Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Боли ме главата мен...и съчетано с МЦ е топ!

# 121
  • Мнения: 14 840
Уиндче, каква къна покрива бели коси? Аз все си мисля, че не я покриват. Инак бих се жертвала, че косата ми няма никакъв блясък и не я харесвам. Къната ще я подхрани и ще живне малко. Ако искаш на лс да пишем, да не отегчаваме другарките. 😆
Добър ден. Кучето ме събуди в 8 и нещо. Снощи преди лягане Синеочка се оплака от корем. Чак сиропче си поиска, явно доста я беше свило. Сега като стана й няма нищо. Странна работа.

# 122
  • Мнения: 15 356
ДобрЕ, и аз тъй! Фалшиво ама на живо!😂

# 123
  • Мнения: 18 692
Кайсия, Неостомозан. Ама не е за превантивно. За превантивно имаше някакви по аптеките, на базата на масла. Или директно масло от чаено дърво можеш да вземеш и с едно памуче да мацваш на косата около ушите и на тила. Можеш и няколко капки в шампоана да изсипеш.

# 124
  • Мнения: 6 589
Кайсия, препаратите за животни не са за хора.
Ако си изключила сърбежа да е заради раздразнен скалп от неподходящ шампоан или пърхут, може превантивно да намажеш косата с вода за уста Листерин, да увиеш с найлон и кърпа и да изкъпеш след 2 часа. Масло от чаено дърво зад ушите или по скалпа много ефикасно помага да отблъсне въшките, но не избива вече заселили се въшки и гниди.

# 125
  • Мнения: 5 784
Мама ми подпали нервата още преди кафето. Забави се тоя път, явно остарява и губи форма. Едно време още на 3-тия час бяхме на кълбо, сега чак на 3-тия ден. Голям дзвер ми е, повтарям се.
Хубав ви ден!
Мьос, сигурна ли си, че не си сестра ми?
😂

# 126
  • sf
  • Мнения: 10 235
Прецаках се малко с топлофикация. Плащах другите сметки и си викам "я да вкарам 200 кинта", пък после разбрах , че изравнителните все още не са вкарани в системата и всъщност дължа само 80лв. 🙄 и сега ми е криво.
И гражданска трябва да правя тоя месец, пф.

# 127
  • София
  • Мнения: 18 775
А маратонки?

# 128
  • sf
  • Мнения: 10 235
Ще тренирам с кецове 😆
То какво трениране, ще походя на пътечката колкото издържа т.е. около 8 мин. 😆

# 129
  • София
  • Мнения: 18 775
Ще ме умориш.

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Аз и 8 няма да мога, споко... Grinning

# 131
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 319
ДобрЕ, и аз тъй! Фалшиво ама на живо!😂

силно и особено енергично.
а на бавните песньовки съм най-добра - вия като койот.
и Горинич не остава назад - като запеехме дует в колата, бащицата ни наричаше "зейки от Стара Загора". имало навремето такъв състав за народни песни.

Simple Smile Simple Smile навремето любимия ми каза, че от мен разбрал, че и зайченцето бяло може да звучи цинично. Wink

ма м'ого съм добра!
що така не ме цени той!
ще взема да му попея Wink да се разведри.

# 132
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Момичета, някой да ми драсне как беше сайта с филмите он лайн? На мястото на този дето го спряха.

# 133
  • Мнения: 8 080
Бях на маникюр и педикюр, напазарувах, поподредих хладилника, ядох!!!, мотах се, къпах се... Перфектната:joy: ОЩЕ спи. С гаджето ще се вижда... Че и багаж за следващото си приключение има да оправя... Кога ще огреЙ навсякъде като стане- идея нямам.

Дайте и на мен не само сайт за филми, но и идеи за нещо интересно, моля. Hug

# 134
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 319
нои казаха - решение до един месец.
един месец изтече на 25 юли Sad Sad Sad

май няма да се оправят преди да си тръгнем.
М@@@@@...

Общи условия

Активация на акаунт