Не разбирам от къде идва проблема…

  • 4 231
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте! От известно време имаме проблем в отношенията с моя мъж. На пръв поглед всичко е чудесно - излизаме често, разнообразяваме, вкъщи всичко е нормално. Та, от доста време насам усещам, че съм постоянно скиснала като се прибере от работа, всеки обикновен въпрос го превръщам в забележка към мен, въпреки че няма нищо такова, ако той нещо е ядосан я от работа или приятели го отдавам на това, че аз нещо съм направила, което също не е така. Никаква идея от къде се пораждат тези глупости в моята глава, но усещам влиянието върху връзката ни. Възможно ли е да става така заради това, че постоянно сме в компании и нямаме време за нас двамата, да сме изморени и изнервени от постоянното присъствие на някой друг? И аз самата се изморих да съм такава, винаги съм била забавна и общителна…

# 1
  • Мнения: 3 771
А защо сте постоянно в компания? Кое го налага? Аз ще полудея, ако трябва непрекъснато да съм сред тълпа хора и да се съобразявам с всички. Един-два пъти в седмицата да се срещате с хора разбирам, но всеки ден при положение, че ходите на работа, имате жилище, за което да се грижите за мен е прекалено.

Но аз съм интроверт и многото хора ме натоварват. Не бих се събрала с екстроверт, който постоянно иска да е в голяма компания. Просто няма да издържа на такова темпо.

# 2
  • Мнения: 3 841
Питаш нас защо ти си кисела ли???

# 3
  • Мнения: 335
Криза на средната възраст.

# 4
  • Мнения: 1 809
Или имаш нужда от почивка от компанията, или от него. Излез сама или по женски някъде. Постоянно ли сте заедно?

Последна редакция: ср, 02 авг 2023, 07:59 от Mandy Bo

# 5
  • Мнения: 2 191
реално нещо те дразни и не те устройва в сегашния ти живот.
Аз например бях все кисела в студентските си години, когато ме влачиха колегите по чалготеки, а аз като Бабри съм по-интровертна и мразех този начин на живот, но се чувствах “длъжна’ заради компанията.

Ако веднага пишеш за непрекъснато излизане с много хора, нищо чудно и теб да не ти е приятно.

# 6
  • София
  • Мнения: 13 155
На колко години си?
ПМС? Менопауза? Хормонален дисбаланс? Скука? Любовник? Нещо друго?
Ти трябва сама да знаеш защо си кисела.
Защо сте постоянно в компании? Какво го налага? Аз също бих се изнервяла да се съобразявам вечно с някого. За мен е важно да сме си само двамата и други хора ме изморяват.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 104
Опитваш се сама да саботираш спокойните ви отношения, виждала съм го.
Или е някаква травма и това е несъзнателна провокация да си кажеш - знаех си, че е такъв или скучаеш.
 
Иначе, защо си скисната ние няма как да знаем.

# 8
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 095
Защото не работиш вероятно, не излизаш много от вас и ти е скучно, това много обърква нещата в главата. И постът е леко пообъркано написан, дори не се върна да си провериш какво си написала, малко корекция трябва и в писането и в личните отношения.

# 9
  • Мнения: 11 348
Пояснявам, че рядко се хващам за секса като причина за каквото и да е, но вие колко често правите секс? Гушкате ли се, говорите ли си, как изразявате взаимността и любовта си? Колко често ти казва и кара да се чувстваш красива, желана, обичана? Правите ли си подаръци и изненади.

Има разлика дали сте идеални съквартиранти или двойка в началото на съвместния им живот и то без деца. Струва ми се, че нещо там куца.

# 10
  • Мнения: 7 197
Или нещо те дразни в него, без да го осъзнаваш, или имаш някакъв здравословен/психически дисбаланс, който избива в нервност и лошо настроение.

# 11
  • Мнения: 14
Пояснявам, че рядко се хващам за секса като причина за каквото и да е, но вие колко често правите секс? Гушкате ли се, говорите ли си, как изразявате взаимността и любовта си? Колко често ти казва и кара да се чувстваш красива, желана, обичана? Правите ли си подаръци и изненади.

Има разлика дали сте идеални съквартиранти или двойка в началото на съвместния им живот и то без деца. Струва ми се, че нещо там куца.


Правим секс редовно, подаръци рядко, около преди 2 месеца последно. Гушкане и комуникация меко казано ЗЛЕ! Няма я тази близост и доста се зачудих как като сме навън седим до 2-3, а е на работа от 7, а като сме вкъщи докато кажем две приказки и е заспал. Винаги вечеря преди мен… абе да се чудиш

# 12
  • Мнения: 1 039
Колко време сте заедно? Има ли нещо, което създава напрежение, нещо, което стои във въздуха? Родители бъркат ли ви се,  финанси, жилище? Не е нужно на нас да отговаряте, а на вас двамата.

# 13
  • Мнения: 1 005
Това с подаръците не разбирам защо толкова често се повдига на въпрос. Ние с моят мъж не си правим безсмислени подаръци "за да доказваме любовта си". Има доста по-зрели начини от закупуване на ненужни боклуци. Наистина не разбирам критериите на някои жени...

Ей тука се крие разковничето:
Гушкане и комуникация меко казано ЗЛЕ! Няма я тази близост и доста се зачудих как като сме навън седим до 2-3, а е на работа от 7, а като сме вкъщи докато кажем две приказки и е заспал. Винаги вечеря преди мен… абе да се чудиш

# 14
  • Мнения: 1 809
И на мен ми е странно това с подаръците. И ние изненади и подаръци не си правим чак пък ежеседмично. Мъжът ми последно ми направи подарък също горе-долу преди два месеца и смятам, че е романтичен и го прави редовно. Пък други го приемат за рядко.
Bambi111, аз също, ако излизам до 2 през нощта с приятели често и съм перманентно недоспала, когато съм си вкъщи ще искам да си почивам, да гледам филми и да си легна рано. Може би трябва да понамалите излизанията в компания и да си отделите време за себе си, щом имаш нужда от внимание.

Общи условия

Активация на акаунт