Зле съм

  • 6 831
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19 327
Не е сигурна работата  му и той затова е против тя да напусне нейната. А той е там на квартира, осигурена от работодател. Не рискува някакви големи разходи за нещо несигурно, каквито неминуемо ще има, ако двамата отидат на свободен наем, платят няколко депозита и т.н.

# 61
  • София
  • Мнения: 13 773
Разбирам. Само дето авторката не е дала достатъчно информация.
Съвсем различно е мъжът да напусне настояща работа и да хукне да гони дивото и различно е да стои без работа, чакайки тя да го издържа, заради което да е готов да замине на несигурна работа, но поне някаква.
Във втория случай изобщо не би трябвало тя да се тръшка, а да го подкрепи и да си определят срок, в който да видят как ще тръгнат нещата и после да отива единият при другия (според обстоятелствата).
Само дето тя се тръшка все едно това неговото е каприз, а не е притиснат от обстоятелствата. Ако е каприз и той така си е навил, без да има сериозни причини и без да му пука за нейното мнение, е друго.
Няма как да гадаем кой от двата е случаят тук.

# 62
  • Мнения: 21 756
Добре де, какво толкова ще стане, че мъжът ще работи през седмицата в друг град и събота и неделя ще се прибира. Страшна драма. И то с аргументи - свикнала съм да си е до мене. Обстоятелствата се променят, хората се нагаждат.

Разирам да са някакви деца, а то голяма жена.

# 63
  • София
  • Мнения: 13 773
Това с децата как ще се случи с тези 2-3 срещи в месеца?

# 64
  • Мнения: 9 054
Ми, може би по-добре да се отложи докато се види как ще се развие положението? Малко практичност никога не е излишна

# 65
  • Мнения: 1 267
И да се случи, тя като няма яснота, сама ли ще си бременее и ще гледа бебе, с майка си и баща си. Аз бих преустановила опитите.

# 66
  • София
  • Мнения: 13 773
Това имах предвид. Друг е въпросът колко ще е това "известно време".

# 67
  • Мнения: 1 855
Ти жена голяма-можи опраи сама. Види тъкмо обича тебе....

с тоя словоред ми е много трудно да вдяна.

# 68
  • Мнения: 1 020
Бях се притеснила, че никой не е забелязал "правописа". Първоначално си помислих, че пише някой на 16 (то и размислите са малко на това ниво), после като видях 32 се втрещих.
Интересно ми е как хора на вашите години "мислят" за семейство, пък не правят нищо по въпроса. Ние с моят мъж сме горе долу на вашите години и ние мислим за семейство, ама си и действаме. Не виждам как може да мислите за деца пък той ще живее с някой друг (уж мъж) в друг град 80% от времето в месеца.Уж напуснал заради новата работа, ама не искал да ходиш при него в другия град, защото не била сигурна новата работа. Само аз ли усещам накъде духа вятъра?

# 69
  • Мнения: 3 890
За какво ми е мъж за Събота и Неделя само?

# 70
  • Мнения: 1 855
За какво ми е мъж за Събота и Неделя само?

"Мъж праща пари нас, къща купи-дете праи".

# 71
  • Мнения: 336
Аз си мисля, че темата е менте. Както казаха за правописа аз си мисля, че е правен с преводач и някой се майтапи. Това ми е отговорът по темата.

# 72
  • Мнения: 19 327
Това за мъжа изобщо не е съмнително. Работодател предлага на работниците си "безплатна" квартира. Често срещано е в строителството, по морето, в животновъдството. Не казала да е напускал заради новата работа. Сега остава да внушите на 32-годишната мамина глезанка, че смята да я напусне заради друга жена и съвсем ще й стане зле.

# 73
  • Мнения: 7 146
Аз не бих правила семейство и тръгнала да раждам от човек, когото ще виждам 2 дни в седмицата. Може да има сполучливи връзки и бракове по този начин, но за мен такива отношения са ала-бала. Да са на по 20 и малко години - ок, да пробват, да видят какво ще стане. Ама на тяхната възраст ми се струва несериозно. Авторката ако наистина е на 32 (покъртителен правопис), няма много време да си играе на семейство.

# 74
  • Мнения: 1 644
Човека явно въобще не се знае дали ще остане на тази работа или ще се прибере разочарован след два дни, та авторката май поизбърза с драматизирането.

Общи условия

Активация на акаунт