През ноември станах мама, а сега сме ние двама

  • 10 262
  • 281
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 292
вивита, оди се какво?
не съм пребивавала в румънско, но мъжът ми е крайно разочарован за нещата извън центъра на Букурещ. Аз викам олгарита да поразкаже Simple Smile



 Joy Joy Joy

тити голям смях. оди се пери ... (с ударение на е) в смисъл пери (с ударение на и) ... иде от пера. Поне аz така го раzбирам лафа . Свърzвам го с пране ... Надявам се няма общо с оперушинвам се и да съм zагряла пак погрешно  Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 298
Привет и пак честито - този път на Гретхен! Много хубаво!

Ние вчера бяхме на дълга разходка в Южния парк, в пълен състав. Беше много хубаво. Яд ме е, че забравихме фотоапарата (на полицата зад вратата го бяхме подготвили), за да се снимаме как пием бира в парка по блузки през януари. Само че, както каза тити, не е нормална тая работа и ще доведе проблеми.

Роси успя даже да поспи 40 минути в количката. Мисля, че видях на Исайкова мъжа с Кристи, а после май се разминахме около парка с Клара и семейство, също в пълен състав. Но не се обадих на никого.

Пак не ми върви в нещата, с които се опитвам да се занимавам  Sad. Накрая ще взема да си остана вкъщи, да гледам наличните деца, да се направя нови, и да се впиша в супермодерния тренд за новия тип домакиня - самоусъвършенстваща се умствено и физически, обръщаща внимание на децата си и поддържаща високо качество на живот. И ще стана толкова съвършена, че сама себе си ще уплаша......

# 62
  • Мнения: 479
Явно вчера всички сме били на разходка в Южния Парк включително и ние.

Васи постоянно се влачеше по хората които носеха нещо за ядене. Направо ми заприлича на просяче........ Много се нервирах на нея ама това е положението явно постоянно сме гладни.

Честито на всички бременни! Завиждам на ентусиазма Ви. Аз се замислям от време на време но не ми стига кураж.

Ние излизаме без Васи когато имаме възможност. С нея само на дневно гости и евентуално на заведение, където аз не мога като хората да се нахраня нито да се видя с приятелите. Затова вкъщи при баба а ние самосиндикално излизаме. засега това е положението.

Тъкмо се похвалих че спим по-добре и хоп тази нощ имаше около 5-6 събуждания  Sad




Последна редакция: пн, 22 яну 2007, 16:30 от gerygirl

# 63
  • Мнения: 3 089
гледачката си тръгна. съгласи се и да се занимава веднъж седмично с почистване на апартамента, като дори се изненада, че за това ще й плащаме отделно. каза и че няма проблеми да поема детето и вечер, ако ще излизаме - даже да го къпела и приспивала нямало проблеми  Blush след час и половина престой у дома петра рева на вратата, когато жената си тръгна - явно я хареса. супер доволна съм Laughing

# 64
  • Мнения: 9 911
ми ние вчера мислехме да ходим до Южния парк, даже симка, мислех да ти звъня, но накрая ни домързя и пак в заимовия ходихме.
То хем ти се иска да се събереш с хора, хем този грип.... обявиха епидемия и в София, значи и консултациите затварят.

симка, никога няма да достигнеш нивото на средностатистическата форумка Simple Smile!

# 65
  • Мнения: 453
Честито, вивита!

Ние пък вчера бяхме по центъра, по книжарници, купихме за всеки по книжка, после джитнахме и тримата пеша по Славейков, Мина гонеше гълъбите, накрая и купихме розова персонална диадема /щастие и веселие/ и така натъкмени седнахме в Бейзикс - тата и мама на мляко с канела и мед, Мини на сок. Тя се кефи на класни барове, на интериор, на музиката /танцува/.

Свекито съм го дресирала с пръчката и моркова, никога не сме зависили финансово от нея. Много помага, особено напоследък.

Днес имам контракции. Всъщност не съм преставала да имам откакто родих. Докато кърмех си имах, после като направихме бебето веднага имах силни, та си виках - е, кога го направихме това бебе, кога започна да рита. Коремът ми е огромен -4-5 месец, той по принцип си беше едър, единственото неотслабнало нещо по мен. Пия дуспаталин (май?).
И нали ми е забавена бременната мисъл, днес разправям на Мина: "А сега ще сменим ...мммм" а тя казва "пампа".Аз я поглеждам потресена, а тя доуточнява като за идиот "пишшш". Днес научи доста трудната дума "чанта". На игра стана всичко, искаше да взема чантите на баба и дядо си и така. А вчера видя бебета по тв-то и веднага отсече "бебе".
За гърнето - там сме злеее. Не ще да седи на него. Иначе прекрасно знае какво се прави там и ан тоалетната чиния, казва "пишшш". Ама не ще! Става. Явно се е метнала на мен. Аз рано съм проговорила, но до късно съм си вършела работата в гащите и съм съобщавала на майка ми : "Мамо, имам кюфте!". С ефемизми дори, еххх...

# 66
  • Мнения: 592
симка, никога няма да достигнеш нивото на средностатистическата форумка Simple Smile!
- какво значи това newsm78 по точно какво представлява средностатистическата форумка?

# 67
  • Мнения: 9 911
ааххах, ами имаше преди време едни теми, които не знам дали мога да открия - търсачката не бачка, пък и ме мързи - но като цяло средностатистическата форумка/описанието е по прочетеното във различните форуми/ е:
естествено красива, перфектно поддържана, всеки ден прическа, маникюр, педикюр, масажи и т.н.;
мъжът й носи много пари и тя може да не работи, за да бъде винаги спокойна и да отглежда едни перфектни деца;
всеки ден прави секс;
чете Ницше и Томас Ман в оригинал, както и Маркес и Борхес;
има икономка, чистачка, бавачка;
въпреки това чисти основно всеки ден;
винаги затваря пастата за зъби;
мъжът й мие чиниите, щом се прибере от работа;
свекърва й прави подаръци всеки ден без повод;
свекър й й купува кола - не че мъжът й не й е купил вече, но тъй, да има и от него;
децата й спят по 12 часа нощем и още 4 денем;
прохождат на 7 месеца, а проговарят на 5;
всъщност те никога не разхвърлят и не цапат;
винаги казват моля, благодаря, извинете можелида;
свири на два инструмента , бродира, плете и шие - не че се налага, но така, да развива въображението си и сръчността на пръстите;
всяка дреха/а тя си купува всеки ден/ й стои перфектно;



и т.н. и т.н., образът на форумката беше изключително интересен, но и невъзможен - затова казвам на симка, че никога няма да го достигне Simple Smile

# 68
  • Мнения: 3 089
и аз, и аз Simple Smile

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
тити,това фентъзи ли е?Simple Smile)))))))

# 70
  • Мнения: 9 911
не бе, в клюкарника беше темата, пуснах молба, ще я изровят тази вечер, ще ви пусна линк.

# 71
  • Мнения: 811
хахахааааа  Joy
Много яка таз средностатистическа форумка! То това чудо дали изобщо съществува  hahaha

А аз тия дни все по разходки миткам и нямам време за форум  Grinning
Ама както каза симка, това топло време не е нормално и дано няма големи последствия, като нямане на вода например  Thinking

# 72
  • Мнения: 9 911
http://archives.bg-mamma.com/archive/000/074/340/74340/74340.html

ето я темата, посмейте се Simple Smile вече е в архива, затова изглежда така.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
дивотий:-)))))))))

# 74
  • Мнения: 1 465
Уф отдъхнах си. Преди малко е приключила операцията на мъжа ми. На обяд го заболял корема и се оказало остър апандисит. Та докторът ми се обади че всичко е приключило добре. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт