НАБОР 2004 - университетски класирания - втора тема

  • 53 349
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • тук-там
  • Мнения: 5 716
Неприятна е ситуацията, Скиорче! Но в живия живот! Винаги има един неформален лидер, често ни се налага да се интегрираме в голяма общност и постоянно да се вписваме в група. Просто и кажи, да не се тревожи, ако това не е нейната група. Да си намери тази, в която иска да участва. Може и да се премести в един момент. При мен така се случи като бях на нейната възраст на международен лагер.

# 31
  • София
  • Мнения: 925
Нали ви казах, че съм нацъкала някакви специалности в СУ- (аз) за щерката. Сега отворих сайта, какво ще рече "Позиция в опашка"?
И към днешна дата местата верни ли са като брой?

# 32
  • Мнения: 6 728
Означава колко кандидати с по-висока оценка чакат за място в същата специалност.
Ако пише 30 позиция в опашка - това значи, че вие сте 30 кандидат за специалността, но 29 човека от тези 30 са с по-висока оценка.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 050
Би трябвало към днешна дата за всички специалности да са въведени актуалните бройки по пол.

# 34
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Появиха се и баловете. Бяха на нула вчера.

# 35
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
при нас се появи позиция в опашка 1. Това е на първото желание. На другите няма нищо.

# 36
  • Мнения: 12 406
А добре де, позицията в опашка се брои плюс тия, дето са приети или без тях? В смисъл ако си 50-ти, това са 50 човека извън класирането ли?
При мен вече има и позиции в опашка на някои специалности, но още не са попълнили всичко.

# 37
  • София
  • Мнения: 12 050
Много е странно, че е излязла позиция в опашката преди самото класиране. Така на практика знаеш дали си приет, преди да е излязло класирането. Flushed Някой нещо е сгафил. Позицията в опашката означава на кое място си в чакащите за същата специалност, които не са приети на съответното класиране /не включва приетите/. Ами... освен да кажем честито на тези, които нямат позиция в опашката. Joy

# 38
  • Мнения: 321
А тези,които са пред теб в позиция в опашка означава ли,че са писали специалността като първо желание?Или просто са я завили като желание,но на по-задна позиция.
Четох,че било бъг в системата.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 050
Не е задължително да е първо желание. Може да им е примерно второ, но не са приети нито на него, нито на първо желание.

# 40
  • Мнения: 12 406
Санака, не знам кой какво е сгафил, но ако това са реалните позиции, нещата са сериозни, щерката за Медицина е с 95та позиция в опашката Grinning Което в интерес на истината малко ме изненадва, защото балът й не е чак толкова много по-нисък от очаквания минимален. Но може и да се е вдигнал, де, знае ли човек, ще разберем днес по-късно каква е историята.

# 41
  • Мнения: 371
Моят син сега си провери акаунта. Има максимален бал - 30 т. и е празна графата позиция в опашка. Предполагаме, че е приет.

# 42
  • Мнения: 110
Момичета, проблем! Сгрешен ни е балът в СУ в наша вреда с около 2 единици!
Всички телефонни линии дават заето, на място ще можем да отидем чак утре следобед. Някой може ли да ме насочи към кого да се обърнем!

# 43
  • София
  • Мнения: 12 050
Досега не съм чувала за случай със сгрешен бал в СУ. Да не би да не смятата нещо правилно? Да помогнем?

# 44
  • Мнения: 6 728
Момичета, проблем! Сгрешен ни е балът в СУ в наша вреда с около 2 единици!
Всички телефонни линии дават заето, на място ще можем да отидем чак утре следобед. Някой може ли да ме насочи към кого да се обърнем!


Кое според вас е сгрешено?
Как да съдействаме, може нещо при изчисляването да бъркате?

Общи условия

Активация на акаунт