Първа менструация при кърмещите майки?

  • 2 325
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
До организъм си е!

Аз кърмех и кърмя на поискване на 2-3-4 часа, но ми дойде 5 дни преди малкия да навърши 2 месеца. Искаше ми се обаче да не ми идва толкова скоро ...  Sad

# 16
  • Мнения: 2 019
При всеки е различно. На мен ми дойде 3-4 месеца след раждането Sad
и на мен

# 17
  • Мнения: 2 614
Моята дойде след 11 месеца кърмене, и после ме пропусна в 12-ия и сега пак, още не се е регулирала.
А доколкото си спомням, при кърменето на поискване, може да дойде и след година.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 237
Аз родих на 21.07, м. Ноември имах леко кафеникаво зацапване, което продължи седмица- точно като оскъден цикъл. После на 2.12 ми дойде нормално, сега на 6.01- пак. Мисля,че вече се регулира.

# 19
  • Мнения: 2 553
При мен дойде на 5-тия месец след раждането  Peace При всеки е различно, не се тревожи, а се наслаждавай  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 671
Пфу, вчера  ми дойде  Sick Надявах се да мине повече време, не само 8 м. и една седмица, ама не!
Иначе и на мен веднага ми съобщиха "оо, сега ще ти намалее кърмата и какво ще го правиш това дете, като друго не яде". Това са пълни глупости според мен.

# 21
  • Мнения: 796
Цикълът ми дойде на 9-ия месец след раждането, още се кърмим Wink

# 22
  • Мнения: 791
На мен ми дойде точно, когато малката навърши 8м.  Но гинеколожката ми каза, че може и година и половина да не ти дойде, ако кърмиш, може и повече  Peace Това в никакъв случай не е проблем!  Hug

# 23
  • Мнения: 2 159
ох така се надявах да не ми дойде още първия месец, но уви, това че кърмех не промени нещата Confused

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Още се кърмим и все още не ми е дошло. Не ми липсва.

# 25
  • Мнения: 5 178
За сега я няма и хич не ми трябва (моята е обилна и болезнена) искам да си се кърмим

# 26
  • Мнения: 416
          Първия път ми дойде на деветия месец, тогава и Марти се отби. Сега се кърмим 6.5месеца и още не ми е дошло, докога ще е така - не знам  Simple Smile. И на мен ми е супер така, кофти е само че ако сгазиш лука, докато разбереш може да се сдобиеш с още едно сладурче..  Wink

# 27
  • Мнения: 3 760
При мен дойде 13 месеца след раждането.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 775
До организъм си е. Засега три месеца нямам:35:, пък после ще видим. Не ми липсва. Joy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Точно на 30 ден от раждането  Cry

И от тогава абсолютно редовно ....

Общи условия

Активация на акаунт