WIZZAIR - 45

  • 47 285
  • 782
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 3 438
Имаме билети за отиване и връщане - би трябвало да летим в петък. Но поради болест ни се налага да отложим пътуването. Може ли нещо да се направи в този случай или просто "изгарят"билетите.
Може ли да ги сменя с друга дата?

# 571
  • Мнения: 23 855
Ако нямате флекс, изгарят. Ако имате закупен флекс заедно с билетите, просто премествате датата.

# 572
  • Мнения: 7 391
Имаме билети за отиване и връщане - би трябвало да летим в петък. Но поради болест ни се налага да отложим пътуването. Може ли нещо да се направи в този случай или просто "изгарят"билетите.
Може ли да ги сменя с друга дата?

Може да пробваш да им пишеш, ако имаш някакви документи от лекар, понякога връщат пари. Но се приготви да не върнат де. Застраховка ако имаш, от кредитна карта примерно или нарочна пиши на тях.

# 573
  • Мнения: 2 322
Прочетох, че уиз спират полетите до Милано след 25 октомври. Доколко може да се вярва на тази статия и къде мога да проверя?

В сайта си се продават билети.

https://blitz.bg/obshtestvo/wizz-air-s-klyuchovo-reshenie-spira- … l#google_vignette

# 574
  • Мнения: 2 649
Прочетох, че уиз спират полетите до Милано след 25 октомври. Доколко може да се вярва на тази статия и къде мога да проверя?

В сайта си се продават билети.

https://blitz.bg/obshtestvo/wizz-air-s-klyuchovo-reshenie-spira- … l#google_vignette

Не мисля, че четете с разбиране. От цитираната от Вас статия:

Ocвeн дo Coфия пoлeтитe нa aвиoĸoмпaниятa мeждy Pияд дpyги eвpoпeйcĸи гpaдoвe щe бъдaт oтмeнeни: дo Лapнaĸa (cлeд 1 дeĸeмвpи), дo Kaтaня (cлeд 26 oĸтoмвpи), дo Mилaнo (cлeд 25 oĸтoмвpи) и дo Бyĸypeщ (cлeд 27 oĸтoмвpи).

# 575
  • Мнения: 2 322
Аа, мерси. Не че не разбирам, но не съм внимавала.  Благодаря за помощта, но моля да не набивате канчета.

# 576
  • Мнения: 2 649
Аа, мерси. Не че не разбирам, но не съм внимавала.  Благодаря за помощта, но моля да не набивате канчета.

Извинения. Нищо лично. Стреснах се от поста ви.

# 577
  • Мнения: 7 391
Прочетох, че уиз спират полетите до Милано след 25 октомври. Доколко може да се вярва на тази статия и къде мога да проверя?

В сайта си се продават билети.

https://blitz.bg/obshtestvo/wizz-air-s-klyuchovo-reshenie-spira- … l#google_vignette

Най-общо гледайте на сайта на компанията дали продават билети. Те закриват маршрути без фанфари, тоест статията ще е за свършен факт, а не с предварителна информация. Обратно за откриване на нови маршрути, фанфарите може да са преждевременни и всъщност новия маршрут въобще да не тръгне.

# 578
  • Мнения: 2 024
Ох майко, изтръпнАх. Че как ще си дойде детето за Коледа😂 Пък и преди два дни купувах София - Милано за ноември. Мерси за разясненията.

# 579
  • Мнения: 76
 Здравейте! Някой има ли представа защо прекратяват полетите до Рияд? Ние бяхме с предпоследния полет миналата седмица. Толкова беше хубаво и толкова страхотни снимки показахме, че няколко човека вече искат да ходят. Ако ги спират за зимата, това е странно за мен лично, защото там би следвало да е по-ок за туризъм в зимните месеци...

# 580
  • Мнения: 7 391
Официално не казват. Иначе тия полети бяха спонсорирани от саудитите и ако спрат парите, спират и полетите.
Не вярвам толкова народ да се избива за Саудитска Арабия, не че не бих отишъл...

# 581
  • Мнения: 76
Официално не казват. Иначе тия полети бяха спонсорирани от саудитите и ако спрат парите, спират и полетите.
Не вярвам толкова народ да се избива за Саудитска Арабия, не че не бих отишъл...

На отиване полетът беше пълен. Навръщане наполовина. Интересът е точно за натам, не за обратно. Вероятно защото Рияд се ползва доста и за трансфер. А и нали идеята е да се развие туризмът там. Жалко, ако го спрат окончателно. Sad

# 582
  • Мнения: 1 597
Мога ли да пътувам до Италия, ако след два месеца ми изтича срокът на валидност на личната карта? Има ли проблем с чекирането

# 583
  • Мнения: 7 391
За ЕС се гледа да е валидна докато си там, не повече.

Саудитите цяла нова авиокомпания лансират, може би ще пренасочат парите натам. Ама надали ще лети до България. А иначе даже Абу Даби май отпада от София, не сме интересни.

# 584
  • София
  • Мнения: 843
Ще летим до Мадрид, едната ни раница е 43 на 33 см, дали ще ни направят проблем, дали имате опит?

Общи условия

Активация на акаунт