Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 69

  • 38 065
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 41 920
Ми защото вечер ми показва повече и понякога и над 1 кг и това ме нервира и стресира Grinning
Иначе сутринта бях 64,4. Поразмърда се след цикъл бързичко.
Вечерта 55,1. Бива разликата, ама мисля много рядко да се меря вечер вечер. Сутрин си е най-готино.

# 361
  • Мнения: 17 578
Не се коркай, и аз имах период да се чудя защо вечер съм по- тежка. Стигнах до извод, че е свързано със земното притегляне 😂.
Меря се само сутрин.

# 362
  • Мнения: 41 920
Да то и за циците ми е виновно Joy

# 363
  • Мнения: 5 154
Ми защото вечер ми показва повече и понякога и над 1 кг и това ме нервира и стресира Grinning
Иначе сутринта бях 64,4. Поразмърда се след цикъл бързичко.
Вечерта 55,1. Бива разликата, ама мисля много рядко да се меря вечер вечер. Сутрин си е най-готино.
Моят ритуал на теглене е сутрин като се изкендз@м и вечер преди да седна да ям. Когато с тялото ми всичко е наред, вечерта показва с до 0,500 кг по-малко от сутрешната стойност. Ако е същото число или повече, значи или задържам вода, или наближава цикъл/овулация. Или просто съм налетяла на шоколадови бонбони например. Ето пример от днес - сутринта 50,2. Вечерта преди да ям 49,9. Като се наям никога не се тегля, щото логично да получа удар след изяденото количество храна.

# 364
  • Мнения: 1 223
Боже какви питки Долче като от професионална пекарна 😃
Аз няма да правя че нямам грам спирачка. Всички наведнъж мога да изям🤣
Аз въобще не се меря всъщност може би на 2 седмици веднъж. Не ми е дерт де.  Предпочитам  да виждам промените в тялото си като се погледна в огледалото.
Днес се изтипосах с едно рокля по мен. На работа цял ден ме разпитват, къде съм правила процедури и липосукции (не си личало хич)😃
И не ми вярват, като отричам 😂

# 365
  • Мнения: 25 130
Да то и за циците ми е виновно Joy
Не се коркай, и аз имах период да се чудя защо вечер съм по- тежка. Стигнах до извод, че е свързано със земното притегляне 😂.
Меря се само сутрин.
И глобалното затопляне също! Joy
Ама аз не се тегля и не се и ядосвам. Виж, по оплакване като на Елора имам много да кажа. Накратко - гравитацията е кучка, да увиснат и нейните дано, че да види какво е! Joy

# 366
  • Мнения: 32 756
Ето я моята обилна вечеря.😃 Пилешко бутче с хрупкава кожичка+ кожата и месото от бутчето на детето, печен патладжан, печена тиквичка, маслини, кисели краставички, люти чушчици. Салатата е от айсберг, чушки, авокадо, червено зеле, зелен лук и овкусяване:


Макросите за деня (вгх 24,4 грама, белтъчини 93 грама, мазнините около 80-85 грама):

Боже какви питки Долче като от професионална пекарна 😃
Аз няма да правя че нямам грам спирачка. Всички наведнъж мога да изям🤣
Така си мислиш!😃 Или, ако все пак успееш да изядеш и двете, ще си сита доста дълго време...😉 Не са като обикновените, повече засищат, в една питка има над 20 грама протеин.

# 367
  • Мнения: 1 223
Да то и за циците ми е виновно Joy
Не се коркай, и аз имах период да се чудя защо вечер съм по- тежка. Стигнах до извод, че е свързано със земното притегляне 😂.
Меря се само сутрин.
И глобалното затопляне също! Joy
Ама аз не се тегля и не се и ядосвам. Виж, по оплакване като на Елора имам много да кажа. Накратко - гравитацията е кучка, да увиснат и нейните дано, че да види какво е! Joy

Боже падам от смях с вас 🤣🤣🤣

# 368
  • Мнения: 25 130
Е кое не е така?!? Joy
То положението хич не е смешно, ами все си казвам че по-добре да се смея...
Като надебелях, пазвата ми порасна до чашка Е от някои марки, а от други F. И нямам предвид номерацията където си ти, а нашата си. При теб ме е страх да мисля до коя буква щях да съм стигнала Grinning Сещай се след сваляне на 20тина кила дали са красавици, нищо че напоследък пак съм взела да се позакръглям...
По-добре да се смея и да си казвам че има и къде по-лоши неща.
Но да, кучка си е, безспорно Grinning

# 369
  • Мнения: 41 920
Вчера забравих да пиша за нападите.
Май ги стоплих. Както и грешката си. Всъщност грешката ми е в задния крак, който би трябвало да смъкна и така да не бяга коляното напред. И се получи.
По пет напада както каза Херзи и натоварването е страшно ей.
На столчето издържах 10 секунди Flushed
Пък уж правя клекове, имам си мускули.
Е,то и планка в началото можех само 20 секунди.

# 370
  • Мнения: 133
Здравейте група!! Yellow Heart От много време не съм писала, но ето че най-накрая успях да набера най-важните неща, които исках да споделя с вас. Може би ще са от полза на някои хора тук. Опитвам се да ви чета, но невинаги ми се получава.
Правя гладолечения и ми се отразяват много добре на тяло и дух, НО искам да споделя нещо което може да е от полза - миналата седмица исках пак да направя едно 4-5 дена без храна и какво се случи - след около 20 часа глад едно страшно главоболие, към което се присъедини гадене и повръщане след около 5-6 часа ...но аз нали съм инат продължавах нататък, но накрая като почна и сърцебиене се отказах и хапнах маслини и пих парацетамол, след което ме отпусна постепенно...Какво направих различно този път: пиех вода с киселинност 6,8 pH бях само на вода (с малко сол), преди и кафе  пиех! Стана някаква интоксикация ми се струва. Преди да започна си правех клизми с  органично кафе, отразяват ми се идеално, продължавам да ги правя.
Когато мога плувам в морска вода с темп около 19-20-21 градуса. Супер ми се отразява на стойностите на кръвната захар!
sharpy , миличка още нищо ли не си получила??? Ужас пак не е достигнал до теб , много разочарована!
Pensive

Ето и писанията ми:

При потене с лоша миризма под мишниците, по врата и гърба – > пиене на алкална вода  над 8.5 pH  и прием на сода бикарбонат сутрин и вечер.

Според Хироми Шиния очистването на дебелото черво е в основата на човешкото съществуване. Доказано е, че една от основните причини за развитието на рака и други хронични заболявания е дългогодишната констипация.

Не пийте леденостудена вода, студената вода забавя процеса на клетъчно изчистване. Водата която се приема трябва да бъде на стайна температура.
Ако имате гъбички по краката си вземете масло от чаено дърво и масло от босилек. С капкомер капете сутрин чаеното дърво , а вечер маслото от босилек. Бъдете внимателни с маслото от босилек, усеща се леко горене около нокътя, отминава бързо и се издържа. С маслото от чаено дърво ръзтърквайте между пръстите си.

Паразитите, както и раковите клетки обичат мръсотията. Неслучайно в редица туморни образувания опериращите намират наситени паразитни хабитати.Голяма част от паразитите както и раковите клетки могат да живеят в безкислородна среда.
Според д-р Тулио Симончини ракът има гъбична природа! И не само според него! Раковата клетка пише д-р  Неумивакин  е микропаразит, който има цикличност на развитие, температурна стабилност, способност да излъчва токсични вещества.

Източник: Жива клетка за супер имунитет


Най-голямата част от имунната ни система, около 80 процента се намира в червото.

Кърменето насърчава обичащтите кърмата бифидобактерии. Тези бактерии имат ключова роля във формирането на бъдещите функции на нашия организъм- като тези на имунната система или метаболизма. Ако едно дете през първата си година има прекалено малко бифидобактерии, по -късно вероятността от наднормено тегло става голяма.

Приемането на антибиотици трябва да се избягва – при неясни инфекции трябва да помолим личния лекар да направи прокалцитонинов  тест. Той установява дали бактерии или вируси са причината за инфекцията.
Източник: Черво с чар – Джулия Ендерс


Изпращам ви много топли мисли на всички!! Flowers HibiscusKissKissKiss

# 371
  • Мнения: 41 920
Книга за чревца бих прочела Joy
Има ли я в Ел. Вариант?

# 372
  • Мнения: 133
знам, знам , Елорски Satisfied

https://semma.bg/wp-content/uploads/2021/07/Черво-с-Чар.pdf

Flowers Hibiscus

отваряш ли я така? Цунк, дано ти хареса, на мен - много!

# 373
  • Мнения: 8 579
Аз правя предни напади 3-4 серии х 10 с всеки крак. Обаче задните не са ми любими.
Долче, бърЖЕ давай рецептата за тези питчици 😜
Диабетес, много интересно инфо! Какво представляват клизмите с кафе? Може и на ЛС, ако не е удачно в темата.

# 374
  • Мнения: 8 908
Здравейте, мили хора Heart Eyes  Липсвахте ми!Изпуснах ви за няколко теми, че бях по болници, а отделно от това - нечовешки много работа имах. Наваксах с част от темите,  не съм ви изгубила безвъзвратно.
Не съм много наред с бъбреците все още и леко съм депресирана, но темата ми оправи настроението Heart
Долче, поздравления, голям боец си! Колко кг. си свалила след ковида? На фастовете по 72 часа  какво пиеш,, освен вода? Аз скоро дълъг фаст не съм правила, но скоро ще поправя това.
Приятна съботна вечер ви желая! Heart

Последна редакция: сб, 12 авг 2023, 20:35 от Rosita

Общи условия

Активация на акаунт