за седмица. Какво по-красноречиво, че няма интерес? Хората за седмица се виждат 7 пъти. Някои за седмица вече имат чанта дрехи у другия и пазаруват заедно четки и паста за зъби.

# 22
  • София
  • Мнения: 28 733
И това го има, въпрос на тактичност и възпитание е да завършиш добре първата среща, някак не върви да кажеш - не ме кефиш достатъчно, няма да стане, давай да приключваме
Мда, съгласна съм с това.

# 23
  • Мнения: 1 844
Че какво лошо има? Аз като се запознах с мъжа ми излизах и с други. Няма да си прекратя всички уговорки и да го чакам затворена в крепостта да дойде да ме спаси и да заживеем щастливо... след първата среща. Не всички са така. Че ми беше фаворитът, факт. Ама понякога и отсрещната страна може да няма интерес.
Авторке, какво значи покри? Не ти е звънял и писал една седмица или ти го търсиш, а той не отговаря?

# 24
  • София
  • Мнения: 7 997
Изначално е демонстрирал слаб интерес. В някакъв момент е решил да затвърди убежденията си, видели сте се и с това е приключило всичко. Ориентирай се към следващия.

# 25
  • Сф
  • Мнения: 10 689
Мен ме притеснява, че тя явно мисли, че той го прави нарочно това покриване . Малко като на черното да кажеш бяло. Това е много лош и проблемен начин на възприемане на света водещ до бъдещи проблеми.

# 26
  • Мнения: 1 844
Съгласна съм. Проблемът е, че тя е убедена в отсрещния интерес, но си мисли, че той умишлено играе игрички, че сигурно цял ден си мисли за нея, но не я търси. Мъжете не се занимават с такива неща.

# 27
  • Мнения: 32
По-скоро смятам, че иска да задържи опцията отворена, но не и приоритет. Затова има такова разминаване между събития/думи по време и след това и дългия интервал. Друг въпрос е дали ме устройва.

# 28
  • Мнения: 6 196
Мъж който има интерес не можеш го спреш с нищо, камо ли да играе такива игрички. Такива игрички се играят в други случаи.

# 29
  • Мнения: 18 612
Тъй като няма никакво съмнение дали има интерес, по-скоро си отговори на въпроса какво очакваш ти от него и защо, та вече втора тема нищим едно и също.

Общи условия

Активация на акаунт