В ДЕКЕМВРИйските редички имаме си мама с 2 чертички

  • 10 080
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 186
Здравейте отново от мен  Hug
веси и алис блазе ви че не ви боли като имате гости....мен и преди да родя ме болеше и след като родих пак си ме боли с разликата че сега ме боли като чили по малко от преди но не ме устройва Crossing Arms и затова направо мразя тези дни Twisted Evil...трябва да кажа на мъжо да вземе да ме отърве за известно време от тези гости  Whistling Grinning
tane добре дошли и вие в отбора на нощните ни птици.....и вие значи сте като нас....да видим до кога ще продължи това шпиониране на малките сладури до сред нощ Laughing
Като заговорим за шоколади....онзи ден купих на  Ивка да си опита малко шоколад и ето какво направи като и го дадохhttp://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2078025
А ето какво направи като и го взехhttp://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2078027
веси  и на твоя бонбон много целувки  love001

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 17:11 от IVKA&MIMI

# 241
  • Мнения: 1 666
Ей doh, вярно бе... Добре че видях новите постинги, та се сетих какво пропуснах сутринта...
Галче, първо - честито ви второ място smile3501! Жалко, че няма да сте на корица, ама нищо, с второто бебе ще бъдете  Wink! Още ли дават колички Чиполино Вега за подарък?
И за спане, ядене и т.н. - От около седмица насам Стени вече спи само веднъж на ден, след обед, за около час-час и половина в най-добрия случай - за два часа. През деня спи на светло. Само през лятото пусках щорите, защото точно по обед напича в детската. Вече спим на светлината от коридора - там оставяме светло, а врата има малко прозорче. Но това не заради Стени, а заради мен. Иначе той може и на тъмно. А подобно изпълнение след винце и аз съм имала. Заради сухия режим през бременността сега изобщо не нося и ми стига една чаша вино и заспивам безпаметно. Та така една вечер си пийвам чаша винце, после си лягам... и по едно време през нощта се събуждам и гледам Стени до мене, а аз нямам спомен кога и как съм го взела (той като заспи си го слагам в неговото легло, после го вземам или като си лягам или си лягам без него, а го вземам когато проплаче). А пък къпането му от лятото насам е на обед към 13ч. Тогава почнахме да го къпем с баща му или дядо му (който разполага с повече време) на обед, за да може вечер да си седим до късно в градината на прохлада, а Стени да спи в количката. И така си и остана. А вечер към 8-8:30ч. си пие АМ и заспива с него.

# 242
  • Мнения: 202
Ели,а по колко се дава и на какъв интервал?
tane,честито зъбче и много сладък малкия мъж с омазаната муцунка.
IVKA&MIMI   Ивон и щастлива и сърдита си е супер.А ти добре си се сетила за решението на проблема с болките. Wink

# 243
  • Мнения: 728
Ето ме и мен... Mr. Green
Мими,маймунката много сладка с шоколадовата уста...Ивко много си я хареса... Hug  Heart Eyes
Марти,супер е това със биберона!Браво!Ивко само като заспива е снего и после го плюе,ама до кога ще е така... newsm78
 Трябва да се реша и аз и да го откажа!Чувала съм,че ако му отрежеш връхчето е по-лесно,защото я има бибата,но не е приятна и детето само не я иска! newsm78
Ели,Ивко от 3я си месец е на кисело мляко и съм много доволна от него,нямали сме проблеми с млякото и много го обича! Peace
Тане,и твоят омазан мъж е голям сладур! Peace
Днес мама дойде да ни види,че беше болна и не се бяхме виждали 1 седмица!Но сега е добре и дойде да се видим,че много си домъчняхме,а ние в тоя вятър никъде неможем да излезем!
Преди малко пак фризирах Ивко,че косата му пак порасна и щръкна навсякъде,но сега е пич отвсякъде! Peace
Сега ще вечеряме тримката,затова ви казвам Чао!
По-късно ще вляза! Hug  Heart Eyes   bouquet

# 244
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Еееее, днес не съм се разписвала  Flutter
Цял ден в къщи издивяхме.Малкия сега ръфа една кисела краставица Crazy
Много са сладки шоколадовите устички smile3521
IVKA&MIMI- ами ние с мъжо живеехме в Лондон преди да забременея.После аз се върнах, а той остана да бачка.След десетина дни ще ходя при него малко на ваканция newsm44
Веси, и аз се кааня от известно време да подстрижа Нефи.
До после...

# 245
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Алис, това са едни мънички зрънца с големината на ориз и се дават по 5 наведнъж, три пъти дневно, но само при нужда, не профилактично. Когато я виждаш, че киселее и я болят венците й даваш да си ги смучка. Те много бързо се разтваря в устната кухина и са сладки на вкус и сигурно ще й харесат. Ние понеже използваме разни хомеопатични и като кажа на Боби - "Хайде, на бонбонките" и той веднага си отваря устата и много се радва.  Laughing Опаковката струва 3 лв. Ако не си ползвала питай, ако решиш да ги купуваш как точно се отварят или "изипват" дражетата, защото е специфично.  Peace Hug  bouquet

# 246
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Здравейте и от нас.
Ани-Бани Честит рожден ден.Да си жива и здрава на патерици. И да си родиш едно здраво и сладко бебче.След малко ще папкаме а и гледам, че почна от местопрестъплението.Така, че после ще пишем Wink

# 247
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Алис, пък и за другите, ако сте решили да давате Хамомилата 5-ца , можете да я давате 5х5 дражета, а не само 3х5 както писах по-рано. Сега си погледнах за по-сигурно записките та, видях, че съм ви подвела.  Embarassed Извинете ме!  Praynig  Аз понеже повече от 3 пъти на ден не съм давала, та затова това ми е останало в главицата. Ама, истината е друга.  Laughing

# 248
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте момичета
ЕЕЕЕ не сте ме забравили-още си ме обичате Hug Mr. GreenИ аз ви обичам много
Благодаря ви за пожеланията-дано всичко мине добре този път-аз днес казах на шефката си че съм бременна и за сега проявява загриженост-чак учудващо ,Но ще видим следващите дни Party

Знаете ли кога ми е терминът- 9 септември.Много ми е възрожденска датата за раждане.Аз пак мнло стресови ситуации имах.Една тъпа лекарка ми каза че имам кухо яйце и аз изпаднах пак в нервни кризи и ревове.Отидохме веднага на 3Д ехогграф и бебчо си имаше сърчице  и 135 удара в минута,Толкова се успокойх че все едно видях господ да ми подава ръка.Много се уплаших,за пореден път.
Тез лекари имам чуството че с магнит ги привличам-уж Варна- а е пълно с боклуци.Моя мъж се беше засилил към докторката която ми каза че имам кухо яйце да и навре  дипломата в гъза.
Ама аз го спрях да не се занимава с глупости.
Инъче съм добре-лошо ми е от време на време-станах цялата в пъпки незнайно защо все едно съм в пубертета.Абе с две думи си погрознях #Crazy  Mr. GreenНали е за добро така че ще търпим.
Момичета целувам ви и ви прегръщам много.Ще наминавам от време на време
ОБИЧАМ ВИ Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet

# 249
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Здравейте отново,
Сега Мацката се приспива с тати.  smile3521
Ние спим различно. По принцип гледам да я слагам само следобед да спи към 14-14.30 и я оставям да спи 2часа и след това я будя, тъй като ако я оставя да спи колкото иска може да спи и 4часа и след това не иска да заспива вечерно време и е голяма борба. Спи си на светло. Вечерно време си заспива на телевизор и на тъмно. И обикновено като заспи към 21.30-22часа се буди към 9-9.30сутринта.Рядко се буди нощно време и си спи в  леглото. Имаше период в който се приспивахме на спалнята, но я отучихме smile3501слава богу.
Е НЕф бельото е готино. Честито и със здраве да си го носиш!
Ние с мъжа ми си честваме и двата празника. На мнение сме и двамата както някой беше писал, но не се сещам кой да ме извини, че любовта трябва да се доказва цяла година и като си подарявате подаръции цветя само един ден в годината не означава, че се се обичате много. НО и този празник не е български. Трифон Зарезан си е българският празник. НО щом е празник ние си го харесваме и си ги празнуваме заедно.Въпросът е да има поводи  Joy и да има има подаръци
Галакси наистина е неприятно това, което си го приживяла и ти съчувствам наистина  Sad
Наде оправяйте се по-бързо. Praynig Praynig Praynig
Ели честит ти подарък. МНого е симпатичен
Ей ама февруари много рожденици бре.. Laughing. Да има празници!!!
Вики не е приятно местенето ама си е за добро все пак. По широко супер си е. АБе друга история си е.
Зори голям зубър се извъди бе човек. САМо учи, учи... Леко. Поспри се.
Ани-Бани не мисли, че като сте във Варна няма некадърни лекари. В София с лопата да ги ринеш. Напълно те разбирам какво ти е било.ДАно да имаш леко раждане.
Ивка/МИМИ боже каква е бонбонка и на 2-те снимки. Просто да я изядеш.
Таня ама Стилиян е голям образ.Направо и на мен ми се дояде шоколадче (Ама и аз отидох и си взех едно шоколадче след като ви гледах снимките) А и честито ви седмо зъбче. И ние така и не разбрахме за нашето седмо зъбче кога е пораснало.
Поне малко си починах събота и неделя. Бяхме при свеки в ПЛевен. Тя жената голяма радост като я види. Нали не я вижда често. НО я гледам нашата вече по се отпуска. В началото ревеше от всеки, но явно вече порасва,свиква и не реве. По спокойно вече ги приема нещата и не ме търси толкова, както друг път (и на мен ми става малко кофти пък - не една беля). И си играе с бабата. Е вярно, че там е и братовчед й който е на 5г. а те са от една порода и се надушват. Мога да се похваля, че май септември ще си имаме нов/а братовчед/ка.
Ами мисля, че това е засега. Лека вечер на всички.

.

# 250
  • Мнения: 82
  Късен привет и от мен!
Много е гаднотова ,че има болни Sad  Мими, Наде ДАНО ДА ОЗДРАВЕЕТЕ БЪРЗО! Praynig Тия болести са ужасни, а като тръшнат цялото семейство..... Sad ужас!!!!
Янич Призовете дето си сътворила са СТРАХОТНИ Peace ПОЗДРАВЛЕНИЯ ! Peace
На призьорките КЪДРОКОСКА, ХОТМАМЕТО и МИМИТО- ЧЕСТИТО Peace Hug  bouquet
ЧЕСТИТО ! и на Галчето за 2-рото място в конкурса Peace
И сега за снимките.....................КРАСОТА Simple Smile Heart Eyes Hug всички мъници са МНОГО СЛАДКИ  ( Радуна-благуна Heart Eyes Емито Heart Eyes Ивонка( заедно с мама и тати са страхотни) Peace Hug, Стилянчо(много е сладичък така омазан hahaha),Нефи пък направо цъфти Heart Eyes Hug)  после ще разгледам и общото албумче да видя новите снимки там Simple Smile Peace
gabby това с чашката за тати е страхотна идея Peace Къде се правят такива чашки и колко струва?
 Вики БРАВО за местенето Peace
Къдрокосче бизнесите вървят, ма много работа........то чак ми писва, а и детенцето не мога да си видя като хората Sad Sick
За 14 февруари- то и ние както  Зори празнуваме ТРИФОН по- скоро, защото е празник на селото на мъжа ми. Там имат лозя и си го празнуват от доста време. Иначе ВАЛЕНТИНА го почитаме, но не на същия ден. Та него ще го изпразнуваме през уикенда. Ще отидем някъде двамката Wink Иначе аз си се подготвям( вече имам завиден тен, страхотно комплектче бельо, нов парфюм, и.....имам мякои идейки др. ама не се казват Wink
Та в тази връзка да спомена, че бельото на Неф е много готино  Peace, на Къдрокоска подаръка е също много хубав( нетрадиционен, интересен и подходящ за нея) Peace
  Симето има още едно зъбче. Има кризи, но ги преодоляваме що годе с хомеопатите. Иначе всеки ден става все по- забавна и прави все нови неща. За снимките не съм забравила.
   Айде, че май прекалих Sick ЦЕЛУВКИ!!!

# 251
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро, момичета и дечица!  Hug
Хайде на сутрешното кафенце - Дано ви е сладко и целият ден да е такъв!   bouquet
Коки, забравих да кажа, че на аватара сте просто върха! Много сте красиви!  Hug Радвам се, че при вас нещата вървят добре.  Peace Е, работа казваш има, ама дано да я има, че иначе става или страшно или скучно.  Wink Що не искаш да казваш за "онези" идейки, а?  Wink Много ли са лични и интимни?  Party Hug  bouquet
Жани, супер е това, че си успяла да си поотпочинеш през събота и неделя.  Peace Борката като си види другите дядо и баба, които не са от Добрич в началото се дърпа и хленчи, но след 30 минути е вече приятел с тях!  Peace Hug Честито! Много е хубаво да се раждат деца!  Peace Дано всичко с бременността мине нормално и на финала едно страхотно братовчедче!  Hug
Ани-Бани, мила, съжалявам да науча, че пак си минала "през ада"! Дано занапред само положителни мигове изживееш!  Hug
Хайде, милички - целувам ви!   bouquet Hug

# 252
  • Мнения: 912
Мили Мами,
Искам да се обърна и към Вас и да Ви кажа, че вече си търся детегледачка на постоянна работа при нас, ако случайно познавате някоя и може да ми препоръчате, моля пишете ми тук или на лични. Благодаря Ви!

# 253
  • Мнения: 458
Здравейте!
Приспах Виктор и бързам да се разпиша докато не се е бъгнал форума.
Кокита, чашата струва 12лв. Не знам колко далеч си от Варна, но ако си наблизо ще ти обясня къде ги правят.
Мила, Ани-БАни, много гадно, че си преживяла това. Честно казано, не мога да си представя как си се почуствала, но сигурно е било ужасно. Важното е, че всичко е наред сега. Пожелавам ти много лека бременност и едно здравичко бебче   bouquet
Виктор от вчера кашля много. Докито каза, че за сега не е сериозно, не е от гадния грип. Изписа ни само витамини, сироп за кашлица и някакъв имунодолатор за повишаване на защитните сили. Миличкото, не може да спи от тази кашлица. Постоянно се събужда. Иначе си се храни нормално, весел е, играе си. Не му личи да е болен, освен като се закашля. Лошото е, че и татито ни е болен. Но аз не се учудвам, защото щом единия се разболее, веднага и другия го хваща. Такива са кеки и двамата.
Виктор сега е на тема танцуване. Само да чуе някаква музика и започва да се калти. Дори и на рекламите танцува  Joy. Много е смешен. Всеки ден ни изненадва с нова програма.
Всички мишоци, шоколадови и нешоколадови, са много сладички. Да са ни живи и здрави и да не се разболяват.
Подаръците на всички са много хубави. ДА са ви честити.
ДА видим сега дали ще успея да публикувам....
Приятен ден от мен!

# 254
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
И аз приспах малчо и веднага сядам да попиша  Hug
Сутрешните кафеджии къде са? newsm78
Къдрокоске и аз давам Хамомила, когато Нефи е нервен и го тормозят зъбки  Peace
Коки, разписвай се по-често.Сигурно си писала много пъти, ама с какво се занимаваш?
Нещо изпращях и не се сещам какво да пиша Crazy Crazy Crazy
Имам предложение за заглавие на новата ни темичка,ако ви хареса:

                  Декемврийска любов съм аз голяма,
                  Валентинката за тати и за мама...

Общи условия

Активация на акаунт