Цистит - традиционно и алтернативно лечение- тема 11

  • 21 333
  • 755
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 351
При мен с пазене не става.Сезоните ми се отразяват като стар язваджия.
Преди цитрат и хелираната форма.Сега навсякъде се тръби,че през кожата е най -добре и се усвоява колкото е необходимо-хлорида.Та мажа на крем,но не съм редовна,с хапче ми е по-лесно.На любимия поръчвам оротат за сърцето.

# 91
  • Мнения: 63
Уикенда бях на студ и тази сутрин се започна,а пътувам в момента.Разбира се,че не нося нищо със себе си.Ще пробвам да успокоя кризата с шуслерови соли.Ще пиша после.
Вие с дефицит на вит Д ли сте? Имате ли ИР? Пиете ли магнезий?

Би ли ме просветила за връзката между витамин Д и инсулиновата резистентност, когато става въпрос за чести уринарни инфекции? От години съм с критично ниски нива на витамин Д, а скоро открих,че нивата ми на инсулин са доста завишени. Нима това може да стои в основата на този проклет кръговрат от постоянни инфекции?

# 92
  • Мнения: 1 450
Sun, ако към мен е въпросът-нямам ИР, за вит. Д не знам. При мен най-вероятно се получи от недоизлекуване при първите кризи, поне така сега си мисля. Дано си по-добре.. Не стига, че циститът е такъв ужас, но и на път! Пиши как си. Аз като тръгна някъде, половината ми багаж е от "циститния" арсенал.

# 93
  • Мнения: 4 351
Към всички ми беше въпроса.
Боли,но още не съм се завлякла с нашето БДЖ....
Тъкмо изпих първите шуслерови и след час пак.Освен мехура и бъбреците ме дърпат.Та ще стане ясно имат ли ефект.

# 94
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 774
Дано имаш облекчение, Съни!

# 95
  • Мнения: 1 450
Съни, как е? Стигна ли?

# 96
  • Мнения: 4 351
Благодаря ви,момичета.
Сега ми е спокойно и добре.Ще продължа през час солите и паста фитолизин.
Лорита,ти как си?
Хубав и усмихнат уикенд Ви желая!

# 97
  • Мнения: 1 450
Съни, радвам се, че си по-добре. Аз също , нямам обяснение защо се получи тази криза. Урината е чиста. След седмица ще пусна нова.

# 98
  • Мнения: 4 351
Може да е било нещо моментно.Стрес-?също може да е отключващ фактор.
Не е ли много бърз този резултат?

# 99
  • Мнения: 1 450
И мен ме озадачи, но дори и обикновената урина е за чудо и приказ. Пак ще пускам, то се видяло.
Съни, ти пила ли си Уробиотик форте?

# 100
  • Мнения: 4 351
Не ,не съм,но съставките поотделно съм пила.
Април месец последно заради свръхактивния мехур пих д-манозата в комбинация с други неща.По време на антибиотиците пия ентерол ,след тях сменям с различни пробиотици ( гледам от хладилник да са).

# 101
  • Мнения: 26
И аз съм тук. Крайна фаза от ципро и всички цефалоспорини правя алергична реакция не мога да ги пия вече. Някой да се е излекувал с нещо друго освен антибиотик. Сега като не мога да ги пия мисля че ще умра. В паника съм.често ми излиза вагинално ешерихия коли

# 102
  • Мнения: 5 074
И аз съм тук. Крайна фаза от ципро и всички цефалоспорини правя алергична реакция не мога да ги пия вече. Някой да се е излекувал с нещо друго освен антибиотик. Сега като не мога да ги пия мисля че ще умра. В паника съм.често ми излиза вагинално ешерихия коли

И мен ме обземат от време на време такива мисли и изпадам в паника.
Мисля, че лекарите имат и други методи на лечение.Други антибиотици, венозни и много по-силни, не от този род, за който казваш.Моите бактерии пък бяха последно 2 и всяка резистентна към почти всички невенозни антибиотици.Като нямаше нито един антибиотик, към който и двете да са чувствителни едновременно.
От тогава се тъпча с всичко алтернативно, което са ми казали и не смея да спра нищо вече над година и половина...
Всяка сутрин, всяка вечер, нямам пропуск, защото веднага се сещам за адската болка и кръв.
Казвала съм и преди какво пия- тинктура, урогард и д-маноза.Като изобщо не агитирам за тях, защото не се знае дали на друг биха помогнали.

# 103
  • Мнения: 26
Много те моля да ми напишеш точно какви тинктура тлетки и маноза и в какво отношение да почвам и аз. Благодаря много за отговора и постоянно без почивка ли се пият

Последна редакция: пн, 21 авг 2023, 17:11 от plamenopc

# 104
  • Мнения: 26
Има ли някой който е имал гной от при кризи да не е било пилеонефрит

Общи условия

Активация на акаунт