Семейни отношения под завивките

  • 15 479
  • 393
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 224
Чакайте сега, а лошите момчета правят ли предигра, или не? щото нали са мачовци, няма лигавене?

Аз сега се чудя, какво се дефинира като "Секс бог"?
Ако е само да те клати един час без особена нежност, no thanks

Ето чета, че някои жени пък не обичат френска, което ме изуми, аз най-много това обичам Satisfied

# 376
  • Мнения: 3 841
Ох, мен в този коментар на анонимната много неща и изказвания ме изумиха!
Ще се въздържа да споделя изводите, които си направих за авторката от поста й☺

# 377
  • Мнения: 2 928
А аз не съм сигурна,че това е жена. 😂
Определя си половият орган като миришещ, а пениса като супер чист.🤕
Бих казала, че при недобра хигиена и двата биха мирисали, ама нейсе.
За мен лично френската любов е задължителна, но тя не заменя същинската част.
Ако не може горната глава да застави долната да държи поне 15 мин без прекъсване няма смисъл да продължава такава връзка. Ама след френска той щял да вдигне самолета....За какво? За поредната три минутка? Значи ти ще си изкълчиш устата да духаш с надеждата, че ще го вдигнеш за да те задоволи и ще получиш поредната тесла. Не мерси! Някои мъже го умеят от първи път с лежерна взаимна предигра  без особено натоварване. Не е нужно да те клати час, ама 3 минути какво са? По-бърз и от заек.

# 378
  • Мнения: 7 552
Ако за нищо не стават, да не си лягат с тях! Иначе и аз съм на мнение, че уважение си е нужно в разговорите!

Уважение си е нужно винаги, но и да те уважат качествено също.

# 379
  • Мнения: 2 224
казват, че 90% от секса е в главата, ако има желание и нагласа става.
Ако няма физически проблем, сигурно нещо психически го спира.

Аз съвсем сериозно бих отишла при сексолог, ама едва ли ще се навие

# 380
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 206
Е.... психически де. 26 страници се изписаха, не разбра ли, че мрази жените покрай майка си?!

# 381
  • Мнения: 336
Дългите любовни игри са точно за тези, дето не могат да го вдигнат или свършват за 3 минути. Като блъскаш половин час, няколко минути подготовка са достатъчни. 20 минути лигавене, айде няма нужда.
Отзадзе в мисионерската си е трудна работа, особено при липсата на опит и достатъчно желание от негова страна.
Има презервативи с лодкаин за задържане, защо не пробвате с тях?

Глупости! Точно даже при липса на опит е много по-лесно. Възглавница под задника и 100% успеваемост.

Чакайте сега, а лошите момчета правят ли предигра, или не? щото нали са мачовци, няма лигавене?

Аз сега се чудя, какво се дефинира като "Секс бог"?
Ако е само да те клати един час без особена нежност, no thanks

Ето чета, че някои жени пък не обичат френска, което ме изуми, аз най-много това обичам Satisfied

Чакай "мачо" да те клати час. Клякай, лапай, секс, който е по-хард и вдигай гащите. А всъщност повечето набедени за мачовци не знаят въобще как да го правят. Пародия.

# 382
  • Мнения: 2 312
Дългите любовни игри са точно за тези, дето не могат да го вдигнат или свършват за 3 минути. Като блъскаш половин час, няколко минути подготовка са достатъчни. 20 минути лигавене, айде няма нужда.
Отзадзе в мисионерската си е трудна работа, особено при липсата на опит и достатъчно желание от негова страна.
Има презервативи с лодкаин за задържане, защо не пробвате с тях?

Глупости! Точно даже при липса на опит е много по-лесно. Възглавница под задника и 100% успеваемост.
rf22 малко като общак...
Ама клиентката искала малко да се изгладят стените с шпатолата, ъглите да се оформят внимателно, с голямата четка да се забърше някъде, после с малката да се отсече тук там, и чак накрая да се мине с валяка.
Обаче колегата на втората минута е извадил кангото и половин час кърти до тухла. Новобранска работа.

# 383
  • Мнения: 6 303

Глупости! Точно даже при липса на опит е много по-лесно. Възглавница под задника и 100% успеваемост.


При тебе може да е така, при други жени обаче не е. Поне според мен за начинаещи има по подходящи пози. А и проблема е друг, липсата на желание, едва ли ще му се прииска отзад повече, като хич не му се занимава ( по думите на авторката)

Колега, нали знаеш онзи лаф - ако бях поет, поема щях да напиша за теб, ако бях художник, картина щях да нарисувам с теб.... Ама аз съм прост тенекеджия, чукам аз коли навред..
Е аз не съм тенекеджия, ама къртя, режа, блъскам, в това съм най добър Simple Smile

# 384
  • Мнения: 2 224
може наистина да го мързи, то е изморително , не е като една ръчна в легнало положение и готово.

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Мъже са споделяли, че няма жена да ги задоволи както самообработката.

# 386
  • Мнения: 6 303
Мда, гаджето е за престиж, а ч*** ята за удоволствие.
Е не съм съвсем съгласен, ама явно на мъжът на авторката му е основен принцип в живота

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 23 930
Е, то жените все пак не четем мисли, трябва да си кажете как предпочитате - по-бавно, по-бързо, по-силно да хване, по-слабо, тука-там.

# 388
  • Мнения: 1 913
Сексът не е само за свършването. Той е и свързване между двама души, интимност, целувки, повдигане на самочувствието, щастие. Може даже да не свършиш, ако има всичко останало, и пак да си доволен.

# 389
  • Мнения: 1 072
Сетих се за чаровния д-р Илия Врабчев. Чудих се къде се изгуби през последните години. Сега виждам, че още през 2016-а е предал Богу дух.
Няколко случайни интервюта като за семейно четене преди да посетите специалист:
https://www.flagman.bg/article/78317
http://www.nabore.bg/statia/seksologat-doktor-iliya-vrabchev-1302-11
http://www.bgnow.eu/news.php?newsid=32333&fb_comment_id=7744 … 3_774489995976647

В едното акцентира на любовното докосване. Твоят партньор наистина ли не се изку
шава да те докосва? Напр. сутрин неволно да си сложи ръцете на дупето ти, на гърдите или на "най-милото". Ако не, нещата са станали много зле. Не само инструментът му е свикнал на здраво мъжко стискане, но и рецепторите на ръката му са загубили чувствителност към нежна женска плът.

Последна редакция: пн, 31 юли 2023, 13:11 от bashtatko

Общи условия

Активация на акаунт