Юлски бебета 2023 - Добре дошли! - Тема 1

  • 15 431
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 842
Аа, аз съм доволна.
Помня едно време за сестра ми какъв зор беше да я сложат седнала и да вдига главата. Нашата госпожица я сложиха на един бял чаршаф и снимаха 5-6 пъти. Супер стана. Даже и на мейла ми пратиха снимката и ще си я разпечатам още няколко пъти.

# 736
  • Мнения: 147
Момичета и нашата госпожица имаше такъв период на неспане през деня,но откакто се прибрахме вкъщи(все ту при еднатаа, ту при другата баба) май взеха да се регулират нещата. Това с ръцете....откри ги може би преди седмица и оттогава все в устата. Започна да се опитва да хваща разни неща и пак към устата ги караме. Вашите бебоци започнаха ли да правят опити за преобръщане? Мисля, че ни е раничко още на 2.5месеца сме.
Дойде ми hands free помпата на momcozy. След няколко дни ще дам отзиви. Дано да не остана разочарована 😊

# 737
  • Мнения: 214
Само от корем по гръб прави опити да се обърне, хич не обича да стои по корем и мята яко крака и надига торса. От гръб само настрани се завърта и стига преградата на кошарата, извън нея не се е въртял, за да видя до къде би стигнал. С мини кошарка сме. Също е на 2 месеца и половина.
Като беше по-дребен, на около месец 2 пъти успя да се избута от корем по гръб, но от тогава не го е правил.

Вие по колко време дневно си държите бебетата по корем? Нашия на твърда повърхност сумарно няма и 10мин сигурно. Иначе го държа върху мен или в ръце като самолетче, така се кефи Joy

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 09:21 от Michelle009

# 738
  • Варна
  • Мнения: 3 251
МАгента, и при нас снощи беше апокалипсис. Нерви на гърда с часове и накрая дадох АМ. Изпи го и малко след това почна да се дере. Това беше към 9,а заспа в 1.По едно време вече щях да гледам за млечница - захапва, кърма тръгва, той се нерви. Гушна го, успокоява се долу горе и сменим ли позата, рев до Бога. По едно време и аз ревах с него

# 739
  • Мнения: 150
Момичета и нашата госпожица имаше такъв период на неспане през деня,но откакто се прибрахме вкъщи(все ту при еднатаа, ту при другата баба) май взеха да се регулират нещата. Това с ръцете....откри ги може би преди седмица и оттогава все в устата. Започна да се опитва да хваща разни неща и пак към устата ги караме. Вашите бебоци започнаха ли да правят опити за преобръщане? Мисля, че ни е раничко още на 2.5месеца сме.
Дойде ми hands free помпата на momcozy. След няколко дни ще дам отзиви. Дано да не остана разочарована 😊

Внимавайте със стерилизането на помпата. Ние сме със стерилизатор за микровълнова и въпреки препоръката да не се ползва такъв, нямаше как по друг начин да стерилизирам и на третия път се разтопи едната пластмаска на фланеца (Momcozy М5) Оказа се, че съм забравила да долея вода и се е вдигнала много температурата.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 11:19 от notamorningdew

# 740
  • Мнения: 1 324
Мами може ли да задам един може би тъп въпрос... в понеделник е планираното ми секцио. Върнах се назад в темите, но не видях да сте обсъждали дали преди да се влезе в болницата трябва да си измия и стерилизирам шишетата и помпата... мисля и стерилизатора да си взема в болницата, понеже казват, че няма топла вода.

# 741
  • Мнения: 1 424
Ден с ден не си приличат. Вчера малкото цял ден яде. После вечерта гладен, обаче отказваше да суче. Айде бял шум и се успокои, суче, заспи. Оставя го, събуди се с рев и пак и пак и така от 19ч до 21ч когато най-сетне заспа наистина. После направи 5ч пауза. Даже си помислих, че ще откара цялата нощ. Ми, не. После на 2ч поне ставаше. Вчера и през деня имаше проблем със спането. Спи му се, обаче не може да заспи. Какво суче не го знам, обаче сигурно 5 пъти съм пускала помпата вчера и като цяло само от шише яде вчера. През нощта проблем няма...

Каката се оправи най-сетне та разминахме антибиотика. Обаче и тя иска внимание, а малкото се е лепнало за мен... В хибридната раница повече от час не може да спи. Става му топло и е нон стоп претоплен. Вече откачам. Вкъщи е 23С. Дори не иска завит да спи и не му насилвам да е завит. С боди и ританки сме вкъщи... не е облечен топло. Почвам да мисля, че е алергия някаква обаче обрива е само по гърдичките и корема леко. Ако беше от Ариел Бебе щеше да има навсякъде...

Съжалявам,  малко мрънкам. Едва съм яла и се боря тука с двете да ядат и каката иска като бебе аз да я храня и все са гладни по 1 и също време. 😵‍💫🥴

# 742

Общи условия

Активация на акаунт