В ДЕКЕМВРИйските редички имаме си мама с 2 чертички

  • 10 078
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 033
Ани, всичко най-прекрасно ти пожелавам!
На всички много поздрави от Надя  bouquet Мъжът й е с пневмония, а Криси с остър отит. Милата едвам смогва, защото е и в сесия! Да й изпратим всичката ни положителна енергия  bouquet

Неф&Неф, чудесно е бельото!
Ели, много готин подарък!
Хот, кажи как е сополанка?

По-късно ще пиша повече, паметта мие къса и само затова се сетих Embarassed

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 16:38 от yanich

# 226
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Пращам цялата си положителна енергия на Надето!!!Стискай зъби миличка ще се моля за мъжете ти бързо да оздравяват!!! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 227
  • Мнения: 2 897
Честит рожден ден,Ани-Бани!Желая ти здраве,щастие и късмет,много любов,лека и безпроблемна бременност и едно сладко здраво човече на финала!


Наде,стискам ви палци-да се оправят скоро твоите мъже,на теб кураж и сила,също и успешна сесия fingerscrossed fingerscrossed
Пиши как сте,когато имаш възможност Hug

# 228
  • Мнения: 728
Наде,стискам палци мъжете ти да се оправят скоро и да си отдъхнеш!
Надявам се скоро да ни кажеш,че всичко е минако и вече са добре!
Също така ще стискам палци,щом си в сесия!
 Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig
Наистина много ти се е събрало,но бъди силна!
Прегръщам те силно! Hug

# 229
  • Мнения: 992
Честит рожден ден мила Ани-Бани , желая ти много здраве и щастие, лека бременност и най здравото и прекрасно бебче

а на Надето пращам цялата си положителна енергия, пожелавам малчето и татито да оздравяват бързо  Praynig  Praynig  Praynig а мама да си вземе изпитите, пък ако не може сега следващия път, най важно е здравето
 ние сме добре иначе, днес си помързелувах доста добре и съм довокна. Малкара цял ден си играе и се забавлява самичка аз съм й нужна само като огладнее
ами за сега толко ще ходя да топла манджата че тати се прибира да хапне
лека вечер  на всички, на болничките бързо да оздравяват

# 230
  • Мнения: 2 614
Честит Рожден Ден, мила Ани-Бани! Бъди жива и здрава, много щастлива, обичана и обичаща! Лека бременост и здраво бебче след 9 месеца!!!


Надя и Мимито, прегръщам ви и дано всички болни във вашите семейства оздравеят и лошите неща останат далеч зад гърба ви!!! Hug
Силве, Добре завърнала се! Нефи е страхотен бонбон! Heart Eyes В Англия ли бяхте? Бельото е страхотно!  Wink
Къдрокосче, и твоят подарък е супер, казвай кои песни са на диска!  Heart Eyes
Като изчета всичко ще пиша пак  Hug Не знам при вас как е, но при мен е истинско мъчение да публикувам, постояно се бъгва форума Twisted Evil
Честити титли и награди на двете прекрасни Мис Чар - Ели и Ели! Hug и на Отрезвяващата Мама Герой Мимиска! Ееееех, тази майсторка ЯНИ! Heart Eyes
Добре Дошли на новите мами и техните слънчица, дано ви е добре при нас!  bouquet
Поздрави и приятна вечер на всички!  bouquet
п.с. Извинявайте за глупостите, които натворих, но понеже форума се бъгва, въобще не мога да си изтрия постингите. Надявам се Модераторите да го направят вместо мен!   Embarassed

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 20:16 от правда_z

# 231
  • Мнения: 195
Надеее, дано ви мине бързо болестта:( Hug Hug
Ани-Бани!!!! Да си жива и здрава и да си мама на едно ревящо и дрискащо смешно човече!! Стискаме палци!
Галакси, ние спим с пуснати пердета. Доскоро дори като излизахме навън на разходка й пусках одеало на количката да спи понеже тук има зверски много светлини и хора. Сега полека я уча да спи сама. По принцип не й смесвам храните т.е. давам течност отделно от твърда храна. Към 18ч мога да й дам мляко или нещо леко. Вечеря в 19ч, после играем до 19:45, къпем се й в 20ч заспива буквално като къпана. Откакто е родена спи в леглото си и на тъмно. Напоследък най-после си разпозна приятелчето за спане, което е с нея от първия й ден и вече го гуши
Къдравелке, много хубав подарък!!! Моят подарък към мъжа за празника е скромен - един ключодържател с кожена рамка за 2 снимки и съм сложила там Рада, и едно малко сладко гърненце за мед пълно с мед разбира се;) да е сладко битието!
Правде, по-често се отбивай ,стига работи, няма да я оправиш компанията:)!
Силве, много ще си секси пупу! А ако го и ползваш по предназначение - супер! Аз от раждането ходя само с памучно бельо и не се сещам за фръц-пръц, все нещо бързам - като че ли влака гоня:)
Лека седмица от мен и малката пръцка

# 232
  • Мнения: 728
Добро утро!
Черпя по едно кафе и сокче!

И по едно чайче,за болничките!

Ние сме добре,Ивко спинка ,а аз се чудя какво да правя.
Тук при нас има ужасен вятър!Не можеш носа си да покажеш навън!
А на мен ми се ходи на разходка....
Днес цял ден пак ще се търкаляме и ще си играем с малкия ....
Нефи,бельото е много хубаво!  Flutter Пожелавам ти приятни емоции с него! Peace
Хотмаме,не каза как е ХотРада?Минаха ли и сополките?
Сега отивам да приготвя закуската,че след малко Ивко ще се събуди гладен с думите "Ам ам"....
Еййй,много са ни сладки дечицата... Hug
До после!

# 233
  • Мнения: 1 666
Мммм, Веси, мерси! Възползвам се от кафето и сокчето. Айде пък от мен сладките -

Тъй...
Св. Валентин обсъждате... Ами ние много, много не го тачим... В смисъл - аз мисля, че любовта не трябва да се празнува само веднъж годишно, а да се доказва и показва всекидневно. Така че празнуваме нещо средно между Трифон зарезан и св. Валентин. И за да не останем по-назад от всеобщата лудост все пак си правим подаръци - в последните години излизаме заедно и си купуваме един на друг хубаво бельо.
В тоя ред на мисли - Неф, комплектът ти е супер, аз от там подобно нещо си харесах. Къдрокосче, и твоят подарък е страхотен - точно за лирична душа като теб.

Болните - мами, татковци, дечица - оздравявайте бързо и нека ви е за последно тази година!


П.П. Зори изгледах най-накрая The departed (заслужава си номинациите), та даже и започнах Blood diamond да гледам. Обаче после ще си наблегна на сериалите - съпругите и O.C. (открих случайно, че имало и четвърти сезон та сега тегля излязлото до момента), защото на Лео двата филма май твърде сериозно ми дойдоха и сега ми се гледат по-леки неангажиращи неща. Незнам защо, ама откак съм родила, нито ми се четат, нито ми се гледат тежки неща - много рев, много размисли след това. Ти обаче свиркай за хубавите неща, които ти попадат - ще ги имам предвид!

# 234
  • Мнения: 1 186
Честит празник на Ани-Бани и нека бъдеш много здрава и щастлива както и едно прекрасно бебече на финала(макар и със закъснение е от сърце)
 Така...сега започвам да пиша....Ние сме адски кисели и направо невъзможни и това май ще е от никнене на зъби...аз пък съм супер крива но при мен не е от зъбите Grinning а ми от женско неразположение Mr. Green...и след малко май ще пия един Аулин че започва да ме боли Tired
Моята пикла незнам какво и става ама хич не спи бе хора newsm78....на ден спи по 2 пъти за около 30 мин.-1 час и вечер не заспива по рано от 11:30  Shocked..от къде толкова сили да стои до късно направо незнам Grinning
веси как е малкия приятел  Heart Eyes
неф много готино бельо  Peace...ти защо ще ходиш в Англия newsm78
наде дано ви мине по бързо и да се похвалиш  Peace
 Момичета  тоя форум е ужасен smile3512....постоянно се бъгва и забива и немога да влизам да пиша  Shocked..какво му става  newsm78
Хайде толкова за сега и до после   bouquet

# 235
  • Мнения: 728
Мими,и Ивко не спи много мила,час-два най-много за цял ден! Peace
Но пък ляга в 9-10.И аз мога да се наспя така,но май се самонаказвам до посреднощите с тоя компютър... newsm78
Дано всичко е от зъбките и избият скоро,че да и мине на малката сладуранка! Praynig Heart Eyes
Твоето неразположение,,,ще мине след няколко дни... Mr. GreenМоето такова наскоро мина,но мен след като родих не ме боли корем и т.н.,а преди това неможех да стана от леглото първите 2 дни!Беше ад! #Crazy
Ивко е добре мила,пръснал е цялата къща,но има мир-а това е най-важно!Сега е пред печката и я сочи и вика "кххххххххх"  hahaha
Взе да се прозява и след малко ще го приспивам,че да си изгладя прането!
Общо взето няма нищо ново,не излязохме на разходка,защото има много гаден вятър,но тати като се прибере ще излезем с колата! Mr. Green Че цял ден вкъщи не се издържа! #Crazy
Сега отивам да сменям памперс,че има подарък май...понамирисва... Joy
Цункай киселата бонбонка от нас и й кажи,че Ивко и праща много поздрави и целувки! Hug  Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 202
Приветски и от мен!
Ината заспа и аз се пробвам да влезна за малко да почета/ако не се  скапе форума разбира се/.Засега съм тук,ще видим докога Mr. Green.Много е зле напоследък от нета ли ми е,от самия форум ли незнам,ама е мъка да влезнеш и да се задържиш вътре.
Наде,стискам палци по-бързо да се оправят бебо и татко му Hug
За спането да се включа и аз.По принцип до преди седмица Ина спеше 2 пъти на ден по 2 часа и вечер от 21.00 сутрин до 8.00 някъде.Широко ми беше около врата,ама свърши.Напоследък е много крива през деня не иска да спи,тоест спи и се,ама и се и играе и тя не знае какво точно да прави.Та вече спим по веднъж за час-два най-много.Вечер заспива в 20.00,ама около 1-2 се буди и се започва един рев едно чудо.По 2-3 часа не може да заспи.Отдавам го на зъбите.Растат ни кучешките и явно много я мъчат.Не мога да я мажа вече с гелчета,не дава и незнам как да я успокоя.
Мими,какво стана с вас,надявам,се,че сте оздравяли.
За Свети Валентин ще сме си вкъщи,с тия 3 деца и без баби няма как да излезнем някъде.Ще си празнуваме в домашна обстановка до 12.00 Трифон зарезан,а след това Свети Валентин Wink
Ели,Неф-Неф подаръците са ви страхотни.
IVKA&MIMI ,съчуваствам ти мила и аз от днес съм така.А откакто родих корем не ме боли,но преди да ми дойде 3 дни главата ше ми се пръсне  и от нищо не ми минава.
Това е засега,пожелавам на всички приятен ден,а болните по-бързо да се оправят!

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Здравейте!
Ох, ужас , писах , писах половин час и накрая не можах да побликувам , ще се изям от яд.Сега започвам пак, дано да успея този път.
Ани-Бани,честит рожден ден !Много здраве щастие , лека бременност и наесен –здраво и красиво бебче!Много се радвам , че ще ставаш мама!
Наде, дано скоро се оправят мъжа ти и Криси!Успех на изпитите!
Къдрокоска , подаръка ти е много хубав и е точно като за тебе!
Неф, бельото ти е много хубаво!поздравления за избора!
 Галче , честито ви второ място!
 Ивка Мими, и Стилиян спи по много малко около час и половина – два през деня и вечер заспива ужасно късно , снощи например към един часа.
Ние спим на нощна лампа през ноща , а през деня различно – понякога пускам щорите , понякога –не.
Вечеря към 19:30 супа ,къпем го около 21 часа , понякога изчаквам до по-късно ако не е свършил голямата работа , защото много обича да си омазва къпаното дупе Mr. Green.
Стилиян вече има седми зъб.След много пипане и бъркане из устата  го видях , че е излезнал на тази снимка:

 Тук е омазан с шоколад.Бях му дала да си играе с една кутийка с бонбони , а той я отворил и се беше омазал целия , че даже и дивана.
 В събота бяхме на кафе и го оставихме в детски кът.Много се притеснявахме дали ще иска да стои без нас , но на него толкова му хареса какичката , че хич не се сети за мен и баща си , даже като си тръгвахме се разплака „Кака ,кака”.
 И Стилиян ,както повечето момчета от отбора все още спи при мен .Досега не е падал от леглото , но миналата нощ отидох до WC  и като се върнах го намерих прав до леглото .Не знам как е слезнал , защото още не може да слиза сам , като стигне до ръба и ме вика да го свалям.Може би като е бил сънен и е преодолял страха си , не знам.
 Сега ще качвам снимки и по-късно ще ви ги покажа.
Дано този път да успея да публикувам.
Чао!Приятен ден на всички!
Болните да оздравяват!

# 238
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте и от мен!  Hug
Алис, аз да ти кажа не мажа с гелчета венците, но пък давам "Хамомила" 5-ца или 9-ка - хомеопатично. На Борис му действа. Това всъщност е латинското има на лайката. Пробвай с него щом не дава да й мажеш венците, миличката. Купува се без рецепта.  Hug Съчувствам ти за неспящото дете. И ние през нощта сме така само, че не реве, а само зяпа и иска да става. След два часа се изморява от въртене в леглото и пак заспива.  Mr. Green
Мерси още веднъж и на останалите, които харесаха подаръка ми.  Hug
Весе, щях да те питам ти на Ивко кисело мляко ли му даваш сутрин и вечер? Щото онзи ден каза, че си ги приготвяш от вечерта, за да ти са под ръка за сутринта. Та, се зачудих, ако е АМ трайността му е само 1час, ама явно е кисело, нали?  Hug
Хотмамче, радвам се, че Рада най-сетне се е запознала със спящото си човече.  Wink Hug Ние пък нямаме такова "нещо", но знам че е хубаво, защото успокоявало мъниците.  Бобрката заспива с биберона и шишето с чая.  Crazy
Правде, диска съдържа едни от най-популярните български песни за любовта, на които текстовете са поместени и в книгата.  Ако те интересува подробно - ще ги препиша!  Hug
Тане, снимката е много сладка и вкусна! Пупуу - голям симпатяга Стилиянчо!  Hug
Хайде, много целувки на всички и малки и големи!   bouquet Hug

# 239
  • София
  • Мнения: 3 946
Здравейте Hug.
За спането,Дани през деня спи само един път на обяд за около 2 часа,на светло.Вечер заспива около 23 часа и спи на тъмно.Като стана въпрос за спането не мога да не се похваля.Отучих го от биберона newsm44.От 10 дни заспива без.В началото беше ужас по няколко пъти се будеше и ревеше за него.Една нощ цял час рева ooooh!,но от 4-5 дни спи по цяла нощ.Е,сега очаквам да започнат останалите зъби да пробиват,та тогава пак ще има ставане и плачене,но важното е,че няма да е заради биберона.
За яденето и къпането,яде към 19.30 часа и към 20.30-21 часа го къпем (през ден) и към 22-22.30 часа пие АМ.
Къдрокоса,Неф,много хубави подаръци smile3521.
В началото на декември си харесах бельо ама по така и бях решила да си го купя и да изненадам Ники за празниците.Да,ама не,една седмица по-късно разбрах,че съм бременна и си останах само с мераците Mr. Green.Сега няма да ви казвам к'ви гащи нося,че ще ми се смеете Embarassed.Безмислено е да казвам,че тая година Св.Валентин у нас няма да се празнува,а Трифон Зарезан ще го празнува само Ники,а аз ще се точа на винцето,ама здраве да е.Другата година ще ги отпразнуваме и давата празника подобяващо Grinning.
Наде,стискам палци мъжете ти да оздравеят по-скоро Praynig.
Галакси,честита награда.
Тане,много сладък Стилянчо бузанчо.Да нацелуваш дупенце от мен Heart Eyes.
Хайде чао засега  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт