Съпруги на военнослужещи - 32

  • 23 375
  • 607
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 605
Здравейте  последните дни само ви чета че съм се заела със зимнина и не ми остава време.
Ние планираме едно късно моренце и ще си отбележим и рождения ми ден там.
Мис Ю оздравя ли малката Катина?
Фло сигурна съм че няма да се откаже гаджето, къде ще намери по- добра жена, ние сме незаменими.
Хубава вечер

# 76
  • Мнения: 2 198
Привееет,
Благодаря ви, че питате..Heart
По-добре е сякаш, след повръщането вчера вече имаше температура, за щастие не висока и само 2 пъти през деня...днес тези неща минаха, но пък се появи разстройство, та пълна картина ще е явно... Но дано бързо премине и това, поне се храни по малко и пие достатъчно течности, та това мисля, че е ок
Днес аз съм като парцал цял ден, спах до късно, следобяд пак спах, сега отново вече умирам за сън... Мерих тъкмо температура и съм с 37.5.. явно ще карам и аз нещо закачена за дребчето.. та ставам да се оправям за работа, да се напия с някакви хапчета и да видим дали сутринта ще е по-добре, или не...
Такива неша покрай нас ..
Фло, вълнуваме се и ние с теб за вашия ден, сигурна съм, че ще бъде чудесен
Димитрова, ще знам да идваме зимата на почерпка с домашни вкусотии 🤭
Дафиново листенце, отново прекрасен поздрав за добро утро, благодаря ти! 💜
Хайде лека нощ и до скоро, ще се включа пак тези дни, ако не съм се тръшнала съвсем и аз Kissing Heart

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 9 740
Ето ме и мен от слънчев Пловдив. През почивните дни само чета.
Надявам се това да са последните горещини за тази година. Тук не се диша след обяд.
От друга страна дават дъжд през задаващите се почивки, а ние сме планирали обиколка на Северозапада от 2 до 6/09, дано не ни намокри много. Така де, сливам уикенда с 6 септември.
МисЮ, дръж се, няма да се давате на някакъв вирус я.
dafinov list, зареждаща, както винаги. Гуш за бебка.
Фло, вълнение за всички. Чудесно. Радвам ви се от сърце.
Ползотворна седмица на всички. Приятна ваканция на тези, които почиват.
В моята фирма всички сме на линия. Свършиха отпуските, сега трябва да се поработи.

# 78
  • Мнения: 2 198
Това чудо явно е много заразно... вече и при мен същите симтоми, както и от нощес при ММ... хванахме си го и тримата.. да видим до къде ще я докараме Simple Smile На работа съм си де, а те дваамата се гледат у нас
Такива едни неща при нас, не много забавни Grinning

Пожелавам ви успешна седмица! Heart

# 79
  • София
  • Мнения: 8 434
Прочетох ви и като гледам, не съм писала, че в неделя се прибрах късно от село. Оказва се, че съм инкогнито в столицата. Simple Smile
Ходих до черквата, да представя документа за граждански брак. Търсих си някакво цвете за косата, но на селската ми носия няма да вървят искуствените. Ще се "аранжирам" с живо цвете. Емоция си е!
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, венчавката е на 2.09. Simple Smile
МИС Ю жалко, че вирусът и вас ви е налазил. взимай за разстройството Ванилия - 5 прахчета в супена лъжица кисело мляко. Помага.
ДИМИТРОВА, браво на теб. Каква зимнина правиш? Собствено производство ли са продуктите или ги купуваш?
ДУНДИ, добре сте планували разходката из северозапада. Нали сте си с колата, не бойте се от водата.
СЕТИ_БЕТИ, как е настроението? Мисля те.
МАГИ, действате ли с латекса?
СГГ щеше да ни разказваш за тракийските празници.
ЛУННО ЦВЕТЕ още ли си почиваш? Събирай сили за предстоящата учебна година.
МЪНИЧЕТО пак изчезна. Ще й пишем неизвинено.
РАДИНКА, къде си?
Отивам на пазар. После малко чистене, ама наистина малко. Като лисицата с опашката Stuck Out Tongue Winking Eye

# 80
  • София
  • Мнения: 2 666
Фло, никак не действаме.
Купихме обзавеждане за нейната спалня от Икеа и харесахме врати за вградените гардероби. Опитах се да събера оферти за интериорни врати - голям ужас и скъпотия ш нещо ми мина ентусиазмът. И до тук.
И сега съм така:
Поздрави и слънчево да ви е на всички!!!

# 81
  • Мнения: 63
Здравейте. Някой дали знае дали във ВПД "Рибарица" могат да осигурят бебешко легло. Агенцията в София не знаеха,  а Ринарица не вдигат...

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 6 657
Фло, тук съм и ви чета Simple Smile
При мен нищо ново - работа, на село, вкъщи... В понеделник си свалихме децата от балкана, та вече не сме младоженци, но за сметка на това къщата е пълна Heart
Закъсала съм го малко аз - така ме е натиснала алергията, че нищо не ми се прави - едва си отварям очите, постоянно подсмърчам и кихам и последно, за разкош, получих някакви ужасни обриви Rolling Eyes
Дано ме приеме по-скоро доктора и да видим какво ще правим, че е много зле положението

# 83
  • Мнения: 2 198
Здравейтеее,

Който е бил в Олимп Боровец може ли да ми каже дали басейна има някаква по-плитичка зона като за дете или е само голям?

Иначе добре сме вече май... някои се гледат вкъщи, други сме на работа... довечера ще я водим на цирк да се позабавлява малко и такива неща покрай нас Simple Smile
Уикендааа наближавааа!

# 84
  • Мнения: 1 605
Фло, купувам си зеленчуците.
Мис Ю няма детска зона на басейна,Вики с пояс плуваше
Ние днес последно сме младоженци, довечера си вземаме децата.Свърши им почивката при баба и дядо

# 85
  • София
  • Мнения: 19 377
Здравейтеее,

Който е бил в Олимп Боровец може ли да ми каже дали басейна има някаква по-плитичка зона като за дете или е само голям?
Голям е, 25 м. Най-плитката част е може би 1,20, но отстрани има стъпало. Има си и спасител.
С една надуваема жилетка може да пуснеш детето да се носи по водата, без да се притесняваш.

# 86
  • Мнения: 2 198
Благодаря вии многоо! Ще видим дали и ние най-после ще стигнем до там ☺️

# 87
  • Мнения: 3 060
Привет и от мен!
При нас всичко е нормално, стягам ученика - дрехи, маратонки. Тетрадките и учебните пособия вече ги купихме. Общо взето само някакви покупки са ми в главата.
Ще търся къде и на какъв спорт да го записвам ученика тази учебна година, да му ангажирам повече времето, нищо, че на нас с баща му ще ни е въртележка.
Засилихме се да си резрвираме уикенд през септември някъде, каквото харесам няма място или е много скъпо. И накрая май ще мисля маршрути за еднодневни екскурзии.
Мис Ю, хубаво, че сте оздравяли бързо.
Поздрави на всички!

# 88
  • Мнения: 1 605
Морски поздрав от мен, ако някой иска да почива на морето с две ръце ви препоръчвам Апарт хотел Олимп Свети Влас, в момента сме тук, страхотно е. Цената е поносима по 90 лв. на вечер за четиримата.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 666
Фло, хубаво да ви е утре!!!

Общи условия

Активация на акаунт