Какъв крем за лице използвате? – 24

  • 85 233
  • 694
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 4 744
В търсене на пачове за очи .... Хидратиращи

# 466
  • София
  • Мнения: 23 128
Благодаря ви! На Lumene ще си поръчам.

+1. Четвърта опаковка довършвам и аз. На 48 с комбинирана кожа съм, зимата малко по-суха.
И аз тази година чуквам 48 и съм с комбинирана кожа, така че отзивът ти ми е много полезен! Hug

Обаче ми изкача едни въпрос. Тъй като този СС крем е с ниска слънцезащита, мога ли да слагам отделно 50+ фактор? И кога се слага - преди СС крема или след. Много съм зле, не ми се смейте. Grinning

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 11:00 от Тонка*

# 467
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 575
Тонка, аз ти предлагам директно Авен или Апивита.
При Авен имаш няколко варианта-хидратиращ крем/предлага се в две текстури/ в един цвят и фактор 30.Втори вариант слънцезащитен с 50 фактор и анти-ейдж грижа.
Апивита хидратиращ крем с 30 фактор.Предлага се в един цвят и една текстура.
По твоя въпрос аз бих направила друго-слагам СС с ниския фактор и си купувам слънцезащитния спрей с 50 фактор на Ла рош.Той само подновява слънцезащитата, самостоятелно не върши работа.Може да се пръска и над грим, не размазва.
И не си зле!

# 468
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Тонка, преди него слагам слънцезащита.

# 469
  • София
  • Мнения: 23 128
Отново благодаря, момичета!
Поръчах си от нотино СС крема на Lumene и слънцезащита на Avene.
Много продукти насъбрах и ми е каша в главата, но ще се справя. Grinning

# 470
  • Мнения: 598
Аз да попитам дали някоя от вас може да даде отзив за кремовете и серумите на Руми? Има примамлива промоция в момента 3 на цената на 2 и се изкушавам много. А и нали уж много подбрани съставки, масла, ала бала Simple Smile
Кожата ми е нормална към суха, но забелязвам че от по-тежки продукти ми избиват едни ситни пъпчици в зоната на челюстта.

# 471
  • София
  • Мнения: 23 128
Аз имам серума на Руми, който използвам вечер. Приятен е, но бавно попива на моята кожа. Като цяло съм доволна и го взех най-вече заради съставките, а и много ми го похвалиха колежките.

# 472
  • Мнения: 598
Тонка може ли да кажеш кой по-точно, че те май бяха три различни

# 473
  • Мнения: 1 169
Аз от няколко месеца имам ситни пъпчици в областта на брадичката и не минават. Ползвам дневен и нощен на Дева матюрел. На 30г съм. Дали не ми идват тежки кремовете? Препоръчайте с какво да ги премахна. Понякога доста се зачервяват.

# 474
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 090
Може да е реакция от крема, от храна. Тези пъпчици са доста неприятни. И аз понякога се обзавеждам с такива.
Аз снощи за първи път си почистих с олио за суха кожа, после с мицеларна вода. Нищо ми нямаше, но след това нанесох масло от невен и лицето ми пламна. Не се измих веднага и сега е червено и на петна.
Напоследък пробвам различни варианти за сухата ми кожа. Но не намирам правилния за мен. Втора година съм с Есте Лаудер, но явно привикнах към него и не ми е ок вече. Не е хидратирана. Взех един корейски, с него също не се погаждам, все едно имам восък върху лицето. Не обичам такъв ефект. Маслото от невен ми е ок, но явно не след такова почистване. Досега след мицеларна вода съм нямала проблем.
Чудя се дали да добавя от него в крема. Също така ми се иска да взема мостри, да пробвам и да се ориентирам. Дали в Дъглас или в друг физически магазин мога да взема мостри на някои кремове? Вече не ми се купува и после подарява Simple Smile
Предварително ви благодаря!

# 475
  • Мнения: 1 687
А съм питала преди ама сега пак да питам, някой с отзиви за кремовете на etat pur?

# 476
  • София
  • Мнения: 23 128
Тонка, може ли да кажеш кой по-точно, че те май бяха три различни.
Разбира се - GLOW серум против бръчки с ценни етерични масла.

# 477
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета💐!Моля за съвет!След месец ставам на 39, за последно използвах хидратиращия крем на Estée Lauder и hydraskin на Darphin.Кожата ми е суха, тънка до прозрачност и както можете да се досетите вече имам и доста бръчици.Колебая се между два крема на Шисейдо- Benefiance Wrinkle Smoothing Cream Enriched и Essencial Energy Hydrating cream.Много ли е тежък първият крем и подходящ ли ще бъде за моята възраст?

# 478
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 090
На мен Шисейдо, първият ми е една идея по лек от Есте Лаудер. Без аромат е.
Тонка, получи ли СС крема? Да кажеш как е Simple Smile

# 479
  • София
  • Мнения: 23 128
Тонка, получи ли СС крема? Да кажеш как е Simple Smile
Уж в понеделник трябва да го получа. Когато го пробвам, ще споделя. Simple Smile
Аз съм си доволна и от ВВ крема на Холика Холика. Нямам никакви забележки към него, но просто реших да пробвам нещо ново.

Общи условия

Активация на акаунт