Тра-ла-ла!

  • 13 215
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 743
Весе, то и това ни вади очите  Twisted Evil, но ще го преживеем  Heart Eyes  Laughing
За Мери - ок, но наистина заради грипа, забравете да се доближите до някой родилен дом  Rolling Eyes
За утре вечер искам и аз  Twisted Evil, дано не закъснея  Hug
Лека и спорна седмица момичета  Hug   bouquet

# 76
  • Мнения: 4 195
ъъъъъъъъъъъ ок, който иска да се включи - да ми пише на лична.
хубаво беше да я изпишем, но сте прави, че е много опасно.
Весе цвета ти е невероятен, както и самата ти.
Казах ли ви, че видях на  Осеновлаг March. имате много поздрави от нея, извинява се, че не се включва - разбрах че работи при Таня във вестника Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 4 867
на мен пък March ми каза, че е видяла теб и отново изпраща поздрави...
тя е добре, работи, все бърза... виждам я всяка седмица за по няколко минути.

# 78
  • Мнения: 6 562
Здравейте и от мен! Ние се върнахме вчера от Велинград,изкарахме страхотно,но като се прибрахме Close...сина ми правил купон в къщи,довлякла се половин София,няма да ви казвам на какво прилича къщата... Twisted Evil Сега ме чака здраво чистене,а за утре вечер май ще кажа утре,късно ли е newsm78

# 79
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте и от мен! Ние се върнахме вчера от Велинград,изкарахме страхотно,но като се прибрахме Close...сина ми правил купон в къщи,довлякла се половин София,няма да ви казвам на какво прилича къщата... Twisted Evil Сега ме чака здраво чистене,а за утре вечер май ще кажа утре,късно ли е newsm78

абе 4удех се аз моя син на какъв купон е бил,а то каква била работата Twisted EvilЕ,мацките да си бяха по4истили Close,ние така правехме на времето Crazy

не бе,споко,като знаеш направо ела Hug

# 80
  • Мнения: 6 562
 Ха-ха! Laughing Те днешните мацки май не ги бива много в чистенето,само са замазали от тук-.от там  ooooh!Добрата новина е че няма да правим основен ремонт Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 6 743
Добрата новина е че няма да правим основен ремонт Mr. Green
Joy Joy Joy То на теб сигурно не ти е до смях, ама ...
Някой ще ме опъти ли къде е това и ако може линк да го видя на картата  Embarassed

# 82
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Добрата новина е че няма да правим основен ремонт Mr. Green
Joy Joy Joy То на теб сигурно не ти е до смях, ама ...
Някой ще ме опъти ли къде е това и ако може линк да го видя на картата  Embarassed


кое бе ИВЕ?

Нези,Нези,и мен това ме 4ака скоро Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами Гранд хотел София  бе  Blush

# 84
  • Мнения: 936
Дамаянти, пуснала си супер темичка.   bouquet
И аз ще се разпиша скоро, само изчаквам да стана още малко по-тра-ла-ла. Grinning

# 85
  • София
  • Мнения: 2 210
Гледам, че кръстницата не се включва, та затова пиша аз Mr. Green
В събота направихме РД и прощъпулник на Алекс. Беше много хубаво, Марина беше се подготвила страхотно като домакиня- месила питка, пекла пиле, салатки, ракийки, мезенца, дъра-бъра, страхотно беше. С Ети подарихме на Алекс дрешки и музикална играчка, която много му хареса, Таня П. (Танче   bouquet  bouquet) също беше с нас Simple Smile
Малкият мъж въпреки протестите намайка си се хвана за четаката за коса (нарочена за коафьор), от което на Марина и настръхна косата Joy Joy
След като гостите си отидоха ги натоварих Алекс и Марина на колата и отидохме у нас на топличко. Алекс така хубаво си игра с Ивчо , че Маринка твърдо реши,че го дава на ясла, беше много весело Simple Smile
Пускам снимки Simple Smile след малко, но не ми гледайте окепазеното лице с тротоарната екзема Sad Twisted Evil

# 86
  • София
  • Мнения: 2 210
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на МИРА!!!!
Да е жива и здрава, много щастлива и обичана и да имат силата, късмета и куража да доведат "Защитено жилище" до успешен финал, защото идеята е невероятна!!
МИРА-  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • Мнения: 4 195
Еми браво на вас, много хубаво сте си изкарали  bouquet
Честит рожден ден и от мен на Мира, желая и много здраве и завинаги да запази онзи хъс, с който прави всичко  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 6 743
Да си жива и здрава Мира, все така усмихната, лъчезарна и амбициозна  Hug

# 89
  • Мнения: 1 072
Копирам си поста от пазарджишката тема. Искам да споделя и с вас:

Цитат
Не писах досега, защото емоциите ми бяха доста объркани. Посещението завърши по един изключително неприятен за нас начин.

   Тръгнахме аз, Катя, Соня и мойта Кати. Приехани доста радушно. Видяхме децата и малките и големите. После ни отделиха в една игротека за да можем да подарим подаръците. Децата се зарадваха, пяха ни песнички, сценки изобщо показаха, че са научени на нещо. И Кати им изпя една песен. На мен ми беше много приятно до последно. Персоналът също се радваше на посещението.
   Докато оформяхме протокола за дарение  с дежурната възпитателка обаче, Катя е забелязала, че децата имат пресни следи от шарка. На въпроса й дали са карали шарка скоро, една от лелите казала:
- Имаха шарка и още имат.     Shocked

   Това ми го разказват Катя и Соня докато се качваме в колата на тръгване.  Направо ми се подпали главата.  #Cussing out  Като се прибрахме, се изжулихме до кръв в банята.

    Сега говорих с зам. директорката. Директорката е в отпуск. Замката не е била предупредена за нашето посещение и за това не  носи вина. Потвърди, че имат шарка и се извини. Не се очуди, че сме били допуснати при тези обстоятелства, но поне се извини.  От това можем да си направим заключение каква е организацията в дома.
    Материалната база не е стара, но е зле поддържана. В малките стаички са наблъскани по 4-5-6 легла. Сигурна съм, че в казармата войниците разполагат с повече лично пространство. Беше мръсно. Децата бяха занемарени. Отвън имаха прекрасен параклис и чешма, които  са дарение. Ще ги видите на сничките довечера, като ги кача.
    Аз лично бях много разочарована. Но пък точно навреме намерих филма за ДБМ от БТВ Репортерите "Нежната лавина" и същата вечер го гледах. Та наново се мотивирах. Ще го кача да го гледате и вие.
    Бяхме се разбрали с дежурната възпитателка да изпрати протокола за дарение по някоя от нас, като отидем след някоя и друга седмица, но се съмнявам, че ще проявите желание. За това днес помолих по телефона да ни го изпратят по пощата. Ще видим дали ще го дочакаме. Това е от мен.
   

  Можете да си представите как се чувствах по обратния път. Мислех си само - Как може да си толкова тъпа, тъпа, тъпа.........Кати не е карала шарка. Чудех се веднага ли да си направя харакири или да изчакам баща й да си дойде и да ми клъцне главата веднага след като се наръгам..., ей така, по-хуманно да е някак си...... От доста време  обмислях да я взема с мен, за да се научи да дава. Избрах този дом, защото отивахме при нейни връстници. Щеше най-лесно да направи разликата между живот със семейство и живот без.
  Бях изтеглила филмчето още като бяха пуснали тема в Клюкарника, но не го бях  гледала. След една болезнена баня, седнах да го гледам и............. като разбрах, че и Роси си е водила детето в дом направо ми просветна. Значи не съм най-лошата майка на света. Или поне не съм само аз.  Mr. Green  Роси, благодаря ти. Тъй като не те смятам за лоша майка, направо ми възвърна самочувствието и вярата, че и аз си заслужавам детето. 
  Заслужавате уважение и много по-дълъг филм. Целувки.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт