Отговори
# 255
  • Мнения: 121
Много са хубави снимките на децата!
Сетих се да ви питам всеки ден ли извеждате мъниците навън и по колко време? Много ме тормози факта, че покрай яслата и лекуванията вкъщи Димитър все по-малко време прекарва на открито. Количка не ползваме от лятото и все прелитаме с колата нанякъде...Яд ме е, че много го изнежихме детето и цялата му закалка от миналата година отиде по дяволите. Та сега мисля да се разбера с жената дето го гледа да го извежда поне по половин час покрай блока...

# 256
  • Мнения: 920
Krisi_80 принципно излизаме всеки ден - пропускаме при дъжд и при дете с Т. Днес например духа силно на пориви, а дребен още подбухва и има хрема, но излязохме, намерихме завет и поиграхме с гълъбите. Поне за 30 минутки гледам да е излизал, че иначе подивява в къщи. В това отношение взимането на детска кухня е супер полезно - каквото и да е навън времето ако искаш да я вземеш трябва да излезеш.

# 257
  • София
  • Мнения: 3 787
И ние всеки ден сме навън.Освен ако не вали много силно.Днес наистина духа доста,но изкарахме 2 часа на площадката.Дребен се чувства много добре навън,дори и когато е много студено Laughing

# 258
  • Мнения: 796
 И ние всеки ден сме навън - пропускаме само при дъжд, гъста мъгла или много силен вятър. Днес духа, но си прекарахме 2 часа навън.

# 259
  • Мнения: 2 407
Много са голями децата ей Hug
Искам да питам от къде е дъската за гладене на Криси?
Ние излизаме всеки ден без ,когато духа или вали.Седим около 2 часа,тоест с баба си .

# 260
  • Мнения: 2 407
От къде мога да купя чувал за спане и какви цени са?

# 261
  • Мнения: 31
Здравейте!

Как ви мина деня днес? Ние с Марти ударихме 2 часа разходка по улиците, но миличкия мама го нахрани днес с изсушени кайсии и цял ден ги дриска. Аз докато готвя, той се занимаваше с тях и докато погледна ударил 30 гр кайсийки. Дано скоро излязат всичките, че само да се напъне и хоп памперсът е оранжев.

malejna, ние излизаме всеки ден, а Марти като е на ясла, го държа около час след като го взема от там. Но в къщи ли сме, излизането е задължително, дори и да е дъждовно все търся сушинка да си поиграе. Иначе здраво пие сок от грейпфурт, поне по 1 грейпфурт удря на ден. Все си мисля, че е добро противовъзпалително и противогрипно средство.

А бебетата вече са деца, аз от септември съм в редиците, но и от тогава има разлика и то голяма.

Хайде лека нощ, че ние сме в 6 часа на линия.

# 262
  • Мнения: 121

Искам да питам от къде е дъската за гладене на Криси?

Kamij, за мен ли става въпрос? Защото не съм слагала снимки отдавна...Ако да- само калъфката е от ТСМ, дъската е обикновена. Спални чувалчета също имахме 2 от ТСМ, цени незнам защото свекърва ми работеше в техен магхазин доскоро и всичко ни е подарък от нея.

# 263
  • Мнения: 121
Сега видях, че Ками пита за детската дъска за гладене на Криси на Буба76  Blush.....

# 264
  • Мнения: 920
Kamij  в Ламчо има, а и пердполагам във всеки друг детски магазин. Върти ми се 25 пари ли да беше дебелия и 20 тънкия... ама не помня със сигурност.

Тъй тъй обсъждаме излизанията - а болно дете извеждате ли? Вчера ми провокираха яко чувството на вина - "къде това дете с кашлица го извеждаш, ще хване пневмония....." предполагам ви е познато. 100% вече сме се питали кога и при какво състояние извеждате болния си мъник, но мен ме друсна яката нерва и за това да си попитам....

Весел ден!    bouquet  

# 265
  • Мнения: 948
Добро утро! Hug
Хайде на по кафенце. Coffee
Тиа, извеждам всеки ден детенце, дори и да е болно.Може разходката ни да е краткотрайна, но пак си я правим. WinkА, ти се успокой - винаги се намират хора, които все много знаят и си дават компетентното мнение без да им се иска. Twisted Evil

# 266
  • Мнения: 480
Добро утро и от нас! Мерси за кафенцето!
Тиа, и аз извеждам всеки ден Наката, дори да е болен. Трябва да е  много лошо времето или той да е много зле, че да не излезем. Пък на нас знаеш ли колко "доброжелателни" бабки са ни правили подобни забележки?!....  #Cussing out Ама хич да не ти пука!  Peace

# 267
  • Мнения: 995
Привет!
Вчера бях на преглед, всичко е ок! Олекна ми, бебо е добре и си отговаря на седмиците.

Ние не излизаме всеки ден. Тук през зимата вятърът много реже и когато е силен не извеждам Станислава. Когато е болна също не излизаме. Това не важи за останалите сезони- болна, здрава е навън.

Гледах снимките - имаме си чудесни дечица! Обаче забелязах нещо- от всички момичета Ава има най- малко коса Sad. Не стига, че е къса, ами и рядка. Това панделка, фибичка, при нас не важат, защото няма на какво да ги сложа.

# 268
  • Мнения: 465
Много са голями децата ей Hug
Искам да питам от къде е дъската за гладене на Криси?

Kamij Метро е , Криси много и се радва когато извадя моята с ютията тя тича взема нейната и се строява до мен, естествено глади нашите дрехи , а аз само ги оправям Laughing
Аз също извеждам Криси всеки ден стига и времето да го позволява, но засега е така..
КатКа твоята Ава е голяма чаровница Heart Eyes с такава къдрава коса е голямо бонбонче..

# 269
  • гр.Велики Преслав
  • Мнения: 10
Здравейте!
За разходките и аз да кажа,че не пропускаме.Даже като се водим на ясла сутрин в 7.30 сме винаги с кракомобила и в дъждовно,и във ветровито време.Все се моля да не падат много под нулата температурите,че работното време на татито ни никога не позволява сутрин да ползваме колата и каквото и да си говорим,страх ме е за детенце от утринните студове.
Искам да ви попитам как обличате децата за нощен сън.Аз го обличам с боди без ръкав,пижамка и чорапки,но ми се струва , че е време да махна чорапите.Виждам,че му е топло,но пък задължително се отвива,а и чувалче не ползваме-не го търпи.
Приятен и успешен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт