Първа менструация при кърмещите майки?

  • 2 320
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За сега и при мен го нямаааа и си свиркам  Whistling

# 31
  • Мнения: 5 026
 Все още кърмя, а ми дойде на 4 месец.

# 32
  • Мнения: 8 242
И аз нямам още (7,5 м.).. Не ми трябва  Joy

# 33
  • България
  • Мнения: 224
Аз все още нямам менструация Grinning!  1г 4мес е дъщеря ми ,кърмя я когато и колкото пожелае~!Всички се чувстваме отлично!Последната ми менструация беше през декември 2004г Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 364
За първи път ми дойде когато бебка беше на 5 месеца , после  два месеца ми прескочи и пак ми дойде като стана на 8 месеца .Засега редовно  Grinning

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Дойде ми преди 2 дни  Sad, а все се надявах да е по-късно

# 36
  • София
  • Мнения: 555
На мен ми дойде миналата седмица Sad Хич не ми липсваше и се нядявах да се позабави още, ама не. Ох, мислех да пускам нова тема, но тъй като сте отворили дума за намаляването на кърмата, да ви питам - може ли да се дължи на това, защото аз забелязвам от няколко дни, че е на косъм да не стига.  Rolling EyesПреди винаги имаше по малко излишък, а сега привечер се изчерпват запасите и бебка цока по 100 часа, щото капе много оскъдно Cry

# 37
  • Мнения: 3 926
При мен е същото. Нормално е Grinning На някои жени изобщо не им оказва влияние, но при мен гърдите рязко омекват (на този етап от кърменето чувството е, че стават като гайди Laughing ) и СИяната суче по 40 мин. за приспиване Wink Споко, към края или като свърши ще се понабомбиш малко, че малчовците в тези моменти сякаш правят криза на растежа Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 555
Благодаря ти Асинка, че след всичко изчетено и вече не малкия ми опит на къмачка пак се притесних Hug

# 39
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
мен ми дойде на 5-я месец, след като за няколко дни спрях нощното кърмене, УЖ да се отучваме да сучем нощем. за съжаление мога да кажа, че първия ден на цикъла, нямах капка кърма. после се оправих Peace

# 40
  • Мнения: 2 159
ох на мен така ми се искаше да си поживея още няколко месеца без това удоволствие, но уви дойде ми още на първия месец

# 41
  • Варна
  • Мнения: 567
Не се притеснявай, при всеки е индивидуално.
Аз все още нямам цикъл, а дъщеря ми е на 6м. и 16дни. И съм много мнго доволна.  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 999
На мен ми дойде на 4-я месец след раждането.

# 43
  • Мнения: 366
Кърмя на поискване до ден днешен, но за съжаление не съм от щастливките, които поне малко да намажат....
Дойде ми около 40 дни след спирането на стандартното кръвотечение след раждане - никакъв гювеч Simple Smile. По принцип цикълът ми е средно на 32 дни и така си продължи и след раждането, въпреки кърменото, докато забременях отново Simple Smile)))

# 44
Аз кърмя - детето ми е почти на 2 мес и ми дойде 10дена след лохийте(. Това е до организъм Peace

Общи условия

Активация на акаунт