СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 14

  • 51 922
  • 644
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 128
Някакви отзиви след родителската среща? Много е тихо.
Не сте ли била? Нормална организационна среща за запознаване с класните ръководители и директорите.

# 76
  • Мнения: 559
Момичета направих си регистрация в Школо и виждам, че има качена програма вече. Това ли ще бъде програмата за целия първи срок или предстои да имат някакви промени впоследствие?
В старото училише досега официалната програма излизаше по-късно и първите една -две седмици караха с временна такава.
Интересно ми стана, че не излизат никакви часове по изобразително изкуство. Това значи, че първия срок няма да имат ли?
П.П. За 8 клас става въпрос

Последна редакция: чт, 14 сеп 2023, 07:41 от Дамасцена

# 77
  • Мнения: 360
Май първия срок имат музика ,а втория срок изобразително изкуство

# 78
  • Мнения: 559
Май първия срок имат музика ,а втория срок изобразително изкуство
Аха, ясно Simple Smile
Иначе с много хубави впечатления останах от родителската. Като нови в гимназията ще ми е интересна и следващата /на 19ти/, когато ще се запознаем с учителите.
За утре правя планове да присъствам на официалното откриване и силно се надявам да не вали…

# 79
  • София
  • Мнения: 3 094
Макар и рядко се случва да правят промени в програмата.

...
Иначе с много хубави впечатления останах от родителската. Като нови в гимназията ще ми е интересна и следващата /на 19ти/, когато ще се запознаем с учителите.
За утре правя планове да присъствам на официалното откриване и силно се надявам да не вали…

Хубави са родителските срещи в СМГ - запознавате се с всички учители.
А присъствието на първия учебен ден и на всеки друг празник е изключително удоволствие.
Пригответе се за снимане и отивайте - незабравими спомени са това.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 900
В СМГ има традиция на първия учебен ден вместо да се носят цветя за учителите, слагат кутии за събиране на средства за благотворителност. В Школо има информация за тазгодишната кампания. Ще се събират пари за Сдружението „Деца с онкохематолигични заболявания“ .
Моята дъщеря освен пари и цветя носи. В осми клас (не познаваше никой, тъй като до 7 клас учеше другаде), обаче не успяла да намери кутиите и не беше дала.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 186
Да, инициативата е добра, вижте и на сайта https://smg.bg/darenia-novini/2023/09/14/8041/nashata-kauza-da-p … pravim-dobrini-2/
Успешна година, да са здрави и щастливи всички в училището!   
Програмата рядко я променят, най-много някой блок да се размести или стая. Приятно се изненадах тази година колко отрано е  готова. Ако можеше и школите и дните да са ясни толкова рано, щеше да е идеално, но може би е доста трудно да стане преди началото на учебната година.

# 82
  • Мнения: 2 298
Излязоха, ние сме при Василена Лазарова в 5г. В Гугъл гледах за нея, младичка и симпатична изглежда.

Ако някой има отзиви за нея, моля да сподели.

 Голямо вълнение:)

Василена Лазарова водеше школата по математическа лингвистика миналите години - отлично се справяше онлайн. Ученичка е на СМГ, състезател по лингвистика. Чудесно е да виждаме млади учители! Simple Smile Успех!

# 83
  • Мнения: 559
Господин Илия Костов вече не е ли част от екипа на СМГ. От пост във фейсбук, осатах с такова впечатление, Дано да не е така

# 84
  • Мнения: 29 871
Честит празник! С пожелание за успешна учебна година на чудесните деца и учители! Flowers Four Leaf Clover

# 85
  • Мнения: 764
Господин Илия Костов вече не е ли част от екипа на СМГ. От пост във фейсбук, осатах с такова впечатление, Дано да не е така
За съжаление, не е Sad

# 86
  • Мнения: 559
Господин Илия Костов вече не е ли част от екипа на СМГ. От пост във фейсбук, осатах с такова впечатление, Дано да не е така
За съжаление, не е Sad

Много жалко, изключително обичан и успешен учител.

# 87
  • Мнения: 175
Разбрах, от друг пост, че е във Втора Английска, интересно ми е защо

# 88
  • София
  • Мнения: 763
Господин Илия Костов вече не е ли част от екипа на СМГ. От пост във фейсбук, осатах с такова впечатление, Дано да не е така
За съжаление, не е Sad
В темата на 2 АЕГ родители казаха, че ще преподава на осмокласниците.

# 89
  • Мнения: 1 012
При опит да регистрирам детето ми в школо като ученик от СМГ ми дава, че вече е регистриран, а ние не сме го регистрирали преди. Дали при някой друг се е случвало?

Общи условия

Активация на акаунт