СЕДМИ КЛАС - в очакване на първо класиране - 10.07-17.07

  • 94 855
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 559
Здравейте, имам въпрос за това как се чете таблицата за трето класиране. Както разбирам в таблицата на Дидева е качена статистиката на РУО без обработка. В края обаче има по два пъти колони за Общо/Мъже/Жени. ако има различни цифри в двете колони Жени, това какво означава - че са приети 2 момичета с различен бал ли?
Къде видяхте две колони жени?

# 991
  • Мнения: 28
Здравейте, имам въпрос за това как се чете таблицата за трето класиране. Както разбирам в таблицата на Дидева е качена статистиката на РУО без обработка. В края обаче има по два пъти колони за Общо/Мъже/Жени. ако има различни цифри в двете колони Жени, това какво означава - че са приети 2 момичета с различен бал ли?
Къде видяхте две колони жени?

# 992
  • Мнения: 559
Здравейте, имам въпрос за това как се чете таблицата за трето класиране. Както разбирам в таблицата на Дидева е качена статистиката на РУО без обработка. В края обаче има по два пъти колони за Общо/Мъже/Жени. ако има различни цифри в двете колони Жени, това какво означава - че са приети 2 момичета с различен бал ли?
Къде видяхте две колони жени?


Едните да минималните, другите максималните балове за класирането

# 993
  • София
  • Мнения: 3 576
Първата колона е за минимален бал жени за съответна паралелка към дадено класиране, а втората колона е за максимания бал към същото класиране.

# 994
  • София
  • Мнения: 3 107
Здравейте. Може ли да попитам от името на приятелка - в системата за неприето дете, очакващо второ класиране, нормално ли е да пише "Няма желания за този етап на класиране"? Знам, че автоматично участва на второ класиране, не се подава заявление, но малко ни стресна това съобщение.

# 995
  • Мнения: 3 783
Ние се записахме за второ класиране, отбелязано е при статуса за първо класиране, но имаме същото съобщение за втори етап. Може би утре ще се промени, няма страшно.

# 996
  • Мнения: 18
Питане:
Ще се появят ли желанията на втори етап.
какво имам впредвид: дете което на първи етап е написало 25 желания, прието на 15-то. Заявило участие за второ. На желания не трябва ли да се появят желанията от 1-15 , а от 16 надолу да са премахнат…. Или аз бъркам нещо

# 997
  • Мнения: 2 700
Питане:
Ще се появят ли желанията на втори етап.
какво имам впредвид: дете което на първи етап е написало 25 желания, прието на 15-то. Заявило участие за второ. На желания не трябва ли да се появят желанията от 1-15 , а от 16 надолу да са премахнат…. Или аз бъркам нещо

Така е логично. Как ще се случи, предстои да видим.

# 998
  • Мнения: 28
Би трябвало утре да видим желанията в профила. Днес до 18ч. още тече записване от първото класиране и събират заявления за второ. Та да видим утре .... или направо на 19 Simple Smile

# 999
  • Варна
  • Мнения: 223
Здравейте. Следващата година ни предстоят матури.
Моля, препоръчайте ми добър учител по математика за Варна.
Може на лични.
Благодаря предварително!

# 1 000
  • София
  • Мнения: 5 247
Синът ми е записан, не участва в 2 класиране. Ще можем ли да видим какъв е балът на 2 класиране за неговата паралелка и за първата в желанията му?

# 1 001
  • Мнения: 628
Мисля, че в сайта на съответното РУО ще може да се види. Вече спрямо бала на детето в паралелките не знам, на моето ги разпечатих за всеки случай. И аз тръпна да видя дали е имала шанс за паралелката, която в последния момент преместихме на второ място, да знам дали да ми е съвестно.

# 1 002
  • Мнения: 259
Ще можете. След класирането ще публикуват минималните и максимални балове за всички училища по паралелки.
Пожелавам късмет на всички деца във второто класиране! Ние вече тръпнем в очакване Simple Smile
quote author=Мигла link=topic=1572472.msg46711546#msg46711546 date=1689647571]
Синът ми е записан, не участва в 2 класиране. Ще можем ли да видим какъв е балът на 2 класиране за неговата паралелка и за първата в желанията му?
[/quote]

# 1 003
  • София
  • Мнения: 1 982
Аз да се похваля,вчера го зпаисах моя син, той си взе решението да не участва във второ класиране. Пожелавам му това да е неговото място и да се чувства добре там.
Успех на чакащите резултати.

# 1 004
  • Мнения: 559
Момичета да попитам нещо във връзка с тази помощ от 300 лв за 8класници. Някоя от вас ходи ли да подава без да предоставя служебна бележка от училището? Прочетох заповедта, в която пише, че ще си получат данните по служебен път, но знам, че де юре и дефакто са две различни неща в БГто. Чудя се дали да се разкарвам по жегите да подам в социалните сега, когато няма много хора или да си чакам чинно лудницата в началото на учебната година.

Общи условия

Активация на акаунт