В ДЕКЕМВРИйските редички имаме си мама с 2 чертички

  • 10 074
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 202
Привет и от мен!
Ели мерси за кафенцето,добре ще ми дойде след тази нощ.
Ина отново се събуди и плака тази нощ,дано по-скоро и избият тия кучешки зъбки,че много я мъчат.
Пожелавам на болничките бързо оздравяване,по-късно пак ще се включа.

# 256
  • Мнения: 1 186
Добро утро и от мен   bouquet....не че е сутрин ама така все започвам
Ивка точно заспа а и сложих да се варят яйца че днес най-сетне вече ще и дам жълтък..после и слагам да се варят и зеленчуците и ще се храним
Благодаря ви за кафенцето  bouquet...аз днес съм на мляко с нес   food010
нефсега ми стана ясно защо се изнасяш от БГ...ама то какво да се прави тук в тази загубена страна...видях твоите снимки ама нищо не ми говори физиономията ти...не си ми позната[/glow] Peace
 Благодаря на всички за комплиментите относно "шоко" Ивка  Hug
коки как сте бе скъпа...щеше да показваш фризурата на Симонка ама си една несириозница newsm62
веси щом са се харесали младите, пак да не им пречим-да се взимат  Joy
aliss и аз тава викам на мъжо...да вземе да ме отърве пак от тези гости и хем аз ще съм доволна,хем и той thumbsup
Хайде за сега момичета и до после пак   bouquet

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 12:57 от IVKA&MIMI

# 257
  • Мнения: 728
Здравейте и от мен! wavey
Днес няма вятър и излязохме малко на разходка,изпихме кафето и сега Ивко спинка! smile3524
Ели,благодаря за кафенцето,но днес не го пих вкъщи! Mr. Green
Ани-Бани,много гадно са те изплашили,но важното е,че и ти и бебко сте добре!Ще видиш,че след няколко месеца ще имаш едно здраво и прекрасно бебенце!   ylinfant  А знаеш ли пола,или не искаш да го знаеш предварително?Всъщност-каквото и да е-да е живо и здраво-това е най-важно и ти го желая от сърце!!! Hug
Габи,много сте хубави на аватара!Дано на Вики му се размине с кашлица и бързо оздравеят с тати!Милите-толкова малки и болни.... Weary
ивко и той обича да танцува,но той го прави,като пляска с ръце и  УЖ щтрака с пръсти...много е смешен... hahaha ето така , и така
Нефи,много ми хареса заглавието! newsm10 Аз все немога да измисля нещо свясно... newsm78
Алис,дано бързо мине всичко това с зъбките,че наистина е голяма мъка за мъниците! newsm17
Мими,ако ни я дадете за снаха,ще я вземем!Ивко много си я харесва! Heart Eyes А аз предпочитам да имам неразположения,отколкото още едно звече вкъщи!Поне за сега де! Peace
Още нещо щях да пиша,ама...
А,сетих се,кажете колко е температура през деня у вас и как(с какво) са облечени децата ви вкъщи?
Ивко е с боди и чорапогащник и температурата е 23-25 гдадуса!Ама в тоя студ започнах да му обличам и блузка и панталонче!
Приятен ден на всички!
Цункайте мишлетата от нас! bye lovekiss

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 13:21 от vesenceto_85

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 203
tane добре дошли и вие в отбора на нощните ни птици.....и вие значи сте като нас....да видим до кога ще продължи това шпиониране на малките сладури до сред нощ Laughing
Благодаря ,миличка ,но ние не сме нови в отбора , така сме си откакто е роден.Тази нощ се събуди само два пъти и се чувствам толкова наспана,отдавна не се беше случвало , обикновено се буди през половин един час.Ивон е много хубава и с шоколад и без шоколад , всякак!
Ани-Бани,съжалявам , че е трябвало да го преживееш това , радвам се ,че вече всичко е ок.
 Габи, желая бързо оздравяване на Вики.
 Алис,съчувствам ти за будуването.Дано Ина скоро се успокои.
 Неф,знаех си аз ,че цялата тази подготовка- бельо,козметик имат някакъв скрит повод , а то какво било - ще гостуваш на любимия.А Нефенце тук ли остава?
Веси, в сравнение с Т у вас у нас направо си е студ.Ние сме на 18-19 градуса,като го къпя до 21-22.Стилиян е свикнал на по-хладно и като ходим у наще ,те са на камина,направо се изнервя от жегата.Та той е облечен така -боди с къс ръкав, боди с дълъг ръкав, чорпогашник , чорапки , панталонки и елече или ако преценя , че му е студено му обличам горнище или някаква жилетчица с дълъг ръкав.
 Днес Стилиян заспа в количката като се връщахме от кухнята и сега няма да имам щастието да си почивам , докато спи.Ще ходим на гости на една приятелка , която ще има бебче скоро , обещах и да и кажа от какво ще има нужда , да ви кажа малко съм позабравила , ама ще се понапъна.
 Чао!Целувки!

# 259
  • София
  • Мнения: 3 928
Здравейте wavey.
Ивка и Мимиама много ти е сладко шоколадчето Heart Eyes,пу,пу.
Коки,хубаво е,че бизнеса върви.Честито ново зъбче на Симонка бонбонка.
Габи,стискам палци на Вики да оздравее по-скоро Praynig.И Дани от 10-ина дни е на вълна танци и само като види,че започва Шоуто на Слави и,че каките запонат да танцуват (гледаме бтв на живо) и той започва да подскача и да прикляка dance.
Веси,Т при нас е околко 25°C и Дани е облечен с боди с дълъг ръкав,а надолу с анцуг и чорапки.Да те питам ти как даваш на Ивко кис.мляко?Имам предвид слагаш ли вода или захар в него или само го разбиваш?Дани напоследък не долюбва много АМ,за разлика от киселото и си мисля Thinking вечер да му давам кисело.
Дани сега докато спеше и си удари главата в таблата и се събуди.Естествено това беше с почивката и за двама ни.
Чао от мен  bouquet.

# 260
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
ИвкаМими- не отивам при мъжо завинаги  Stop отивам за малко,за 10 дни.Нали трябва да се запознаем с теб Crazy Peace
Ани-Бани,само хубави неща от сега нататък  Peace
Наде, какво стана,оправихте ли се? newsm78 Стискаме палци  Praynig

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 16:21 от Неф&Неф (bgbubu)

# 261
  • Мнения: 728
Да се похваля,че се изкъпахме БЕЗ рев!Даже му беше много хубаво, игра си с играчките в коритото,цапка във водата...беше много щастлив! newsm37 newsm44
А минали път защо така орева къщата-незнам! newsm45
Сега уж ще спи,ама...уж!Ще видим! newsm12
Марти,млякото го разбивам хубаво,слагам в шишето 200мл мляко,малко захар и 50мл вода.И разбърквам хубаво шишето!Ивко от 3-я си месец е на кисело мляко и съм нямала проблеми!А и той много го обича! Misc Baby Bottle
Нефи,ще взимаш ли малкия с теб при татито? Wink
Коки...наистина,какво стана със снимката на Бонбонката с новата прическа?Бързо да я снимаш и показваш! smile3509
Ставам,че ме дърпат,а и обърна къщата... ooooh!  #Crazy

# 262
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Здравейте и от нас.
Да се разпишем и ние за днес докато спинкаме.
Весенце ние не поддържаме много висока температура в нас. ОКОЛо 18-19гр. Ходи с едно боди с дълъг ръкав и с чорапки и анцуг или с чоропогащник и отгоре с една блузка. Но тя тича непрекъснато от стая в стая и само я гледам как зачервява бузки от жега.
Коки честито ново зъбче.Явно сега е фазата на зъбчетат  Laughing
Ели мерси за кафенце. Много обичам следобедното кафенце докато мацката спинка.
Неф страхотна темичка си измислила и е подходяща точно за м.февруари  smile3501, но нещо мн. бавно се запълва тази.Твърдо съм за нея.Много мързели напоследък  Mr. Green
Ивка/МИМИ ти не или даваш жълтък вече  newsm78. Може да си казвала ама нали знаеш, че съм от скоро?
Ами това е горе долу. Стигам съм ви занимавала с дълги постове, че и без това сигурно никой не ги чете и не иска да пише Wink

# 263
  • Мнения: 141
Преборихме кашлицата!!!Искам да споделя рецептата.Надупчва се вестник с игличка и семазва тънък слой мед.Това нещо се залепя върху гърдичките на детенцето.Снощи го провах и цяла нощ Сияна не е кашляла.Дано да съм била полезна на някой. Peace

# 264
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте отново!  Peace
Веси, на въпроса ти - При нас е 20-22 градуса и Борис е с боди с дълъг ръкав, блуза, чорапки и панталонче. Спим на 18-20 градуса. Тогава е с боди с дълъг ръкав, пижамка, чорапки и в спалното зимно чувалче с ръкави.  Peace  Hug
Жани, що си мислиш, че не четем постингите?  newsm78  Hug
Силве, много се радвам, че ще отскочиш до Англия! Тъкмо и малко ще си поотдъхнеш!  Peace Hug Много ми харесва заглавийцето за новата темичката! Гласувам за него!  Peace
За друго не се сещам в момента!  Wink

П.П. Зои, радвам се за вас! Мерси за споделената рецепта! И аз като бях дете така ме лекуваше мама.  Wink  Hug

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 17:24 от kadrokosa

# 265
  • Мнения: 912
Преборихме кашлицата!!!Искам да споделя рецептата.Надупчва се вестник с игличка и семазва тънък слой мед.Това нещо се залепя върху гърдичките на детенцето.Снощи го провах и цяла нощ Сияна не е кашляла.Дано да съм била полезна на някой. Peace
Моята майка бореше кашлицата ми дълги години с вестник намазан с мед и палачинка направена само от разбъркано яйце лепнати и превързани за гърдите ми...вярно, кучето идваше и ме ближеше сутрин и страшно много мразех да спя така овързана, но май наистина действаше този народен лек! Peace Blush

# 266
  • Мнения: 202
Добър вечер и от мен!
 Да се похваля,че благодарение на Ели ,Ина днес беше много спокойна.Спа си 2 пъти по 2 часа,яде,игра си,смя се за разлика от предишните дни,в които беше адски крива и нямаше как да и угоди човек.Надявам се и нощта да ни мине спокойно,че много лошо,като я боли и не мога да и помогна.
zoisiqna,този метод с меда,майка ми го прилага на големите,когато а на село при нея.Също им маже гърлата с мед и сода/разбити заедно/.Определено има ефект.
Стскам палци болничките по-бързо да оздравяват.Мими не е писала,Надето също,да кажат как са.
Веси, у нас температурата е около 20-21 градуса.Ина я обличам с боди,чорапи и отгоре анцунг или някакво комплектче.Вечер спи с боди,пижама,чорапи и в чувала.Смятам,че на по-хладно по-добре се живее,ама то си е и до навик,кой както си е свикнал.А преди млякото яде ли нещо Ивко или това му е вечерята?Че мойта Ина си изяжда в 20.00 супата 200 мг. и в 21.00 изпива 270 мг. мляко,Доста е според мен,ама без млякото не може да заспи,пробвах да и давам по-малко,ама не става,пищи и мляска за още.Тя затова си е почти 12 кг.  Simple Smile

Лека и спокойна нощ на всички!

# 267
  • Мнения: 940
Ауууу ама аз съвсем на патерица го давам :
Ани Бани честит рожден ден ,пожелавам ти една прекрасна бременност и накрая да гушкаш едно сладко Аненце Баненце.  bouquet Hug
Голяма гадория ти се е случила пак и съм много щастлива че всичко е ОК с бебчо,нямам търпение да разбера дали ще е пикла или пикльо ! Wink Да кажеш веднага ..ей.И честито за бойната дата ,много ти отива на борбената натура Hug

Наде а на теб много сили за да преодолеете болестите!

За къщата да поясня ,ние още не сме я намерили  Embarassed ...решихме да се местиме като си намериме къщата на мечтите така да се каже щото тази Дан я купи без мене,но засега сме си тука де,може и година да мине...когато тогава...не бързаме толкова.

Миличките вие още се борите със температури и сополи и кашлици...май в БГто яко се е развихрил грипа.Тука още не ни е ударил Praynig . Дано бързо да ви минават болестите че е супер гадно когато малките дупенца боледуват! Sad

Неф&неф...страшно заглавие,и бельото много ме кефи,много си падам по такъв тип,да си го ползваш с много любов. Wink За колко време отиваш при мъжлето?

коки...браво че бизнеса цъфти ,може би малко по нататък като улегнат нещата ще намираш повече свободно време за малечка,стискай зъби.

А Дан днес почти ми направи словесен валентински подарък Heart Eyes.Понеже нали си купихме нова кола и сега имаме 3 и аз му казах днес ...Що не продадеме първата на кола...... която имаме откакто се запознахме с него..една малка сладка хондичка.А той без много да му мисли и ми каза ...че никога няма да има сърце да я продаде защото в тази кола имал много спомени и това била колата в която ме взел за среща за първи път и въобще всички свалки свързани с нас били с тази кола.Е няма да казвам как ми се насълзиха очите...заслужи си една дълга прегръдка и целувка. Heart Eyes
И решихме че тази кола ще бъде за Елла един ден живот и здраве като навърши 16 години,ми ние като не я караме вече тя ще си е практически нова нали така ...абе кой знае какво ще ни  отвее акъла след няколко години...ама айде.
А сега се сетих Joy ако я караме така аз не искам да си продаваме тази къща щото Елла е правена тука и ми е много мила ...сега ще му кажа на Дан като се прибере Joy

# 268
  • Мнения: 940
А сега като ги написах тези неща за Дан се сетих и послучай Св.Валентин ...защо не направиме един сегмент на.... Кой как се е запознал с половинката и как се е стигнало до брак (за тези които са омъжени)  !
На мен лично ще ми е много интересно ...аз обожавам такива истории! Peace Wink

# 269
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Добро утро!  Hug
Алис, дано и вечерта да е минала както и деня, че да си поотпочинете и двете с Инето!  Peace  Радвам се, че Хамомилата е подействала!  Hug
Вики, Вики, вие с Дан сте толкова романтични.....Heart Eyes Ха, честито ви нова кола! Да си я карате с много желание и без никакви проишествия!  Peace Пожелавам ви в нея да направите второто бебе и нея да не продавате.  Joy  Hug
На Борката вчера му се запуши нослето, а днес понакашля, че да видим.... Crazy
Отивам да си правя кафенцето, че малко да се разсъня!

Черпя ви едно -

Общи условия

Активация на акаунт