Отговори
# 240
  • Мнения: 948
Ками, честит рожден ден и от мен!Да си здрава, щастлива и винаги усмихната!  bouquet
Мери, празненството е било страхотно! Hug

# 241
  • Мнения: 480
Ками, честит рожден ден! Желаем здраве, късмет и любов за цялото семейство!
Момичета, благодаря на всички за добрите думи. Но се убеждавам, че болката минава, белезите избледнявят, само радостта остава!!  family
Силия отдавна заспива сама наобед. В 12.30 трябва да е в леглото. Оставям я сама и за десетина минутки е готова. Това обаче не важи за вечерното заспиване  Confused Лягаме към 20.30, защото по някое време тя започва да си иска пижамата, да я къпя и т.н. Съответно, когато приключим с приготовленията и я сложа в леглото, се започват игрите... Рядко заспива преди 22 и то след като вече съм се скарала няколко пъти  Crossing Arms.
И ние сме така, само на обед нашия час е 13.30.
Като ви чета с това събуждане, май сънуват децата  Thinking

# 242
  • Мнения: 888
Здравейте милички Hug !
Благодаря на всички за пожеланията за буболечка номер 2 в нашето семейство! Wink! Бъдете живи и здрави и вие и семействата ви Heart Eyes!И още много бебета в нашия форум пожелавам! Praynig Heart Eyes!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАМИ  bigdance2 Бъди много обичана жена и майка txtloves!

# 243
  • Мнения: 1 102
Ками, честит рожден ден! Бъди здрава, обичана и много щастлива!    bouquet

Мери, чудесни са ти дечицата! С партито си се справила супер  WinkМалката много е пораснала, голяма красавица е  Heart Eyes

Аз съм по-добре, разсейва се бучката вече  Grinning Ама Дени направо се скъса да ме смуче тия дни, докато оправим положението.  Crazy

# 244
  • Мнения: 2 498
Ками, честит рожден ден!Желая ти безкрайно щастие и море от любов!!!

# 245
  • Мнения: 796
Мери, стархотно парти Grinning
Уф, тази вечер без да искам си изплаших детето. doh Над нас живее семейство с мнооого палаво момченце. Всяка вечер така скача, че някой път ще продъни пода. Тъкмо слагах Пламен да спи и на няколко пъти дятито горе пак задумка. Пламен се ослуша, а аз казах, че горе живее един щур батко, който много обича да скача. Намалих осветлението, сложих го да суче, а той само стои сгушен до гърдата и стои притихнал. Започна да гледа към тавана, явно не разбираше как от там идват звуци, а нищо не се вижда, започна да плаче, не можах да го успокоя с думи и накрая го приспах в спалнята, но след много време.  За първи път го виждам така да се плаши и да се притиска в мен.
Днес следобед пък беше искрено въодушевен от това да посочва в една книжка снимани печка и тенджера и да ме води да ми посочи нашите печки и тенджери. Голям километраж навъртяхме в сочене и сравняване:D

# 246
  • Мнения: 920
Дона по-скоро това че не вижда източника на шума го е стреснало, а не това че е щур баткото. Тука при нас все някой от някъде думка, реже с флекс, руши, строи.... та ние сме свикнали. Не ми е правило впечатление да се заслуша учудено, но пък може и да е до порастване някакво.

Аз се обърках с тоя аншия вирус. Събота бяхме ок, неделя до обед също и после като се почна едно кашляне  ooooh! . Явно от носа е... ей тва ми е най-противния момент от хремите - борбата за чистене на носа.

# 247
  • София
  • Мнения: 3 787
Благодаря ви за поздравите,момичета Hug

Малка почерпка от мен със закъснение.Вчера празнувахме и не ми остана време да ви почерпя Wink



# 248
  • София
  • Мнения: 3 787
Иви,честито ти бебче Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Ей,това е много хубава новина.Да ти е жива и здрава и да ти носи мнооого радост Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 121
Привет Майчета! Честито на всички с повод напоследък!
Аз от известно време все нямам муза за писане, но се старая да чета и да съм в течение на нещата около дечицата. Нашият отчет е следния: Димитър трета седмица се лекува вкъщи от грипа, преди нова година пак беше на антибиотик. Температурата вече я преборихме, остава малко кашлица и неспиращи сополи. Принудихме се да вземем жена да го глега вкъщи и спираме яслата за февруари. Иначе детето говори страшно много, направо не мога да повярвам колко напредна за един месец, водим си почти нормални разговори  Simple Smile Също е станал много любвеобвилен, вечер пада голямо гушкане като се върна от работа. Първите седмици като започнах работа и при нас положението беше като при Теа и Мартеа- пълно пренебрежение от страна на синчето, стои само в стаята на прабаба си и изобщо не ми обръща внимание. Но вече се настрои, че през деня мама е на работа, а вечер сме си заедно.
Гърнето го ползваме само от време на време, беше започнал да казва за акото като тръгна на ясла Октомври, но вече не иска...Толкова засега от нас, мерките по мои наблюдения са 11.900кг и 88-89см. До скоро

# 250
  • Мнения: 829
здравейте, майчета!

Иви, честита ти втора дъщеричка! Да сте здрави и мнооого щастливи цялото семейство и момичетата да растат спокойни и много да ви радват!!  Heart Eyes
Ками, чрд на патерица! да си много обичана и изпълнена с удовлетворение!
Сиска, дано скоро отшумят бучките и да не се повтарят!  Praynig Мартеа, ти докъде стигна със запушванията? дано са отминали без лекарства...  Praynig
Ренката, съжалявам за неприятностите ти, за които сподели, но знай, че тук можеш всичко да си кажеш и винаги ще има поне едно раменце, на което да се облегнеш  Peace

ние сме добре, пазим се от грипа, докога не знам... гледаме да не се срещаме с хора много-много и ни доскучава май, но е по-добре от боледуването. Марти на моменти е много палав, на моменти много нежен, новото е, че вече изразява категорично кога е недоволен или разочарован от нещо - хем е сладък, хем ми става тъжно, че не се разбираме какво точно иска в този момент. Другото 20 е, че често иска едновременно взаимно изключващи се неща и не разбира защо не може (напр. да му обуя пантофите и вълнените чорапи, които използваме вместо пантофи едновременно  hahaha или иска навън, но не прекрачва прага и сочи навътре, като затворя вратата пак сочи навън и така до откат  Mr. Green). голяма забава. хубавото е, че вече почти не ми се гади - започва най-приятната част от бременеенето!

хубава вечер на всички макар времето тук да е под всякаква критика!

# 251
  • Мнения: 2 407
Ками мерси за тортата.
Криси да се оправяте бързо.Браво на малкия.

# 252
  • Мнения: 480
Добро утро, мами и ако има станали малчугани!
Нашето диваненце още спи. Научил се е сутрин да спи до 9ч. Като дойде време за яслата през март как ще го вдигам в 7 не знам.
Лек и усмихнат ден на всички  Hug

# 253
  • Мнения: 522
Добро утро и от мен!Наси също още спи  Grinning.Хайде мятайте се на кафето Coffee Coffee kaffeetrmker_2

# 254
  • Мнения: 465
И аз се присъединявам за кафето  Coffee
Качих и малко снимки в албумчето ни с Криси
Лек ден и от мен като гледам ще е слънчев Peace

Общи условия

Активация на акаунт