Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 787
Тиа,и ние излизаме задължително,независимо от това дали е болен или здрав.Ако не е добре,просто не се събираме с други деца.Толкова много държи на разходката си,че ако не излезем,изглежда като болен SickПък и голям артист излезе още отсега hahaha

Мони,ние спим с тънко боди и тънка памучна пижамка.Чорапи не съм слагала никога Wink.И ние не търпим завивки,за чувал и дума не може да става Crossing Arms.Спи си отвит по цяла нощ и това е.Вече претръпнах Tired

# 271
  • Мнения: 995
Ава спи с боди с дълъг ръкав и чорапи, в чувал без ръкав. Отгоре със завивка, защото спим на хладно.
Камиж, не знам във вашия град къде продават чували за спане, но ако Никол бушува на сън не купувай с права кройка. Гледай да е разкроен под гърдите Peace

Бубе, децата са ни златни, ама мойто още го мислят за момче Mr. Green

# 272
  • Мнения: 920
Добре... не съм аз извънземното  Laughing и вие излизате.

Ние спим по боди с дълъг ръкав (тъничко) и по-плътна пижамка, без чорапи в чувала, на Т 18-19 градуса. Следобедния сън (както вече ви демонстрирахме) го спим с цяла пижама с ритакни, защото човеку играе дълго преди да заспи и ще му измръзнат караката ако е бос, а и ще се разчеше по петната.

Момичета стискайте ни палци - следобед ще ходим на лекар отново. Кашлицата не минава, Т няма, но не яде и е умърлушен и кисел. Дано не е често спряганото усложнение пневмония след грипа.

# 273
  • София
  • Мнения: 3 787
Тиа,стискаме палци всичко да е наред с адашчето Praynig

Уф,как ме ядоса едни бабишкер преди малко.Като сме навън,оставям Калоян да се рови в пясъка колкото си иска.И из локвите си цопка.Затова го навличам,шал,ръкавици задължително,шапка,качулка,че и по 2 чифта гащи слагам понякога hahahaДа мога да махам,ако се наложи Joy
Та,заровил се той в пясъка на площадката,играе си с лопатките.И един бабек идва и вика:"На кой е това дете? ShockedВижте каква влага е,духа вятър,студено време,ще настине.Може ли да го пускате в пясъка.Защо ги извеждате изобщо в това време?" #2gunfire #2gunfire #2gunfireА аз й казах,че той е малко дете и сега му е времето да се рови в пясъка.Нея може и да я болят кокалите от влагата и от студа,но той е дете и това му е забавлението през зимата hahaha.Пък и е добре облечен.Казах й да си гледа работата и да не си вре носа,където не трябва Crossing Arms.И тя като се намърщи,взе да се пляска през челото как може такова нещо,какви майки сме,как сме си гледали децата сега #2gunfire
Лелеее,отдавна не ми бяха вдигали нервите така Twisted Evil.Бабите в квартала ни познават и обикновено дори ни хвалят,че извеждаме децата дори в студеното време,защото имат нужда от чист въздух.Откъде се взе тази антика да ми дава акъл Crazy
Та така,скапа ми настроението от сутринта Crossing Arms

# 274
  • Мнения: 522
Ох и мен как ме дразнят такива ooooh!.Ниевсеки ден като излизаме все някой комшия се намира да се изкаже"леле,в тоз студ къде отивате" Close.Ами писна ми да давам обяснения на тоя и оня къде отивам,защо отивам и пр.
По другата тема-Наси спи с потник и пижама,чорапи не му слагам от преди годинката,но пък той има няколко цели пижами с ританка Peace.Мушкам го в чувалче без ръкави и отгоре с одеало,че спим на студено.
Аз извеждам Наси,ако е с хрема или пък кашли,но не и ако го чувствам,че е отпаднал или не му е добре Peace.Ако има вятър не излизам,ако вали също.Има и дни когато той не иска да излиза или мен ме мързи Blush,но иначе почти всеки ден сме на разходка Grinning.
Сега съм решила някой ден да го взема с мен на Тай Бо,че мята крака из къщи и се прави на каратист откакто видя рекламата на Смъртоносна битка Laughing.Прави ми впечатление,че от ден на ден става по-войнствен,посяга на нас със баща му,бие си приятелчетата и незнам какво ще се правим така Thinking.Като не му дам или не му позволя нещо ме удря и вика"бой,бой"и събрал веждите вече сърдит Confused.Сигерно бая бой ще яде на яслата Rolling Eyes.

# 275
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Катка, я виж каква хубава къдрава коса има твоята. Ластичетата и фибичките и аз едвам ги закрепвам, но мерака ми е голям  Laughing
Ками, няма да се връзваш  Peace

# 276
  • Мнения: 302
Мда, и на мен миналата седмица една лИбезна госпоДжа ми се скара едва ли не, че съм задушавала дребен под дъждобрана - да съм вземела да го отвия малко...Няма значение че валеше дъжд, а аз бързам към къщи, че се намокрих... Аман от съветници  ooooh!
КаТка, нема се косиш - може да е рядка, но пък е къдрава и не се забелязва...Брааво за хубавата новина! Само така!
Относно спането - спи по боди- къс или дълъг ръкав, пижама лека вата или тънка, завит с олекотена завивка. Чорапи не слагам.

# 277
  • Мнения: 920
Немаме пневмония  Laughing , обаче имаме яко червено гърло и по тоя повод отнесохме един антибиотик (първият ни), щото за тая възраст няма с какво да се лекува локално само гърлото как никой не се е светнал да направи близалки с лечебен ефект за деца под 2 г  newsm78.

# 278
  • Варна
  • Мнения: 5 594
Тиа, много се радвам, че нямате пневмония. Hug Ами какво да се прави ще го пиете антибиотика и бързо оздравяване.  bouquet
За излизането - аз съм зиморничева и като стане много студено не излизаме. Съзнавам, че така го изнежвам Ивчо, но нищо не може да ме накара да изляза на тоя студ. Embarassed
За спането - Ивчо спи с боди с дълъг ръкав и пижамка - цяла или от две части пъхнат в чувалче без ръкави. Понякога и го загъвам отгоре. Нашият домашно правен терморегулатор излезе срам за майстора си и нещо се скапа и сега нощем понякога пада под 19 градуса, а друга нощ стига до 21. В резултат на което Иво като му стане топло се буди да суче нощем, а беше спрял. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Въобще не обръщам внимание кой какво ми приказва. А и тук във Варна рядко някой казва нещо на някого така на улицата. Виж като си отида в Русе непрекъснато се натъквам на непознати с висока компетентност по въпроса как се гледат деца и по конкретно как аз гледам моите. #2gunfire #2gunfire

# 279
  • Мнения: 2 407
Здравейте, мерси за съветите за чувалчето Hug
Ники спи с потник ,пижамка и чорапки.Завивам я с оделаце.Температурата е около 19 градуса.
ками мани ги тия бабки Twisted Evil
Тиа дано се оправите бързо. smile3534
Криси нищо, разбрахме се Wink
Буба мерси.

# 280
  • Мнения: 4 330
С голямо закъснение - честито Ками! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана!

Тиа, всъщност има с какво - Дактарин Орал Гел е и с такова приложение, ние 2 пъти отървахме кожата с него. Маже се колкото грахово зърно 3 пъти на ден, но въпросът е, че трябва да успееш да бръкнеш в устата поне донякъде, за да намажеш. Какъв АБ ще пиете?

Теа спи по боди с дълъг ръкав и ританки. Спи предимно отвита.

Гледаме да я извеждаме поне за половин час навън. Аз много държа на разходката също.

Това засега от мен, набързо пиша, че се отбих у нашите. Чао засега!

# 281
  • Мнения: 3 818
Ками, честит празник и от мен, макар и толкова късно!  bouquet
Иви, честита ти дъщеричка! Да расте здрава, усмихната и много щастлива! Heart Eyes

За спането- Миша спи с боди с дълъг ръкав и долнище на пижама. Отвита е почти непрекъснато. Но в нас е доста топло.

Да ви кажа за моята одисея с памперсите Laughing Махнах окончателно нощния памперс, детето очевидно спи много по-спокойно без памперс. Плюс това открих, че когато за вечеря яде твърда храна, а не пие мляко, не се напишква през нощта. И така, сега сменявам по-често чаршафи.

Излизаме всеки ден, освен когато вали или духа много силно. На бабки-съветнички внимание не обръщам Wink

Тиа, да оздравява малкия бързо.

Катка, за каква рядка коса ми говориш, ще сложа снимка (ако някой ми прати паролата на албумчето) да видиш за какво става дума, на Ава й е къдрава най-малкото. Grinning

# 282
  • Мнения: 920
Мартеа цефзил пием. Явно е доста червено, защото педиатърката бая се подвууми какво да изпише. Не и се щеше и на нея да адва АБ, но пък той не иска да се храни, страшно е унил и явно много го боли гърлото. Няма да споменавам че грипа го удари в дерматита и в момента е някакъв ад кожата му. Такава за първи път я виждам. Ща неща ще мажа кортикостероид, защото петната са много, дълбоки са и го мъчат много. Та като цяло - да пие АБ, да минава това чудо че вече......

# 283
  • Мнения: 1 102
Нова тема  LaughingПо идея на Тиа   bouquet

Да се изкажа и аз набързо

Извеждаме Дени навън когато е хремав, но само ако времето е подходящо - ако не духа, не вали и не е прекалено студено.

Мен пък по-често ме хвалят, че го извеждам независимо от времето. Има няколко жени от квартала, които всеки път като ни видят и ни се радват "Браво, чудесна майка си! Така каляваш детето!", и започват да дават примери със своите внучета, които били много болнави, защото майките ги извеждали рядко. Та така...Е, случило се е 2-3 пъти да ми направят забележка, но по-често ме хвалят  bowuu

За спането, ние май спим най-облечени. Но в стаята, в която спим е доста студено. А нощем изключваме радиатора. Някои нощи стига и до 16 градуса. Не използваме спален чувал, щото Дени не търпи.

Тиа, съчувствам за влошаването на обривите Confused

 На Дени му купихме нови мазила за пъпките и сега започваме наново борбата Cry

Да ви кажа, че си отрязах косата. Пак си е дълга, но много ми липсва липсващото Crazy Стигаше ми дупето, а сега само до кръста Crazy Blush

Чао! До скоро!

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 14:17 от Сиска

# 284
  • Мнения: 31
Добро утро!

Ние сме на линия.

Сиска, нещо с новата тема при мен не се получава. Честита прическа и не тъжи за косата, тя поне расте, не е загуба голяма. Сега ме върна в 5клас, когато се подстригах за първи път, защото дойде реформа и трябваше да сме с вързани коси или с къси. Аз бях много инат и казах, че никога няма да я вържа и я подстригах на прическа "хипи". На следващатата сутрин колко лепило отиде но не можах да докарам предишната прическа. Cry Майка накрая ми каза, да не се тръшкам и да рева, а просто да почакам и тя отново ще порасне. От тогава никога повече не съм била с къса коса. Експерименти си правя, но все на дълга коса.

За разходките как се кефя, без това не познавам хора тук и не ми пука от чужди мнения, а и бургазлии не са контактни, че са от голямото добро утро / Катка и Ксения съжелявам, но такива са ми наблюденията/. Sunglasses

За спане тънко боди с къс ръкав и цяла нощничка плюс чорапки. Отвит задължително, да не заври случайно.

Катка, Ава пък си е истинско момиченце. Кой успя да я обърка.

Тиа, на малкия пожелавам скорошно оздравяване.

Общи условия

Активация на акаунт