Жена ми не желае да общува с моето дете! Помощ!

  • 9 094
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
и прилича на татко си Wink

# 106
  • Мнения: 624
 Hugпрекрасно детенце Peace

# 107
  • София
  • Мнения: 1 444
Да ти е жива и здрава малката принцеса! Grinning
Ето, това е щастието, това е смисъла на живота.Ако не са децата и всичките гловоболия и тревоги, които ни създават, няма да е интересно и смислено, направо ще вегетираме.
  bouquet Желая щастие и хармония на семейството ти тъжен татко!!!Дано в следващата тема се наречеш *щастлив татко*.

# 108
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
 Тъжен татко, тя е невероятно красива, прекрасна е ! Поздравления!   bouquet

# 109
  • Мнения: 920
Да, хубаво бебенце. Не по-различно от всички останали. Аз поне грозно бебе не съм виждала. За теб - най-красивото, естествено.
И какво искаш да ни докажеш - че е щастливо - да е живо здраво. Ми не може да чете в интернет.
Ах, колко си анонимен след тези снимки. Аз дето не чета много тук, вече направих връзката. Не че има значение.
Тъжен татко, тя е невероятно красива, прекрасна е ! Поздравления!   bouquet
За какво ? Че е предал прекрасните си гени посредством едно присъщо на всички твари движение.
Поздравления, когато оправи нещата.

# 110
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тъжен татко, тя е невероятно красива, прекрасна е ! Поздравления!   bouquet
За какво ? Че е предал прекрасните си гени посредством едно присъщо на всички твари движение.
Поздравления, когато оправи нещата.
Ама леле колко си натурална........

# 111
  • Мнения: 920
[Ама леле колко си натурална........
Embarassed

# 112
  • София
  • Мнения: 6 999
Да, хубаво бебенце. Не по-различно от всички останали. Аз поне грозно бебе не съм виждала. За теб - най-красивото, естествено.
И какво искаш да ни докажеш - че е щастливо - да е живо здраво. Ми не може да чете в интернет.
Ах, колко си анонимен след тези снимки. Аз дето не чета много тук, вече направих връзката. Не че има значение.
Тъжен татко, тя е невероятно красива, прекрасна е ! Поздравления!   bouquet
За какво ? Че е предал прекрасните си гени посредством едно присъщо на всички твари движение.
Поздравления, когато оправи нещата.

 smile3501 smile3501 smile3501

Благодаря, че изказа част и от моите мисли... Другите ще си ги запазя за мен.  Sick

# 113
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Дади, заобиколен си с прекалено много жени за да си позволяваш собствени драми. ПО-добре се заеми здраво да работиш всички да са доволни без емоции и оценки. Всички са в тази каша заради теб, дължиш им го.
Лили от любоф разумно е пресментала когато сте се събирали че има достатъчно сили и задръжки за да се справи с недостатъците на Мари с усмивка, да не се дразни и дори да се опита да работи върху нея Grinning. Сега обаче ресурсите са се свършили Sad. Случва се това, мислиш че имаш сили, но в един момент се предаваш и не можеш да правиш повече услилия  Crossing Arms.
Дъщеря ти е объркана, чаровна и много емоционална, прилича на теб. Престани да я дресираш, тя е още дете, какви спомени ще и останат. Остави мисленето и изводите сама да си ги направи, осигури и интензивно, куолити тайм далеч от домашните изпитания на държането с Лили. Дали ще е извън къщата или затворени в стаята и у вас, но отпусни режима, оставия да се смее и беснее. Това ще и остане от времето с теб. Вместо неодобрителния поглед на мама 2 когато си изпусне фулмастрите.
Осигури и на Лили време да се стопли отново към Мари. Лесно е да тропнеш с нежната си душа по масата и да кажеш искам си дететто до мен каквото ще да става. Но ако направиш малки жертви можеш да постигнеш много. Жертвай част от времето с Мари за да се успокои Лили, да се почувства отново господарка на собствения си дом. Дай на Мари време с татко без задръжки и ограничения, когато не е задължително да е отговорното, съзнателно дете  Rolling Eyes. Тя ще го оцени и ще ти се отблагодари с добро държане у вас. Същевременно постепенно се опитвай да събираш по малко новата Лили с новата Мари. Дано да ме разбираш, струва ми се лесно  Mr. Green...

# 114
  • Мнения: 352
След като си направил избора да създадеш ново семейство и дете трябва да си подготвен,че винаги всеки ще си дърпа към своето.Аз съм от абсолютно същото семейство от позиция на най-малката ти дъщеря.Моята майка винаги е защитавала първата си дъщеря,баща ми -първия си син и така.А къде бях аз-тяхното дете-като най-малка бях свидетел на всичките им простотии от това кой кой е поканил-до това кой какво е изял.До там се стигна накрая.

# 115
  • Мнения: 4 451
Все не се решавах да отворя темата. Признавам, че не успях да я изчета цялата. Но бих искала да споделя и своето мнение.
Първо, нека уважим правото на човека да бъде анонимен, а малката му дъщеричка си е наистина сладуранка. И второ, след като той е приел жената до себе си, такава каквато е, също с дете, би следвало и тя да приеме неговото. Някак не е честно, нейното да се приема като общо, да живее с тях, а Мари да няма същите права. Не е възможно в едно 8-годишно хлапе да те дразнят такива глупости (присъщи са на всички дечица, не само Мари е с такива "недостатъци"). Ще почакаме да порастне бебката (жива и здрава), пък да видим, дали и тя няма да прояви подобни "пороци". А я се поставете на мястото на Мари? Тя сигурно се чувства като чужда и ненужна никому. Вечно пречеща на някого, вечно изпитваща вина, че не пази достатъчно тишина и т.н. Ами това дете ще развие комплекси, накрая.
Като си се обвързал с мъж  с дете, е трябвало предварително да помислиш, дали можеш да приемеш децата му от друга връзка.
Аз лично, за себе си зная, че бих отгледала с удоволствие и едно чуждо дете. Даже често обмислям варианта да си осиновим едно, въпреки нашите две. Защо пък не? Всички дечица са толкова крехки и раними, пазете душите им!
И накрая, наистина, пожелавам всичко да си дойде на мястото, макар, че няма да е лесно. Лично мен, майчинството много ме промени и гледам с такова умиление на всички дечица.

# 116
  • Мнения: 1 174
[quote author=milk link=topic=157401.msg3048606#msg3048606 date=1169116263

Успех ти желая. В твоята ситуация вси4ко зависи само от теб. Ти си този който трябва да сложи всяка една фигурка на то4ното място. Жена ти може да направи това само по отношение на собственото си дете, за да ти помогне да имате „едно” семейство. Но ти трябва да оправиш нещата.
[/quote] Peace
 CryМного е тъжна твоята история...
Докато четях се просълзих,защото съм изпадала в подобна ситуация на..."героиня от бразилски сериал" и не по-добре съм се чувствувала...
Мисля,че разбирам поведението на твоята партньорка и се съгласявам с написаното от milk,особено в последния абзац.
Ще се въздържа от личния си коментар,но бих те посъветвала да решиш сам кое и кой е по-важен за теб-минало,настояще,бъдеще...Дали с появата на бебчето у Лили не е дошло и желанието-надежда за "идеалното" семейство, "ново начало"?Смятам,че много трябва да си говорите...
Желая ти успех!

# 117
Здравей!!!!!!
                          Ние не се познаваме но бих искала да ти се представия: 
    аз се казвам Михаела на десет години съм и съм от град Софиа!!!
         Аз мога да ти дам няколко съвета но само ако ти искаш!!!




                                                                   
                                       Искрено твоия Михаела!

# 118
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Иса и г-жа Засрамена - бих казала, че нещата са малко излишно груби вече
в крайна сметка - беше писано и стана ясно, че за момнта няма нужда от повече обиди...не виждам сми повече да се коментира пък още повече заядливо
ясно е, че човека има цел и тя не е да бъде обиждан тук
казахте си мнението и след като той иска да бъдат спряни поне неприятните и заядливи коментари - вижда ми се излишно това което правите

ми поне може да направи бебе - има хора дето и това не могат

абе въобще коментара на г-жа Смутена ми СЕ ВИЖДА гаден - цапната съм в устата, но ми се вижда дори на мен излишно гаден на фона на желанията на този човек...

Последна редакция: пн, 05 фев 2007, 16:53 от catnadeen

# 119
  • Мнения: 920
Катнадийн, ти се изказа страхотно. Пусни го моля те в Проблемно забременяване и Искам бебе
ми поне може да направи бебе - има хора дето и това не могат

Общи условия

Активация на акаунт