Може ли да има измама! ! !

  • 3 386
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 941
аз сигурно съм нещо дефектна  #Silly но си мисля, че такова нещо неможе да стане, защото НИКОЙ ЛЕКАР НЯМА ДА МОЖЕ да живее с мисълта колко болка е причинил на някого по този начин... или поне не би трябвало да става.... Ох  ooooh!
По принцип и аз не вярвам, но със сигурност ще се намери лекар, може даже да не е един, който спокойно ще си живее без тази мисъл.

# 16
  • Мнения: 3 166
... но със сигурност ще се намери лекар, може даже да не е един, който спокойно ще си живее без тази мисъл.
Явно и с по-страшни мисли могат да живеят.

# 17
аз сигурно съм нещо дефектна  #Silly но си мисля, че такова нещо неможе да стане, защото НИКОЙ ЛЕКАР НЯМА ДА МОЖЕ да живее с мисълта колко болка е причинил на някого по този начин... или поне не би трябвало да става.... Ох  ooooh!

За съжаление стават такива неща, слава богу не съм чула да е в България. Снощи по новините даваха репортаж, заснет със скрита камера. Действието се развива в Киргизтан, акушерката продаде срещу 600$ бебе на "кандидат-двойката". В същото време на майката е съобщено, че бебето е мъртво.  В този случай "купувачите" са били разследващи и са арестували акушерката, но колко други е имало? #2gunfire

# 18
  • Мнения: 2 641
как може да стане това  newsm78 нали са цял екип особено при секциото. има акушерки, лекари , сестри, анестезиолог, педиатър.....трябва всички да са замесени а не ми се вярва. сигурно е ставало някъде и някога но то е било поръчково и шефа на болницата няма как да не е знаел и да се е разпореждал...невиждам иначе кой и как би се осмелил изобщо

# 19
  • Мнения: 1 080
Майка ми ражда в седми месец - живо бебе 950 грама в Окръжна болница 1977 година 10 август .Бебето изплаква живо е и надругия ден .Идват събота и неделя .Никаква информация -понеделник - майка ми пита как е бебето  отвръщат и  - няма такова бебе - бият и инжекция за спиране на кърмата и я изпращат да си ходи.
Тъжно но факт .Все си мисля ,че е много възможно да са го взели .

# 20
.......... защото НИКОЙ ЛЕКАР НЯМА ДА МОЖЕ да живее с мисълта колко болка е причинил на някого по този начин... :
 Живее,миличка,живее и хич не му пука.Аз говоря за лекарите,които осакатяват или увреждат бебенцата при раждане,защото обикновенно липсват в родилните зали и оставят акушерките  да им вършат работата.Не вярвам в това,че продават бебета и лъжат,че са починали,НО ВЯРВАМ,че проявяват пълно безразличие и безотговорност в работата си и в много случаи са виновни за мъката и болката на родителите.Всеки,който иска може да наблюдава какво става в един родлен дом - доктори,които /ако не им е платено/ не те забелязват ,израждат бебета и крият ако са допуснали грешки.Толкова често задушават бебетата и причиняват увреждания и никога не съобщават на родителите ,че някои видове асфикция е опасна.И само това да беше...Колко пъти /уж техника бол/ и не забелязват признаци водещи до увреждания .Така,че за съвест при докторите не може да се говори.Има и изключения,но са почти като 6 от тотото.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 123
напълно съм съгласна Мечо Пух,сестра ми е с доста сериозно увреждане именно от такъв лекар! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт