Тае бо - да друсаме телеса заедно

  • 36 906
  • 370
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 484
Намерих ги - спокойно Simple Smile
Доста се бях притеснила.
60 класното е училище в Тракия.

# 316
  • Мнения: 394
60 класното е училище в Тракия.
Срещу РУМ Тракия където направиха паметника на Хан Крум! А и забравих да допълна че и тренировките са понеделник и петък от 19.15 часа! За тези които още се чудят къде да се постегнат за лятото!  bouquet

# 317
  • Мнения: 1 224
Момичета интересувам се за София. Къде ходите на тае бо? Удобни са ми часове около 10 сутринта или 16 ч . На работа съм през деня и няма как да стане, а пък за след 16ч абсурд.. Предложения?
И имам още един проблем.. Не съм ходила до сега на такива занимания и имам чувството , че ще ме гледат като идиот как се кълча и нищо не правя и ще ми се присмиват колко съм кьопава  ooooh!

# 318
Привет на всички.
От скоро живея в Стара Загора и не познавам града. Знае ли някои къде мога да ходя на тае бо? По възможност да е някъде около центъра. Изобщо ще съм много благодарна ако ми препоръчате някоя добра спортна зала с шилинг, аеробика, тае бо.

Благодаря

# 319
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
някой да има инфо за тае бо - то в easy club,  дали е актуално? колко пари на тренировка?

# 320
  • Мнения: 31
Здравейте! Има ли някой по-актуална инфо за тае бо в София? Имате ли представа за подобни занимания-тае бо, аеробика, танци около Хаджи Димитър, Сухата река или Младост? Кой би бил най- близкия фитнес център, където предлагат подобни занимания?МНого, много благодаря предварително Simple Smile

# 321
В Младост 1 има фитнес « Фитнес Център Младост » и там има Тае-бо.Мисля да се ходя, но нямам с кой Sad

# 322
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
какъв е проблемът да ходиш сама? аз ходя сама ... вече. Mr. Green само ме водят и взимат веднага след тренировката.

# 323
Проблема е в това, че не съм много на ТИ с тае-бото и си мисля че ще изглеждам  глупаво (като на забавен каданс) и за тва ми се искаше да има някой с мен за морална подкрепа.  Simple Smile

# 324
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
божеее... голяма работа. ако така мислиш, скоро няма да отидеш. а и то в началото е ясно, че няма как да си на темпото на другите. аз изкарах 1вите няколко тренировки наполовина. после посвикнах, нямам още тренинг, от време на време забавям по малко. нито някой ми е направил забележка, нито нищо.

# 325
А отидох, отидох верно, че не се  справих отлично, но не беше и толкова зле  Grinning. Искам да  попитам колко често ходиш и дали с тае-бо мога да отслабна, а не да направя мусколи  newsm78

# 326
  • Мнения: 3 216
Момичета дайте актуално инфо за Пловдив? Кьде ходите на тае-бо? Аербика? Ама ме интересува да е преди 16,30? И Тотал Спорт не ме кефи-много снобария бе. Ако има някьде форумска групичка ще се включа с удоволствие.

# 327
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Кремена, от 16:30 вторник и четвъртък при Поли до Фламинго не и ли е ок?
Аз вече не ходя, по това време е на детето английския и никой не ще да ме замества, но сигурно все още има някой от форума в тези часове?

# 328
  • Мнения: 3 216
За четвьртьк ме устройва. През останалите дни няма ли по-рано?  Колко се плаща?

# 329
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
За четвьртьк ме устройва. През останалите дни няма ли по-рано?  Колко се плаща?
Тези дни са, за които знам Rolling Eyes polinbg ще каже, ако съм пропуснала нещо. По 4 лв.

Общи условия

Активация на акаунт