Звездни компромати - Август' 23

  • 352 864
  • 3 257
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 25 997
Да риташ паднал човек и то жена, си е приемливо насилие, така ли. Едно е да говориш глупости под афект, а съвсем друго да пребиеш някой.
И потвърждение на казаното е? Медицинско? Свидетели, потвърждаващи случилото се?

Кактус, благодаря за интересната и много информация Heart

# 76
  • Glasgow
  • Мнения: 4 680
Това ми попадна из фийда във фб, някакво следобедно парти в Лещен 🙄👀как изобщо им е хрумнало, хич не се връзва с атмосферата
на Лещен.  
https://fb.watch/m8F7Diknuy/

https://fb.watch/m8FnTF5yBf

# 77
  • Мнения: 2 919

Ние тук се възмущаваме, но такива като този тото са хиляди - правят евала на другите като К. Папазов и окото им не мигва. Ще мине и ще замине, Папазов пак ще го дават по всички телевизии, тоя тото ще си драпа там и той за своите пет минути слава на селско ниво и така. За тези хора насилието е норма и смятат, че другите са в грешка.

https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/15030140 Ей го, нищо лошо не бил направил.

Потресаващо безочие и мерзост.

# 78
  • Мнения: 2 030
Да риташ паднал човек и то жена, си е приемливо насилие, така ли. Едно е да говориш глупости под афект, а съвсем друго да пребиеш някой.
И потвърждение на казаното е? Медицинско? Свидетели, потвърждаващи случилото се?
Ще почакаме да минат едни десетина години и да ни го разкаже при Тото и да се посмеем дружно.

# 79
  • софия
  • Мнения: 25 997
Не ти се получава иронията.
Никой не се смее на (доказани) случаи на насилие.

# 80
  • Мнения: 2 733
А дано след десет години да няма изобщо При Тото… нека се насочи към ресторантьорския бизнес и така си кръсти кръчмата, например, та да се отървем от присъствието му.

# 81
  • Мнения: 2 030
Не ти се получава иронията.
Никой не се смее на (доказани) случаи на насилие.
Жената на Тото казва, че още 400 човека са се забавлявали с разказаното от Тити.

# 82
  • Мнения: 8 785
Не ми се мисли как ги възпитава децата си тоя мухъл Тити.
Какъв е безочлив и нагъл, дъното на дъното.

В едната статия пише 16 годишна, а той твърди че е била на поне 18г.
Никакво право не му дава да се държи по този дебилски начин.
Открай време го ненавиждам и винаги ми е бил крайно антипатичен, самата му физиономия е изключително отблъскваща.

# 83
  • софия
  • Мнения: 25 997
Не ти се получава иронията.
Никой не се смее на (доказани) случаи на насилие.
Жената на Тото казва, че още 400 човека са се забавлявали с разказаното от Тити.
Кое коментираш и защо прехвърляш действия от един към друг случай? Откъде знаеш кой как ще реагира спрямо конкретна ситуация?
Не държа на отговор.

# 84
  • Враца
  • Мнения: 2 408
Може ли някой да ми каже актрисата Флорънс Пю с кой филм/сериал е известна?
Доста често има нейни снимки тук, а и явно по събития я канят. Наскоро е участвала в Опенхаймер, но си е известна от преди този филм. Не видях нищо популярно в ИМДБ за нея, та се зачудих.

# 85
  • Мнения: 3 311
Флорънс Пю стана известна с Midsommar. Аз за пръв път я гледах в шпионския минисериал The Little Drummer Girl с Александър Скарсгард, направи ми силно впечатление, защото беше съвсем младо момиче тогава, а направи отлична роля. После участва и в новите "Малки жени", също полулярен филм. Но може би Мидсомър беше големият пробив.

# 86
  • Мнения: 14 518
Don’t worry darling с коментирания Хари Стайлс също.
Потресаващ филм!

# 87
  • Мнения: 39 788
Don’t worry darling с коментирания Хари Стайлс също.
Потресаващ филм!
Хубав или не е филмът?
Сериалът с Гала ще продължи през септември месец, така чух.

# 88
  • Враца
  • Мнения: 2 408
Тоест ми ги препоръчвате нтези филми/сериали? Ще прочета ревюта, не са ми попадали, за мен не са известни (както и тя).
Мерси!

# 89
  • Варна
  • Мнения: 10 760
Не ти се получава иронията.
Никой не се смее на (доказани) случаи на насилие.
Жената на Тото казва, че още 400 човека са се забавлявали с разказаното от Тити.

Браво, тея 400 човека нямат акъл.

Общи условия

Активация на акаунт