Любители на кучета - 136

  • 26 176
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 594
Абе, Гале (извиянвай, ако не е окей - никога не ми иде отвътре с цяло име), как да ги разпознаваме двете? Ясно, че за вас е лесно - и мои да са, и аз ще си ги отличавам. Ама дай жокер ние тука как да се усещаме коя коя е на снимките Grinning

# 76
  • Мнения: 977
Иланг,госпожицата ми беше пратена(имах огромен късмет). Слагам в скрит текст историята й,за който иска да прочете,защото е дълга. Heart
Скрит текст:
Бях в ужасен период и една вечер се разхождах сама покрай Гребната,за да си избистря главата. Чух някой да скимти толкова жално и се наврях през храстите. Имаше един “тъмнокож господин”,който я влачеше буквално на едно въже. Тя милата кожа и кости,кална,цялата в бълхи и рани,едвам се влачеше…Направо ми прилоша,страх не страх,че е 12вечерта и няма никой,реших да попитам защо е в това състояние кучето и дали изобщо е негово. За мое щастие само ми изхлипа колко пари имаш ще ти я продам…имах 25 лв в мен,вика ми супер,стигат да се напия..
Без да се замислям как и къде ще я гледам само му метнах парите и си я взех..Бях сама в нова,малка квартира(в която със сълзи молех хазяйна да ни вземе с Арес),още се опитвах да свикна и аз и да направя така,че и Арес и детето да свикнат по-лесно. Прибрах я вечерта и реших,че ще мисля на сутринта какво ще правя. Имам много близък приятел в Марково с къща. Звъннах,попитах дали ще има едно местенце за нея,аз ще си я гледам,ще ходя всеки ден да я храня(всичко си поемам,само място нямах). За мое огромно щастие той се съгласи на секундата! Сега Грейс е една щастлива едногодишна дама,която се радва и на моята любов и на любовта на “хазяйна й”. Спасихме се взаимно!

# 77
  • Мнения: 3 656
Каква хубава история! Красива и родена с късмет да я срещне човек. ❤

# 78
  • Мнения: 18 639
За пръв път виждам сиво куче със сиви очи  Heart Eyes Прекрасна е!

# 79
  • Мнения: 1 772
Оле колко е красива !
И късмет , че стр се срещнали. Респект!

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Мама Мартина, респект! Браво, момиче, за куража, за добротата и за голямото сърце, което имаш! Heart

# 81
  • Мнения: 2 667
Мартинка ❤️❤️❤️

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 6 173
Боже, Марти, и аз не знаех, че имаш още едно куче. Понеже ми е слабост Арес, само него гледам по снимките Simple Smile Тя е прекрасна!

# 83
  • Мнения: 172
Закъснял данък 🙂

# 84
  • Варна
  • Мнения: 10 698
Обичам да чета такива красиви истории. Какво са 25 лв? Какво ли? Щастлив живот.
Марти, благодаря ти ❤️

# 85
  • Мнения: 977
Момичетаа,много благодаря за прекрасните думи! Heart

# 86
  • Мнения: 11 462
Страхотна история! Heart

И аз търсих моята Берга във ФБ групите за осиновяване. Исках да спася куче и след 2-3 месеца търсене я намерих. Не беше от Варна, ходих до Пловдив Grinning

# 87
  • Мнения: 2 464
Прекрасни истории, снимки, кучета и хора!Благодаря, мила Сиви! Пращаме  прохлада от Норвегия...

Последна редакция: вт, 18 юли 2023, 08:41 от Roo Roo

# 88
  • Мнения: 2 068
Mama Martina рано , рано сутринта ме разплака . Много хубава история с щастлив край . 25 лв е струвало нейното щастие . Такива истории много ме разчувстват. Адмирации , а тя е голяма прелест  . Heart

# 89
  • София
  • Мнения: 14 062
Марти, усмихнах се рано рано. Прекрасно и се е получило, а тя е красавица. Толкова малко им трябва на душиците, за да засияят.

Общи условия

Активация на акаунт