Прекрасната торта на Лео

  • 7 140
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте, може ли някой да напише рецептата, защотото търсачката не работи, а мисля да правя сладкиш днес.
Мерси предварително!  Grinning

И да не забравиш да ни се похвалиш после с резултата!  Wink

# 16
  • Мнения: 7 474
Вижте в темата за тортата има и вариации с два цвята рула и  два крема  Peace

Шанел   bouquet

Ето тортата на Мари ета  Crazy

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 16:19 от Leo*

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Еее, Лео, пак ще пращам Дени до магазина  Joy
Не я видях пък тази снимка, къде блях...

# 18
  • Мнения: 7 474
Здравейте,
.Притеднява ме едно като прибавих и желатина стана много рядко.Дали ще стегне и да ли ще се обърне?

В колко вода разтвори желатина, че има няколко случая на обърквация заради надписите на пакета и вместо 50 грама са го разтваряли в 500грама   ooooh!newsm78

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 576
Тортата е божествена! eat
Наистина това с описанието на желатините е много подвеждащо. Но ако уцелиш желатина става направо като парфенце. ЛЕО още веднъж от мен   bouquet за тортичката.

# 20
  • Мнения: 2 161
Шанел, да не би да си забравила да облееш купата със студена вода и кремът за се е захванал за нея помежду парченцата руло newsm78
Забравих,ами Embarassed.Лошото беше,че имах гости и преди да извадя тортата от хладилника им казах,че ще опитат най-вкусното нещо на света.После всички се изредихме да блъскаме по купата,обаче тортата си седеше като закована.Нищо,изядохме я после с децата с лъжички.Ще слагам вече фолио,че да не се излагам.
Боже,много е хубава тортата,бе!Като я направя,толкова много ям,че на следващият ден съм принудена да карам на вода само.Мисля,че трябва да потърсим сметка на Лео,може ли такова безобразие?

# 21
  • Мнения: 7 474
Chanel   Laughing трябвало е с едно ножче само да минеш по крайчето , щеше да се отлепи или да го топнеш в гореща вода  Hug
А за яденето   Embarassed  oops

# 22
  • Мнения: 2 161
Лео,опитах с нож,но пак не се получи.Виж,за горещата вода не се сетих.Няма значение,гостите ядоха тортата в купички Grinning.

# 23
  • Мнения: 5 250
И аз не можах да я обърна  ooooh! На дъното на купата останаха няколко парчета от рулото  Rolling Eyes Няма много търговски вид, но пък е вкусна  Peace

Последна редакция: нд, 21 яну 2007, 10:05 от Radina

# 24
  • Мнения: 164
Здравейте,
Въпреки моите притеснения за рядката сметана след прибавянето на желатина,тортата стана парфектна.Да си призная честно със страх отворих хладилника да проверя.Но наистина грешката ми е в разтварянето на желатина.Хем си знаех,но този път се доверих на упътването отзад на пликчето.Благодаря за прекрасната рецепта и съвети.Тримата мъже се караха над тортата ,кой по-голямо парче да си отреже.За мен остана едно молко колкото да я опитам.Важното е,че  моите мъже се подсладиха.Чао!Чакаме и нови предложения,за такива изкушения.

# 25
  • Мнения: 2 161
А аз винаги различно го разтварям желатина.Един път в много вода,друг път в малко.И винаги се стяга тортата.

# 26
  • Мнения: 7 474
Чакаме и нови предложения,за такива изкушения.

 Laughing Каквото си пропуснала го има на куп долу в подписа ми -Моите кулинарни изкушения....   Peace

# 27
  • Мнения: 372
И аз съм мн. доволна от тортата.  Grinning И тази и др. с баните я отлепям като слагам купата в гореща вода,  до сега не съм имала проблеми Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 550
Някой ако може бързо да ми каже какво ще рече да се облее купата със студена вода?
Това преди да се сложат рулата ли се прави?
Трябва ли да я оставя мокра? 

Не съм вярвала, че съм способна в един пост да задам толкова тъпи въпроси  Embarassed

# 29
  • Мнения: 382
купата се облива със студената вода преди да наредиш рулата и гледай по-малко крем да излиза навън ,към стените на купата,че понякога от крема не може да се отлепи после.

Общи условия

Активация на акаунт