Игра на топло и студено

  • 14 805
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Щом сте излизали, всичко му е харесало и след това се е покрил.. вероятно си играе с теб!
Подкрепям мнението на 100 процента :

Мъж който има интерес не можеш го спреш с нищо, камо ли да играе такива игрички. Такива игрички се играят в други случаи.
Мъже....
Когато има и други потенциални жени на клона...така играят!

# 31
  • София
  • Мнения: 8 036
Според мен самозаблудата за нечий интерес не е в услуга на авторката. С 300 мъки се е навил за първа среща, ако има втора, макар и след 2 седмици, това си е умряла работа, откъдето и да го погледнеш.

# 32
  • Чужбина
  • Мнения: 421
Добре де, нали все пак сме уж равни, защитаваме еманципацията?
Тук проблемът е "защо не ми пише"?
Ако е стойностен/ вървежен мъж, той не би искал да изглежда като отчаян. Ако много пишеше, щеше да е навлек и отчаян.
В крана сметка, не правим ли нещата, заради нас самите, заради нашият интерес, вкусове, желания?
Ако авторката иска да общува с него, защо да не му пише първа? Това ще даде добър знак на мъжа, че е предпочитан и искан от нея. Защо да не го направи жената?
Всички се страхуваме от отхвърляне, но къде остана равенството?
Ако по презумпция се приема, че жената е по-емоционална и по-наранима и затова с повече основания да се страхува от отхвърляне, това за мен поставя въпроса за равенството по принцип, защото как ще се доверим на толкова емоционален човек да взема рационални решения за важни въпроси?...
авторка, ако ти липсва, пиши му ти, защо не. Не вярвам да е забранено всеки от нас да общува с още много други познати и приятели/ ки. Вие още не сте двойка, и двамата избирате от "пазара на връзките"....

# 33
  • София
  • Мнения: 29 053
Според мен самозаблудата за нечий интерес не е в услуга на авторката. С 300 мъки се е навил за първа среща, ако има втора, макар и след 2 седмици, това си е умряла работа, откъдето и да го погледнеш.
Точно.

# 34
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Пас.
Не си сама в картинката.

# 35
  • Мнения: 15 254
Отчаян и навлек е нежеланият, не често пишещият. Важи и за жени.
За равенството, май Манди го беше казала добре в друга тема - всички са тъпанари, но при жените е тъпа женска логика, а при мъжете се нарича поемане на риск и забравих другото. Дотам с равенството и адекватните решения само от един пол.

# 36
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 379
Boris1177,говориш абсолютни глупости!

И да му пише, човекът няма интерес и всичко е игра,докато има други опции при него и е зает в момента с тях!
Или не я харесва колкото на нея и се иска.
Да се унижава ли предлагаш?
Когато се сети може би след време да иска среща и да имат контакти,едва ли ще е вече в листата и с приоритетите точно заради тази игра -"Топло -студено, незнам какво искам.."

# 37
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Тъй като няма никакво съмнение дали има интерес, по-скоро си отговори на въпроса какво очакваш ти от него и защо, та вече втора тема нищим едно и също.
О, това втора тема ли е? Дайте резюме. Кой не пише, кой какво чака... Това онлайн запознанство ли е ?
Аз така навремето в един ден имах 3 срещи. Да видя какво излиза по тия срещи, от любопитство. Ама тогава нямаше фейсбук, снимки и подобни . Забавно беше, но дотам. Тука някакви очаквания има ....
Айде и Борис влезе ..вземете се 😛

# 38
  • Мнения: 32
Че какво лошо има? Аз като се запознах с мъжа ми излизах и с други. Няма да си прекратя всички уговорки и да го чакам затворена в крепостта да дойде да ме спаси и да заживеем щастливо... след първата среща. Не всички са така. Че ми беше фаворитът, факт. Ама понякога и отсрещната страна може да няма интерес.
Авторке, какво значи покри? Не ти е звънял и писал една седмица или ти го търсиш, а той не отговаря?

Последно той се свърза с мен, след срещата. Не съм го търсила след това.

# 39
  • Мнения: 18 835
Ами същото, но от месец март - той ме усеща правилно, но само ме провокира и след това е пас - https://www.bg-mamma.com/?topic=1537176.msg46194273#msg46194273
 т.е. месеци наред е тая мъка, преди седмица накрая човекът едва се е навил и сега расъждаваме защо не се обажда.

# 40
  • София
  • Мнения: 29 053
Какво очакваш от тази тема? Явно не си му важна. Ако беше, щеше да те е потърсил за среща. Какъв е смисълът да допълваш с маловажни подробности, след като основното е очевидно.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 036
Ох, то от март била тази мъка. За 4 месеца 1 среща, отговорът е очеизваден. Иска ми се, но нямам желание, ако трябва да цитирам футболния титан на мисълта.

# 42
  • Мнения: 215
ДамаСпатия, имала ли си сериозни отношения досега с мъж?

# 43
  • Мнения: 32
Не се е навил с 300 мъки, а той сам ме покани. На следващия ден се обади да каже колко добре си е прекарал и ме пита дали искам да излезем пак. Аз казах да, но от тогава мина седмица затишие.

Разбирам, че желанието на някои потребители да ти се накарат е прекалено голямо, но нека спазваме добрия тон.

Последна редакция: сб, 08 юли 2023, 12:10 от ДамаСпатия

# 44
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 308
Верно ли четири месеца чакаш да се обади?

Общи условия

Активация на акаунт